PPHU Adal

Opinie o PPHU Adal

Marcelina

Widzę , że jest problem z rotacja pracowników. Jaki jest tego powód ?

Kobieta

Witam, czy ktoś może powiedzieć ilu pracowników zatrudnia firma? czy są jakieś pakiety socjalne ? dofinansowania do wypoczynku, kursy językowe? Pozdrawiam,

Leszek

Bardzo dobra firma , trzeba dobrze pracować a nie będzie powodu żeby narzekać.

czesiek
@Leszek

Ty sobie chyba żartujesz !!!

Byk
@Leszek

(usunięte przez administratora).Moze powiesz dla czego ludzie się zwalniają ??? I to są pracowicy z tak dużym stażem.

kyb
@Byk

dobrze mówi (pisze) to nie to co było kiedyś

@Leszek

Leszek nie pij więcej ,wiem że musisz być blisko szefa skoro piszesz takie kłamstwa Firma ADAL doskonale wie że te wpisy tutaj to sama Prawda. AAA JESZCZE IDZIE fama że zwalniają ludzi /to nie jest Prawdą .. TO LUDZIE SAMI SIĘ ZWALNIAJĄ ,ja jestem tego przykładem

czesiek
@55555555

sami sie zwalniaja i sa zwalniani oba przypadki niestety wystepuja

Mariusz
@czesiek

@czesiek Po Twoim komentarzu wnioskuję, że nie jesteś zadowolony z pracy w Adal. Czy zechciałbyś się z nami podzielić, co osprawia, że nie poleciłbyś tego pracodawcy? Chętnie poznam też Twoja opinię na temat panującej tam atmosfery. Z góry dziękuję,

Po spotkaniu

Czy po spotkaniu dają odpowiedź?

@Po spotkaniu

tak : )

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PPHU Adal? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Agnieszka

@jjjjkk, czy udało Ci się zdobyć odpowiedzi na zadane pytania? Jeżeli zdecydowałeś się aplikować do Adal PPHU Adam Gil, to napisz proszę, jak przebiegała rekrutacja - z ilu etapów składała się taka rozmowa? Wielu kandydatów zagląda na forum zanim wyśle CV, Twój wpis może ułatwić im decyzję o aplikowaniu do firmy.

jjjjkk

cześć, co sądzicie o pracy w tej firmie? To praca bardzo sezonowa?

Kuba

Ludzie Warto tu startować? Jaka atmosfera? Kasa? Możliwości rozwoju? Auto służbowe?

Ag

Ukazało się ogłoszenie. Poszukują do pracy. Dlaczego? Ludzie odchodzą? Słabe warunki? Słaba lokalizacja? Jakie warunki rozwoju? BENEFITY? Prywatne ubezpieczenie? Karta multisport? Szkolenia? Dofinansowania do studiów podyplomowych? Nauka języków obcych na ich koszt? CZY WARTO TU APLIKOWAĆ? Czy jest tu ktoś by udzielić info ?

Sylwka

Możliwości rozwoju? Benefity?

Iza

Witajcie, Właśnie dobre pytania zadano tu Widziałam ogłoszenie dotyczące eksportu Jest takich spółek szukających do eksportu teraz wiele Czy warto? Jakie dodatki pozapłacowe? Wszędzie jest teraz prywatna opieka medyczna, karta multi sport, szkolenia darmowe z języków Jak to tu wygląda? Jakie możliwości rozwoju? CZY W OGÓLE WARTO brać pod uwagę tą spółkę?

Kaśka

Czy warto wziąć pod uwagę pracę w eksporcie? Jakie auto służbowe? Jakie benefity?

Milenka

Ja poznalam Pania Justynke przypadkiem. Bardzo mila i sympstyczna kobieta. O Panu Adamie tez slyszalam same dobre rzeczy. Kto gada bzdury to tylko konkurencja bo wszyscy ida teraz pracowac do Pani Justynki i Pana Adasia. Ja bym tam chciala miec taka szefowa jak Pani Justynka. Przyjmuja sedecznie. Moj brat chwali sobie prace wiec Pani Justynko nie przejmowac sie glupimi wypowiedziami. Bo przykro ich nawet czytac bzdury co pisza zazdrosni ludzie. Pozdrawiam Serdecznie

Agnieszka

@Xyb rozumiem, że jesteś lub byłeś pracownikiem firmy. Czy możesz napisać nam coś więcej o warunkach zatrudnienia w Adal PPHU Adam Gil? Osoby poszukujące pracy z pewnością zainteresowałyby się konkretnymi informacjami, a póki co Twoja wypowiedź niewiele mówi. Zachęcam też pozostałych pracowników do opisania swoich odczuć odnośnie tego pracodawcy. Pamiętajmy jednak, by pisząc na forum przestrzegać jego regulaminu.

Xyb

Właścicielu pamiętaj nie wolno poniewierać ludźmi karma wraca

Xxx

Niestety gile z nosa wychodzą zarobki oficjalne i nie pogrywają właściciele jak nic tu udają miłych a nóż w plecy wbija

Moderator

Narusza Pan zasady Regulaminu. Prosimy o kierowanie opinii w stronę całej firmy jeśli pracował Pan w niej. W innym wypadku zostanie podciągnięty Pan do odpowiedzialności z zakresu naruszenia dobrego mienia osoby prywatnej.

Rafal

A widzisz juz wylew był pomysł o tym

Rafal

Hm usuwanie za kasę z opini tej prawdy gorzkiej prawdy gile same pozytywy hohoho jesteście tacy nie bardzo oliwa sprawiedliwa a kasa kiedyś minie

abc

Pracuję w Adalu stosunkowo niedawno, ale na razie moje odczucia są pozytywne. Wiadomo, jest sezon, mnóstwo zamówień, dużo ciekawych projektów, a czas goni. Czasami nerwowa atmosfera się udzieli, ale ludzie są naprawdę mili. I widać, że zależy im na rozwoju firmy, może poza kilkoma wyjątkami. Fajnie jest być częścią załogi podczas realizowania ciekawych projektów, odczuwa się później satysfakcję, a w tym roku wyszło kilka rzeczy naprawdę bardzo ładnych.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Adal - Koziegłówki

• Jak się pracuje w PPHU Adal?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Adal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

PPHU Adal