Opinie o Hellermanntyton Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hellermanntyton Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hellermanntyton Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellermanntyton Sp. z o.o. w Poznań

Ktoś
Kandydat
 Pytanie

Dzwonią z agencji . Proponują pracę, wszystko pięknie przez telefon.Czekasz za telefonem koordynatora. Który ma dzwonić najszybciej jak sie da I co? Cisza.. Brak jakichkolwiek informacji.

1
Klara
Inne
@Małgorzata

A co dalej? Kolejna umowa na jaki okres czasu jest zawierana? :)

Kama Nowy wpis
Inne

Mam jeszcze nieco ponad dwa tygodnie na wysłanie aplikacji i sama nie wiem, co robić. Może wiecie, czy Inżynier ds. rozwoju tak naprawdę może liczyć tu na konkurencyjne zarobki. Wymagań mają masę, nawet oczekują znajomości kilku języków. Te podróże służbowe też ciekawy temat, jaka jest ich częstotliwość?

Zbyszek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglądają zarobki na produkcji ?

anonim Nowy wpis
Inne

Nie wiem, czy to aktualne, bo patrze w ofertę sprzed roku, ale no tak tam było. Jeśli Młodszy Księgowy miał wymagane nawet ponad 2 lata doświadczenia, to jak ta struktura tam wygląda? Ile lat trzeba mieć przepracowanych, żeby "zasłużyć" na bycie takim regularnym pracownikiem? Jestem zainteresowany, jeśli się trafi nowsza oferta, ale wiecznie juniorem być bym nie chciał.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Hellermanntyton Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

VG Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Do 10 dnia każdego miesiąca, jeżeli przypada w weekend to wcześniej.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Hellermanntyton Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik Sprzedaży – Rynek Kolejowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcji wyrobów gumowych
Brzozówka
Pavi Sorte Sp. z o.o.
(27 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(234 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Dzień dobry, trafiłam na oferte pracy dla specjalisty ds. kadr, co uważacie, warto zainteresowac się stanowiskiem biorąc pod uwagę zarobki, atmosferę i benefiy, czy gra nie jest warta świeczki. Naczytałam się co pisaliście o atmosferze i braku feedbacku, ale ta możliwość pracy zdalnej jest dla mnie dużym plusem.

Karolka
Inne

Czym się zajmuje pomocnik produkcyjny ? Nie ma zbyt wielu szczegółów w ogłoszeniu tak patrzę, ale może ktoś tu będzie wiedział i napisze, przede wszystkim to patrzę pod kątem tego, czy to odpowiednia praca dla mnie. Czy kobiety tam nie pracują?

Kandydat
Kandydat

Witam,na początku stycznia firma Hellerman w Kotunii koło Słupcy zaprosili mnie na rozmowę w sprawie pracy na pomocnika produkcji,na rozmowę były 3 osoby i pytania jakie dostawałem były takie jakbym złożył CV na kierownika firmy,po pierwsze składałem CV 3 razy i mieli moje stare CV,po drugie pytali czy kogoś znam z firmy że wiem że pracują na 3 zmiany,po trzecie mieli się odezwać po 2 tygodniach do każdego a nikt się nie odezwał.dla mnie ta rozmowa była najgorsza na jakiej byłem,nic sami nie powiedzieli czym zajmuje się firma,były dziwne pytanie i jak dla mnie to strasznie się rozczarowałem na tej firmie.nie polecam.

Nsshsh
Kandydat

Cv złożyłam w kwietniu ubiegłego roku a do tej pory zero odzewu nie polecam przyjęć nie ma a oferty pracy są jakaś informacja zwrotna wypadałaby żeby byla

Adam
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie,po jakim czasie od złożenia CV, mogą odezwać się z firmy w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej?

anonim
Inne

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji . Czytam , że firma proponuje elastyczne godziny pracy, w tym pracę hybrydową (praca w biurze + home office + podróże służbowe) . W takim razie , na czym konkretnie polegają te elastyczne godziny pracy ? Pracownik sam ustala , w jakich godzinach chce pracować ? Poza tym , ile dni działa się z domu , a ile z biura ? Co do tych delegacji , to jak często mają miejsce ? I ile trwają ? Myślę nad złożeniem CV .

Miłosz
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy to prawda, że atmosfera jaka obecnie klaruje się na firmie jest coraz gorsza? Czy warto złożyć jeszcze CV?

anonim
Inne

Jak wyglada praca na stanowisku Lidera Ciągłego Doskonalenia? Podali obowiązki, ale chodzi mi jak o to, jak praca wyglada od kuchni? Spełniam kryteria, ale w mojej karierze nie spotkałem się sticte z takim stanowiskiem;) Wiecie jakie zarobki są możliwe? Jest jakiś system premiowym czy regularność w przyznawaniu podwyżek? System pracy to hybryda, ale dochodzą do tego wyjazdy służbowe. Często się zderzają? Na jak długo i jak je rozliczają?

Xyz ????
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy mógłby ktoś podać jaka jest stawka dla pracownia produkcji ? I czy firma zatrudnia bezpośrednio czy korzysta z agencjii pracy?

anonim
Inne

No właśnie a propos tego komentarza niżej, że cisza, czy komuś udało się dostać na kierownika sprzedaży? Ponieważ pokazuje mi w ogłoszeniu, że 3 mies temu wygasła oferta, tak jakby kogoś znaleźli. Jak jeszcze jest szansa to można wiedzieć, po jakim czasie się odzywają i kiedy początek pracy?

Kamila
Kandydat

Widziałam, wysłałam ale cisza i cisza. Więc chyba ciężko się dostać do tej pracy

Ktoś
Kandydat
 Pytanie

Dzwonią z agencji . Proponują pracę, wszystko pięknie przez telefon.Czekasz za telefonem koordynatora. Który ma dzwonić najszybciej jak sie da I co? Cisza.. Brak jakichkolwiek informacji.

1
Czarny
Inne
@Ktoś

To rozmowa kwalifikacyjna odbyła się przez telefon i tylko czekałeś na potwierdzenie czy cię przyjmą? Czy dopiero mieli cię zaprosić na rekrutacje? Pisałeś jakiś czas temu i ciekawy jestem jak to się skończyło. Dostałeś prace czy się nie doczekałeś na info z firmy?

Małgorzata
Pracownik
@Czarny

Nie zatrudniamy pracowników przez agencje pracy ani przez koordynatorów. Nie zatrudniamy przez rekrutacje telefoniczne. Zapewne chodzi o podjęcie zlecenia z jedną z firm współpracujących z HellermannTyton.

Iga
Inne
@Małgorzata

Czyli zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę? A czy w takim razie dostaje się umowę o pracę od razu, czy może okres próbny to umowa zlecenie? Jeszcze co do tej rekrutacji to ona odbywa się online, czy spotkanie jest face to face w siedzibie firmy?

Małgorzata
Pracownik
@Iga

Po rekrutacji w siedzibie firmy wybrany kandydat zostaje zatrudniony na podstawie umowy o pracę; pierwsza umowa o pracę zawierana jest na okres 6 miesięcy.

Klara
Inne
@Małgorzata

A co dalej? Kolejna umowa na jaki okres czasu jest zawierana? :)

Kamila
Kandydat
 Pytanie

Czy są przyjęcia do Firmy na stanowisko pracownik produkcyjny ?

Małgorzata
Pracownik
@Kamila

tak, zgodnie z ofertami pracy publikowanymi obecnie na stronie firmy w zakładce "Kariera"

Ewa
Inne

W ogłoszeniu na Regionalny Kierownik Sprzedaży piszą o gotowości do podróży służbowych. Jestem ciekawa jaka jest dieta za takie wyjazdy? Jakieś dodatki finansowe za pracę poza domem?

Szy
Kandydat
 Pytanie
@Ewa

A jest obecnie taka oferta na to stanowisko? Widziałem takie ogłoszenie jeszcze chyba w Sierpniu a czy nadal szukają?

Małgorzata
Pracownik
@Ewa

Rekrutacja na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży została już zamknięta

Rozwadowski
Kandydat
 Pytanie

A ja mam pytanie jakie auto służbowe jest dedykowane na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży?

Monika
Inne
@Rozwadowski

A prywatnym w razie czego poruszać się można?

Małgorzata
Pracownik
@Rozwadowski

Dzień dobry Jeśli jest Pan zainteresowany pracą u nas jako Regionalny Kierownik Sprzedaży proszę aplikować na to stanowisko

Małgorzata
Pracownik
@Monika

Dzień dobry, Regionalni Kierownicy Sprzedaży nie korzystają z prywatnych samochodów do celów służbowych.

Monika
Inne
@Małgorzata

Dziękuję, a można z ciekawości tylko poznać powód?

Małgorzata
Pracownik
@Monika

Regionalni Kierownicy Sprzedaży nie korzystają z prywatnych samochodów do celów służbowych, ponieważ otrzymują dedykowane dla tego stanowiska firmowe auto służbowe.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Hellermanntyton Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Małgorzata
Pracownik
@Pytanie

Pierwsza umowa zawierana z pracownikiem to umowa o pracę na pełen etat na okres 6 miesięcy Pozdrawiam Małgorzata Kołodziejska dział HR

Maja
Inne
@Małgorzata

Brzmi w porządku. A czy można się dowiedzieć na jaką stawkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Hellermanntyton Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Hellermanntyton Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Hellermanntyton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Hellermanntyton Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 111
  62-400 Poznań
 • NIP: 7792328173 REGON: 300760049 KRS: 0000298369
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Hellermanntyton Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii