Hellermann Tyton Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Hellermann Tyton Sp. z o.o.

Pracuś

Dzień dobry, chciałabym zapytać czy jest możliwość dostania od Państwa pracy tzw. chałupniczej. Wiem że trzeba założyć własną firmę ale jakie są zasady otrzymania towaru od Państwa. Dziękuję za informację.

Wwiioollaa9900

Witam!Składa mam kiedyś państwa produkty razem z mamą, ale pamiętam, że były to śmieszne pieniądze. Podajze 2zl/500 sztuk. Pani, która bierze materiał bezpośrednio od Państwa firmy zleca to innym ludziom. Chcialabym sie dowiedziec jak to wyglada bezposrednio z Panstwa strony. Potrzebuje pracy od zaraz Itak siedzę w domu z dziećmi i mam mnóstwo zbędnego czasu. Prosze o odpowiedz od Panstwa czy jest mozliwosc pracy chalupniczej i jakie sa warunki. Pozdrawiam serdecznie.

k2
@admin 06.09.2015 06:31
Chcesz pracować w firmie Hellermann Tyton Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje....

Jakie jest średnie wynagrodzenie netto. Miesięcznie?

Zostaw opinię o Hellermann Tyton Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hellermann Tyton Sp. z o.o.