Opinie o Pol-Foods Sp.z o.o. w Prostki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pol-Foods Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Foods Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Foods Sp.z o.o. w Prostki

No.@

Czesiek patologio Je..na!!! Pracowalem to wiem jake tam tu..ny pracowaly!!!! kradli, plotkowali stare chlopy a Gl..ie!!! Brygadzisci to szkoda gadac ,kartofel itp!!! powodzenia nielicznym

Czesiek
@No.@

Ja też tam pracowałem i wiem jak tam było.

No

A co boli prawda niekturych

xyz
@No

ortografia boli strasznie..... faktycznie bez dwóch zdań.

Los

Wywalili H. Szczena opada gdy ktoś taki zamiast być razem jest sprzedawczykiem. Wstyd szczena

Ktoś taki
@Los

Niektórzy już dawno wiedzieli że to wszystko upadnie i starali się jak mogli żeby ludzie zachowali swoje miejsca pracy. I nie ważne u kogo by pracowali u Cześka Zdziska czy innego Wieśka. Są ludzie którzy patrzą nie tylko na siebie ale i na innych. Ale co poradzić, zdarzają się idioci którzy nic nie robią strzelają tylko z ucha a jak już tytanic tonie bratać się chcą.

B.

I tu się z Tobą zgadzam. Ten zakład skupiał największą okoliczna patologię.

Aplikowałeś do firmy Pol-Foods Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Ochrona

Pol-Foods nie placie wescie sie za robote zamknieta firma i wywoza wszystko jak nie wierzycie to zobacie sami.

Całe szczęście nie jestem pracownikiem tej firmy nie muszę szukać nowej pracy..stwierdzam tylko fakty! Mądry człowiek nie idzie do takiej firmy pracowac bo myślę że każdy pracownik wiedział co to za firma

Taka prawda

a co tak gadacie a rzałujecie że zamkneli pod nosem robote mieli od lat legaty, na łatwizne ganiać na produkcji albo w biurze siedzieć i za nic kase grubo brac co niektórzy

@Taka prawda

Dla (usunięte przez administratora) robić? Żeby zarabiali po 50 tys miesięcznie? A reszta marne grosze! To teraz odsiedza to co poniektorzy. Dlugi jak stąd do gwiazd!

@Marta

marne grosze 2300 na start do ręki? hmmm ciekawe. jak to marne grosze to czemu sie nie zwalnialiście sami jak tak zle bylo i do pracy gonili. jak oni mogli coś wymagać cos niepojetego ze brygadzisci gonia do pracy i rozliczaja z pracy. podobno w niedzwiedzkich dobrze płaca na start to moze idzcie tam pracować.... jest też ełk i tam jest dużo pracy ale nie liczcir na tak wysoki zarobki na start jak w polfoods. niestety dobrze mieli wszyscy bo jak ktos cos umiał i chcial się uczyć to zle nie zarabiał. widze ze piszscy to glównie 2-3 osoby ktorym sie nudzi a kierownicy z tego co mi wiadomo w wiekszosci pracuja a nie lamentuja na goworku :) tak i teraz zacznie sie pewnie......

@pracownik

Kierownicy pracują bo im dali pracę. A to myślisz że reszta nie chce? Część osób pracuje już na czarno bo na razie nie można inaczej. Kto chce pracować pracuje. Chodziło mi o to że wszyscy pracowali na zarząd który zamiast kantowac mógł normalnie jak inne firmy funkcjonować. Ale (usunięte przez administratora) chciało się oszukiwać i przez to 200 osób pójdzie na bruk!!!

Macie racje teras legaty siedzic nie beda na (usunięte przez administratora) i ganiac ludzi!!Na przerwe chodzic kilka razy itd. Nie dlugo i reszte zwolnia kierowniczkow zapyzialych ,cieszy karzdy sie z tego, bo ile morzna na tych tak delikatnie powiedzic leserow zarabiac durze piniadze(usunięte przez administratora)

Witek

A szkoda dobre piniadze placili szkoda.

Janek
@Witek

jedz do Helmuta robić też dobrze płaci ale za prawdziwy arbait a nie ścieme

Kołodziejczyk

Jasne a technologia jak młody Stala ma w doopie (dziewczynka)!! Czegoś się dziwił młodych jakościowek.... co pomogą w technologi !!! Procesu !! tzn podbijamy co nam się podoba .... (operator) a i nas jeb ią za śmieci !!! Że (usunięte przez administratora) jest !!!

Ona

A co ma być? Przecież to jedno i to samo....

poszed siedzieć

Rafal

Masz racje te lenie zostaly kierownicy ,brygadzisci itp.Ale to nic ta Firma upada jusz zwolnio i kierownictwo nie dlogo!!!! haha kozi..Ziemniak itp do zwolnienia!!! I na tasme do roboty kierownikow!! Skaczyly sie zarobki po 5.000zl/ 6.. , i takie glupie teksty na przerwie, zaras nastepna a jeszcze tej nie wydalem kasy i smiech! Oj zaboli ich skaczylo sie!!!

waldi

pod jakim adresem jest teraz biuro w Ełku?skad wziasc dokumenty?

Daniel

Tego pajaca kartofla zostawili slyszalem!! brugadzista z wioski wyszczekany!!

xyz
@Daniel

to wy tacy wyszczekani... jedyny ktory był naszym glosem bo się nie bał powiedzieć co wy nie daliście rady jak zarzad pojawial.sie na spotkaniach i większość chowala sie za innymi

chyba już siedzi

Gadaja glupoty Z jest na wakacjach z zona!

A on nie w Białymstoku ??? Mówią ze tam siedzi.

grajewiak z knyszyna

ale areszt czy juz ZK ? a ten GRIST to jeszcze działa ?

to nie długo do nich dołonczysz

A to niby czemu ??

a czemu nie

ta na wakacjach chyba przymusowych

Pioter

Pozdrowienia pajace z Magazynu haha .(usunięte przez administratora)

X

Niewiem kto tam zwalnia,zadzi ale kierownikow ,brygadzistow zwalniajcie a nie pracownikow ludzie!! Kartofel rudy,macior itp.

@X

kartofel? kto to.... bo ja pracowal tam ale takiego nie pamietam

mona
@X

Kurde ale to pol-foods upada A nie Grist czy czegoś nie rozumiem? Zarząd pol foods A Gristu to roznica. Tamten narobił długów od cholery aż dziw że tylko Z siedzi

Tomeczek
@mona

a skąd wiadomo że Z. siedzi prawda to wogule ?

@Tomeczek

Prawda.. od dawna już. Każdy o tym wie. I szybko nie wyjdzie

Lola

Kogo obstawiacie że dolaczy?

Walek z mońków
@Lola

a wsie co się podpisywali na papierach bedo mieć problemy

Grzesiek

I dobrze ze zamkneli to Firme,dobrze ludzie zarabiali tylko narzekali sieroty!!Teras beda pracowac za 2.000zl, teras nie beda narzekac legaty (usunięte przez administratora) Kierownictwo zostawili ,masakra szkoda slow!! Brygadzisci i Kierownicy tyle tylko co byli w pracy, byli odbic karte ,podpisac sie i do domu!!

Oszukuja z Wypowiedzeniami ,odwolojcie sie do Sadu Rejonowego-Wydzial Pracy w Elku,19-300 ul.Maleckich 4.Macie na to 21 dni,Grist sp.zo.o. (usunięte przez administratora)

@pracownik

a podpowiesz na co sie powolywac?

Anast

Rosprawa byla,syndyk kazal im maszyny zabierac w (usunięte przez administratora) Szukaja Hali do wynajecia w Suwalkach,Elk.Nie znajda i tak maja byc zwolnienia we Wrzesniu prawie wszystkich.

@Anast

To maszyny miały być sprzedane żeby choć trochę splacic długów A teraz co.. czym spłaca.A niech idą siedzieć w takim razie!

ona
@Anast

hej, a wiesz do kiedy maja czas? moze sie uda przeniesc firme?

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Foods Sp.z o.o. - Prostki

• Jak się pracuje w Pol-Foods Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Foods Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Foods Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 40 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pol-Foods Sp.z o.o.
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.

Pol-Foods Sp.z o.o.