Opinie o bemomotors.pl - Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bemo Motors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Beznicku

(usunięte przez administratora) ALERT! Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy na recepcji w serwisie Forda na ul. Bukowskiej w Poznaniu- przestań, chyba, ze stać Cię na cotygodniowe wizyty u psychologa. Samozwańcza królowa owej recepcji, która prawdopodobnie ze względu na swój wygląd jest pogrążonym w kompleksach smutnych człowiekiem, zgnębi Cię psychicznie przy wszystkich akurat obecnych, na każdym kroku doświadczysz nieuzasadnionej krytyki i niewybrednych żartów na swój temat. Jeżeli chodzi o szefa serwisu, również nie można powiedzieć nic dobrego. Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca, ja wytrzymałam niecały miesiąc.

Iza
@łysy

Naprawdę nie zwalniają za kradzież? Często to robił, nikt inny nie próbował tego zgłaszać poza tamtym pracownikiem? Jak firma argumentowała te zwolnienie? Mąż zastanawia się nad aplikowaniem do serwisu w Szczecinie, panuje tam aż taka zła atmosfera jak dużo osób pisze?

Jak często w Bemo Motors Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 26 kwietnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Były

@BA wszystko zależy od przełożonego danego działu i na jakie stanowisko chcesz aplikować. Za mojej "kadencji" szef serwisu zatrudniał mechanika ,który " coś tam robił z tatą po południu " I dla niego już się nadawał. Dla właścicieli ważne, że tabelki są na zielono.Jeśli chodzi o awans to tzw.karierowicze też się zdarzają. Na szczęście już mnientam nie ma i psychika odpoczywa

Ex-pracownik

Kolesiostwo, (usunięte przez administratora) branży. Na rozmowie Panowie wychwalają firmę i obiecują złote góry i szanse na rozwój. Po miesiącu okazuje się, że to istny (usunięte przez administratora). Robisz za dwóch, zero czasu na przerwę, szkolenie przebiegło tak, że nic nie wiesz i wszystkiego musisz uczyć się samemu bez wsparcia, bo przełożony nie odbiera z braku czasu lub mówi, że coś zrobi i zapomina. W następnych miesiącach nie jest lepiej, odbijasz się z każdą błahą sprawą od przełożonych, którzy narzekają, że firma nie zarabia i pracując na minimalnej stawce i tak zarabiasz za dużo :D Miarka się przebiera, gdy postanawiają uciąć wynagrodzenie jednocześnie wymagając nadal tyle samo i nawet więcej. Albo sam się zwolnisz albo oni Cię zwolnią. W każdym razie nie warto próbować zaczynać pracy na zwykłym stanowisku. Jak masz na miejscu zaufanego człowieka i plecy to najpewniej się odnajdziesz, ale to nic nowego :D

Konkurencja Bemo Motors Nowy wpis
@Ex-pracownik

Nawet jako konkurencja nie mozemy na to patrzeć jakie bzdury wypisuja tu ludzie prawdopodobnie dzialajacy na zlecenie go work. Nie wiem czy sie Panstwo orientujecie ze go work oferuje opcje usuwania zlych opinii. Takze wyobrazcie sobie ze wybieracie firme bez zlych opinii. To musi byc zonk pojsc fo takiej pracy bo go work w pewien sposob Was wpakowala na mine. Bemo pozdrawiam Go work nie.

Marysia Nowy wpis
@Ex-pracownik

A na jakim stanowisku pracowałeś? Jestem zainteresowana ich ofertą dla doradcy. Ciekawi mnie w jaki sposób przebiegało to szkolenie, o którym piszesz. Ja już mam doświadczenie w sprzedaży samochodów ( wymagają ) - czy w takim przypadku też miałabym szkolenie?

Wercia Nowy wpis

Kto napisze parę zdań, jak wygląda rekrutacja doradcy handlowego do Działu Sprzedaży Samochodów w Jelonku? Głównie rozmowa o doświadczeniu, czy jakieś zaaranżowane scenki też się zdarzają, typu "pokaż, jak sprzedajesz samochód dostawczy"? :D

Maciej Nowy wpis
@Wercia

Zapraszamy na rozmowe. Bez stresu i z otwartą glowa. Nie ma sie czego obawiac.

Były

Szkolenia w tej firmie to fikcja tylko w ogłoszeniu. Szkolenia mają tylko pracownicy którzy mają te Szkolenia narzucone z góry np.przez importera. Bemo przejmuje firmy z pracownikami już wyszkolonymi. Nowi pracownicy nie mają żadnej możliwości rozwoju

@Były

Jak duże doświadczenie i umiejętności musi mieć kandydat? Poza tym, piszesz, że pracownicy nie mają żadnej możliwości rozwoju... A awans wchodzi w grę?

Były

Chciałbym aplikować na doradcę serwisu mechanicznego. Oferta wisi jeszcze 11 dni więc może jeszcze nikogo nie znaleźli. Może ktoś mi powiedzieć z ilu etapów składa się rekrutacja?? Czego można się spodziewać na rozmowie, na co mogę zwrócić uwagę przygotowując się. No i ciekawi mnie czy oddzwaniają z feedbackiem.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Doradca Serwisu Mechanicznego?

Cześć, jest aktywna rekrutacja dla księgowej, nie widziałam, żeby ktoś poruszał temat pracy na tym stanowisku czy w dziale. Czytam ze nie dzieje się tu za dobrze, ale wolałabym poznać konkrety dokładnie o pracy w księgowości. Martwi mnie ze w ofercie firma uwzględniła jedynie zakres obowiązków i wymagania ;) Fajnie by było od was dowiedzieć się szczegółów na temat benefitów, widełek płacowych czy atmosfery w biurze.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Bemo Motors Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Pojawiło się 26 kwietnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Nie pragnę dramatów, ale raczej szukam dobrego lądowiska. Tutaj Specjalista ds. IT wygląda mi na takie, ale mam pytanie o ilość podróży służbowych do oddziałów. Jakie auto ma się do dyspozycji? To samodzielne stanowisko, czy jest jakiś zespół heldeskowy większy?

mm

Nie podróżujesz, siedzisz w ciasnym jak nora kantorku i dostajesz (usunięte przez administratora) za wszystko

@mm

Aż taka kiepska atmosfera że nie traktują pracownika z szacunkiem? To praca głównie stacjonarna? Można ja wykonywać też w systemie hybrydowym? Jakie jest do tego podejście?

M.A

To jak się ludzi traktuje chcących pracować i zarabiać na życie to szok. Mąż od 4 dni przychodząc do pracy w tej firmie prosił codziennie o umowę. Codziennie odpowiadano jutro. Na,stanowisku , którym pracował miały być zatrudnione 4 osoby. Jednak przez 3 dni wykonywał ją sam , ponieważ młodzi ludzie nie dawali rady i po godzinie odchodzili do domu. Obiecano mu , że będzie zarabiać pewną kwotę. Jednak dzisiaj po wizycie prezesa ( on się nie zgodził na propozycję osoby zatrudniającej męża)został poinformowany, że za najniższą pensję go przyjmą. Mąż ma 22 letnie doświadczenie na stanowisku A potraktowano go jak śmiecia. Brak sił i nerwów na to wszystko. Zrezygnowany wrócił do domu...razem postanowiliśmy, że jutro już tam nie idzie. NIE POLECAM TEJ FIRMY ZA TO JAK A' la PREZESIK TRAKTUJE LUDZI...

@M.A

Powinni od razu podpisać umową bo takie zwodzenie to faktycznie mogło być coś na rzeczy jeśli chodzi o warunki. Nie dało rady negocjować stawki skoro inna była obiecana? Powiesz ile obiecali a ile w rzeczywistości chcieli zapłacić?

KM
@M.A

Zupełnie normalna sytuacja w tej pseudo firmie. Bardzo mi przykro ze spotkała państwa taka sytuacja ale nie są państwo jedyni którzy zostali w taki okrutny sposób potraktowani. Mam nadzieje ze więcej osób zdecyduje się mówić i tej (usunięte przez administratora) która się tam wyprawia…..obiecują gruszki na wierzbie, rozwój a jak to się kończy to każdy kto w tej firmie pracował wie. Wielkie NIC. Zwalniają jak im się podoba bez wytłumaczenia, dziewczyna z która współpracowałem została zwolniona z dnia na dzień a to jak ja każdy obgadywał to się w głowie nie mieści. Wyzwiska, upokarzanie i obgadywanie za plecami. Obrzydliwe. Państwu życzę przyjemności, a wszystkim poszkodowanym życzę odwagi aby mówić co dzieje się w tym miejscu!!!!!!!taki prestiż….jak z koziej …. Trąba

Beznicku

KOD
@Beznicku

Niesamowite, jak trafna jest ta opinia.

Sławomir
@KOD

Ty też doświadczyłeś takiego zachowania albo byłeś świadkiem takiej sytuacji? To czemu tego nikt nie zgłosił wyżej? Nie można się dogadać między sobą na recepcji szczególnie że osoba o której ktoś wcześniej wspomniał nie jest kierowniczką.

łysy
@Beznicku

I to jest prawda, osobiście znam osoby, które miały poważne problemy psychiczne przez Szefa serwisu i wydały dużo pieniędzy na leczenie u psychiatry. Ale to Prezesa Bemo Motors nie interesuje, liczy się Pieniądz u Prezesa na koncie.

łysy
@Sławomir

Nawet jak zgłosisz tego typu Fakt/Sprawę, to zostanie ona zamieciona "Pod Dywan" i konsekwencję poniesiesz TY (Osoba zgłaszająca sprawę ) a nie osoba która nęka, kradnie, zle wykonuje swoje obowiązki. Znam przypadek gdzie jeden z Pracowników myjni kradł paliwo, Drugi go na tym nakrył i doniósł na niego do Szefa serwisu. Niestety wyleciał ten co doniósł , a ten co kradł, kradnie dalej i pracuje na tym oddziale dalej...

Iza
@łysy

ktoś

Nepotyzm, kolesiostwo, (usunięte przez administratora) Zatrudniają swoich

Bianka

Cześć, mój mąż myśli nad aplikacją do nich na Specjalistę ds. Gwarancji :) Ma 10 letnie doświadczenie w serwisie ASO, powiedzcie mi, czy osoba na tym stanowisku ma poza podstawą jakąś premię? Oferują zniżki na produkty firmowe, ktoś wie jakiej wysokości są te zniżki i czy obejmują one zakup aut u nich?

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się informacją jak wygląda praca w księgowości? Właśnie wskoczyło ogłoszenie. Czy można liczyć na elastyczny czas pracy?

Jaki jest wkład kierownictwa Bemo Motors Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aaaaas

Nie polecam pracy w bemo Motors Ford w Rzeszowie, dyrektor papuga to osoba która nie nadaje się do rządzenia a jedynie zamiatania ulic. Wredny człowiek, kłamca, materialista, zero wyrozumiałości, ludzkiego traktowania. Nikt go w firmie nie trawi... Mobbing i złe traktowanie ludzi jak przedmioty. Jednym słowem kawał (usunięte przez administratora)

Sławomir
@Aaaaas

No wiesz, każda firma liczy na zysk więc większość dyrektorów jest materalilistmi jak zależy im na wynikach. No ale wiadomo że praca ludzi i ich dobre traktowanie jest ważne. Jeśli chodzi o kłamstwo to co takiego ci obiecano i nie zostało dotrzymane? Jakieś warunki na umowie?

swarzędz

Napiszcie ile można zarobić jako mechanik w normalnym trybie pracy t.j. 8 godzin. Ile jest pracujących sobót. Czy płacą za urlop. Dzięki.

@swarzędz

na obecne czasy 2400 do 3500 na rękę, przy wyrobieniu ok 150 godzin

Kamil
@pracownik

To ciekawe. Mechanik 3500zl na miesiąc? Właśnie odebrałem auto z naprawy w tym serwisie i na fakturze liczą sobie 165zl/godzinę. Wiec, jeśli mechanik dostaje z tego 23zl/godzinę to nieźle tam rąbią mechaników.

Blacharz
@pracownik

To tyle co w biedronce ????????

Edyta
@Blacharz

zwróć uwagę tylko, że to stawka sprzed dwóch lat jest. do dziś raczej wzrosło? Ile w zasadzie powinno być, żeby było adekwatnie, jak rynkowo z tym jest?

Bemo Motors Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Recepcjonista. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4500 PLN?

Lola

Najniższa krajowa

Sylwia
@Lola

Ale tylko podczas okresu próbnego jest najniższa krajowa czy potem też? Od czego zależą możliwości uzyskania podwyżki albo premii?

Lola

Nie polecam pracy w bemo w oddziale w Rzeszy, dyrektor adam p. To (usunięte przez administratora) Wredny, wstrętny typ człowieka, masakra jednym słowem. Fałszywy i mściwy. Oby karma wróciła..

Artur
@Lola

są dwa rodzaje kierowników. jedni motywują i wspierają a drudzy są świniami. dlatego ci drudzy zawsze szukają ludzi do pracy. największym baranem okazuje się prezes który wierzy w brednie świni.

Weronika

A dlaczego nie pracujesz w tej firmie już?

QWERTY

Czyli nic się nie zmieniło..... Szkoda.. Ciekawe kiedy wreszcie się ogarną. W całej grupie.

Magdalena

A ten szef często kontaktuje się z byłymi pracownikami? Takie telefony u nich to normalne?

@Weronika

Właśnie ze względu na "szefa" serwisu i jego podejście do pracowników. Nie ważne, czy ktoś popełnił błąd czy też nie. On spełniał się tym, że mówiąc kolokwialnie mógł kogoś (usunięte przez administratora) Trzeba być mu posłusznym i dawać się poniżać, wtedy ludzie pracują dlugo.

Ilona

A jak z rotacją w firmie? Ludzie odchodzą, czy raczej wytrzymują w takich warunkach?

Mietek

Nie polecam, właściciel i jego "derektorzy" zatrzymali się z zachowaniem w latach 90-tych,pracownicy nic nie znaczą, (usunięte przez administratora)

Durektor
@Mietek

Mietek, jak masz jakieś wątpliwości bądź trafne uwagi to przyjdź i porozmawiaj. Chetnie posłuchamy i wyciągniemy wnioski na przyszłość . Sam taki anonimowy wpis jest dość „ słaby”. Pozdrawiam lata 90????‍♂️

Czaban
@Durektor

Wątpliwości i uwagi zostały przedstawione. Anonimowa odpowiedź nie jest lepsza. Pozdrawiam serdecznie Czaban

Dominika
@Czaban

Czyli rozmawiałeś/łaś z pracodawcą na temat tego, co warto byłoby zmienić w firmie? Możesz zdradzić, co to takiego i jak się do tego odniosło kierownictwo? Jeśli mogę wiedzieć, to rozmowa była inicjatywą jednej osoby, czy zebrała się większa grupa pracowników?

Ktoś - i inni co manipulują
@Mietek

Potwierdzam

katzerbluth

właśnie idę no rozmowę o pracę jako .zobaczymy co będzie

Sylwia
@katzerbluth

Jako kto, bo chyba coś Ci ucięło wiadomość? Powodzenia! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bemo Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bemo Motors Sp. z o.o.

Bemo Motors Sp. z o.o.