Opinie o Eurocar Milena Kujawska w Żydowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurocar Milena Kujawska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurocar Milena Kujawska o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocar Milena Kujawska w Żydowo

Adam Nowy wpis

Zakupiłem auto w Eurocar Kujawski, wszystko okey, zakup udany, polecam.

Czy w Eurocar Milena Kujawska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Magda Nowy wpis

Witam, zakupiłam auto od Pana Przemka w Eurocar Kujawski, auto super, po paru miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam serdecznie

Piotr Nowy wpis

Kierując się dobrymi opiniami zakupiłem ponad rok temu nissana qashqai.Przed zakupem pan Przemek był miły ,dał kluczyki ,mozna się było przejechać.W rozliczeniu zostawiłem za tanie pieniądze swoją mazdę 6 .Z uwagi na bardzo małe przebiegi które robię dopiero po 2 tygodniach zorientowałem się że silnik bierze olej.Zadzwonilem do pana Przemka ,a on stwierdził że to się musiało stać w trakcie eksploatacji i on za to nic nie może.Okazało się to nieprawdą ponieważ jeżdzil tym nissanem kilka miesięcy i dobrze wiedział że silnik bierze olej,a poza tym w trakcie remontu wyszło że już były nieudolne próby naprawy głowicy. Doszły jeszcze problemy z katalizatorem ,który musiałem wymienić.Na plus jest to że pan Przemek pokrył większą część naprawy.I jesze jedno ,nissan miał mieć wymieniony jeden reflektor i drugi lakier ma błotniku i masce tak pokazywał czujnik. W rzeczywistości nissan mial wymieniony przedni zderzak i przednia szybę a wszystkie drzwi były odkręcane,jak się dokladnie przyjrzeć to są żle spasowane.Po dokladniejszym sprawdzeniu okazało się ze auto w Niemczech miało szkodę na 5000 euro.Podsumowując zostawilem swoja mazdę która miala mały przebieg była bezwypadkowa,po przeglądzie,po serwisie olejowym i była świeżo ubezpieczona a dostalem samochód do remontu z niepewną historią wypadkową,a z żółtą lampką check walczę do dzisiaj ,która zapala się co 1500 tys.km.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA CE w firmie Eurocar Milena Kujawska? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jaki jest styl zarządzania w Eurocar Milena Kujawska?

adam

Niedawno zakupiłem w Eurocar Dacie Lodgy. Jestem bardzo zadowolony. Samochód zgodny z opisem. Sprzedawca rzetelny, bez ściemy, koloryzowania i nachalnego bajeru. Jedyną usterką jaka wyniknęła zaraz po zakupie to zepsuty wskaźnik paliwa, który pokazywał "rezerwę". Chcąc zatankować na najbliższej stacji, pistolet natychmiast odskakiwał. Okazało się, że bak jest pełny, a usterkę naprawiłem bez problemu w ramach gwarancji jaką dał sprzedawca. Gorąco polecam!

Zakupiłem auto w Eurocar Kujawski. Bardzo pozytywne wrażenie z transakcji, auto było zarejestrowane dzięki temu mogłem legalnie i bezpiecznie wrócić do domu. Ogólnie auta czyste, zadbane, polecam.

Klient z Torunia

Chciałem się podzielić opinią o firmie Eurocar Kujawski, zakupiłem samochód Opel Astra. Auto sprawuje się super, po wizycie u mojego mechanika same pozytywy. Polecam i na pewno po następne auto zgłoszę się do Pana Przemka. Pozdrawiam

Dziękuje za Forda Focusa, auto super się sprawuje. Firma rzetelna, solidna, fachowe doradztwo. Wrócę na pewno po następne autko. ???? Polecam

Mariusz

Witam, kupiłem auto (Ford Focus) w Eurocar Kujawski. Jestem mega zadowolony. Po zakupie sprowadziłem auto u Swojego mechanika i auto jest w super stanie, także polecam serdecznie.

Aleksandra
@Mariusz

A było coś do naprawy / poprawki?

Mikołaj z Łodzi

Witam, chciałem się podzielić opinią o firmie Eurocar Kujawski, w której zakupiłem auto. Jestem bardzo zadowolony z auta, właściciel niczego nie ukrywał, odrazu powiedział historie auta, pokazał zdjęcia uszkodzeń które auto miało w Niemczech (a rzadko to się zdarza). Firma konkretna, solidna, rzetelna i na pewno następne auto kupię u Pana Przemka w Eurocar. Dziękuje i pozdrawiam. Mikołaj

Halina
@Mikołaj z Łodzi

To fajnie że tak szczerze wszystko było omawiane. A duży jest tam wybór? Miałeś szanse przejechać się autem na próbę?

Mikołaj
@Halina

Tak, miałem szanse przejechać się przed zakupem, szczerze polecam.

Magdalena
@Mikołaj

O, to super. Czyli nie robią problemu z jazdą próbną? Czy trzeba się naprosic?

Krzysztof

Serdeczne podziękowanie dla Pana Przemka, jego podejście do klienta na mega profesjonalnym poziomie świadczy o prawdziwym zainteresowaniu wizerunkiem jego firmy. Jestem bardzo zadowolony z zakupionego samochodu i napewno wrócę po kolejne. Dziękuje bardzo i pozdrawiam :)

Hyundai Tucson

Zakupiłem w tej firmie Hyundai Tucson. Jestem bardzo zadowolony. Sprawna obsługa, rzetelna informacja, konkretne podejście do klienta. Zdecydowanie POLECAM

Paulina

W marcu kupiłam w tej firmie Opla Corsę. Jechałam po auto ponad 300km z Katowic i byłam pełna obaw. Na miejscu okazało się, ze obawy były bezpodstawne. Spotkała mnie bardzo miła i profesjonalna obsługa. Samochód sprawuje się bez zarzutu. Przerejestrowanie odbyło się bez problemu. Polecam !!!!

@Paulina

Ładny kawałek drogi. ma atrakcyjne cenowo auta? Wiadomo, czy jest możliwość sprowadzenia jakiegoś wybranego modelu z zagranicy, czy wybiera się z tego, co już jest na stanie?

Andrzej Bydgoszcz

Witam serdecznie, zakupiłem auto od Pana Przemysława w EUROCAR (Opel Astra). Po upływie paru tygodni myślę, że lepiej nie mogłem trafić. Auto super, czyste, sprawne, zadbane, fachowa obsługa właściciela, auto było zarejestrowane, także mogłem legalnie i bez żadnych problemów dotrzeć po zakupie do domu. Wizyta w tej firmie była czystą przyjemnością. Szczerze polecam. Andrzej

Hyundai i30

Chciałem się podzielić opinią na temat firmy Eurocar. Zakupiliśmy z żoną auto - Hyundai i30, jestem bardzo zadowolony, auto sprawuje się super. Pozdrawiam

Gosia

Polecam firmę Eurocar Kujawski, zakupiony Kia Ceed sprawuje się super, fachowa obsługa, polecam, dziękuje

Gosia

Tak, oczywiście, jest możliwość podjechania na stacje przeglądów i sprawdzenia auta.

@Gosia

Dzięki za info. Dobrze, że można sprawdzić auto przed zakupem, żeby nie brać w ciemno. Wiadomo wtedy czy nie ma żadnych ukrytych wad i usterek. Ja tam zawsze na kupno zabieram zaufanego mechanika :)

Zakupiłem w Eurocar Kujawski auto - Kia Ceed. Jest bardzo zadowolony, autko sprawuje się super, fachowa obsługa i duża wiedza właściciela, pełen pozytyw. Pozdrawiam

@Michał

Fajnie ze tak chwalisz bo często ludzie narzekają jak kupią używany samochód. Dostałeś jakąś gwarancje jakby coś zaczęło się dziać? Chociaż na części?

Eurocar

Jakie blachy, jakie zamówienie, przepraszam bardzo ale pomylił Pan firmy. Pozdrawiam

Gabriela

Polecam gorąco p.Przemka zakupiłam u niego auto jestem mega zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocar Milena Kujawska - Żydowo

Eurocar Milena Kujawska