Opinie o Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk w Moczkowo-barlinek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk w Moczkowo-barlinek

Paweł Nowy wpis

Witam pracowałem w fimie wiele lat raz zdarzył mi sie wypadek przy odpinaniu naczepy uszkodziłem palca, wszyscy natychmiast poinformowani, martwili się o mnie, protokół był sporządzony . chorobowe, odszkodowanie normalnie otrzymałem. Pozdrawiam załogę LUXIKÓW

Byłypracownik Nowy wpis
@Paweł

To ciesze się że akurat w Twoim przypadku tak było. U mnie sytuacja wyglądała zupełnie inaczej od maja 2021 przebywam na zwolnieniu i nie wiadomo ile jeszcze to potrwa. Ale nie będę się tutaj rozpisywał bo już właściciele firmy straszą sądem za pisanie prawdy i własnej opini.

Hanna Nowy wpis
@Byłypracownik

a jak w twoim wypadku wygladał ten wypadek, pracodawca juz sie tak nie troszczył skoro teraz straszy sądem, czego się boi, braku bhp w pracy ?

Byłypracownik Nowy wpis
@Hanna

Nie będę opisywał tego wypadku na portalu jedynie prywatnie

Sylwia

Mógłby ktoś coś więcej opowiedzieć o wypadkach w tej firmie? Opowiedzieć przykładową sytuację. Były pracownik napisał wcześniej, że piszą w protokołach wypadku wszystko tak, aby było dla firmy na korzyść, a dobro pracownika się nie liczy. Chciałabym poznać taką konkretną sytuację, bo aż mnie to zszokowało, że pracownik nawet w taki sposób nie jest szanowany i nawet, gdy chodzi o jego zdrowie to jest oszukiwany...

Byłypracownik

Właściciele robią wszystko żeby było im dobrze nie dbają o pracownika a gdy przydazy sie wypadek w pracy pozbywają się. Nie polecam pracy w tej firmie. Zrobili wszystko zeby w protokole wypadku napisać to co im wyjdzie na dobre nie zważając na dobro pracownika po czym nie można się doprosić o dokumenty związane z wypadkiem.

Kurier

pracował dla nich przez jeden dzień. Tego dnia dostałem samochód bez drugiego biegu iz przebitymi oponami. Podali obszar, w którym domy nie były jeszcze numerowane, a tylko sektor prywatny nie pokazał ich na mapie. Szczerze pracowałem cały dzień, po czym zdałem sobie sprawę, że nie chcę dla nich pracować. Teraz żądają ode mnie pieniędzy (zawstydzają się ze względu na 17 zł). Bądź bardzo ostrożny, nigdy nie pracuj z tą firmą!

Kaczmarczyk Anna
@Kurier

Witam nie zgadzamy się z Pana opinią czy na pewno to firma LUX-TRANS 74-320 Barlinek transport międzynarodowy?? Pracownicy nie wyjeżdżają na jeden dzień. Proszę o odpowiedź lub proszę o kontakt w sprawie. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Mario

@Kurier ale za co żądają od ciebie kasy?

Zostaw merytoryczną opinię o Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk - Moczkowo-barlinek

• Jak się pracuje w Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk?

Lux-Trans Kamil Kaczmarczyk
  • Wiosenna 68