Opinie o Mecalux w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mecalux. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecalux o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalux w Gliwice

załoga

jak taki zaczyna od kapowania to gdzie kończy .......na Powonzkach

pytajacy
@załoga

Powązkach chyba

załoga

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.

$&%
@załoga

Teksty z polskich filmów wiecznie żywe brawo ????

$&%

Twój blask jest taki sam jak żarówki które wymieniałeś w poprzedniej firmie. Specjalista od żarówek. Donosiciel i kapuś gbur nie umiejący współpracować w grupie. Nie potrzeba nam tu takich jak ty.

mam was w małym poważaniu

kompetentni idioci, którzy mają dużą wiedzę ale interakcje z nimi są nieprzyjemne; sympatyczne głuptasy, które zbyt wiele nie wiedzą, ale ich towarzystwo budzi pozytywne odczucia; sympatyczne gwiazdy, wykazujące się tak dużymi kompetencjami i miłe w interakcjach; niekompetentni idioci, których już nie trzeba opisywać. A TY KIM JESTEŚ ,a póżniej oceniaj innych ludzie weżcie się do roboty a nie szukajcie sensacji Wasi szefowie są super to z wami jest coś nie tak .Rozkopiecie ten zakład całkowicie. Ja chciałbym coś tu więcej zrobić ,a nie biernie patrzeć. Siedzicie jak bydło po kątach ze swoimi Smartfonami jesteście śmieszni.

Obserwator
@mam was w małym poważaniu

A kim ty jesteś, żeby innych oceniać (usunięte przez administratora) więzienny? To raczej ty nie świecisz intelektem tłuku walnięty. Z poprzedniej pracy zostałeś wywalony, Mecalux Cię przygarnął, a ty zero pokory.Popatrz w lustro i popracuj nad sobą i wyglądem, wyglądasz jak zuźyty bieżnik. Wysokie mniemanie o sobie schowaj do kieszeni i więcej do ludzi.

Elektromonter

1-rozmowa telefoniczna z panią z HR 2-wizyta w firmie i rozmowa z kierownikiem UR Gdy przyszedłem do firmy, nikt nie wiedział po co jestem i na co. 3 osoby mnie pytały na jakie stanowisko i jak się nazywam zanim przyszedł Kierownik UR. To było dziwne.

Luźna i sympatyczna rozmowa na temat dotychczasowego zatrudnienia i tego jak wygląda praca w UR. Wyniki rekrutacji miały być w 2 tygodnie, mija 3 tydzień.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
mam was w małym poważaniu

super firma ,ale zasoby ludzkie mało wykorzystane. szefowie działów super. reszta ...szkoda gadać specjaliści a słoma z butów wyłazi. uważam że więcej wykształconych ludzi powinno piastować decyzyjne stanowiska . brygadziści w zieleni jak kapo w kacecie.pracownicy produkcji to niedołuczone tłuki. Nie ma z kim rozmawiać.

mam was w małym poważaniu

Wyobraź sobie, że wypełniając swoje obowiązki służbowe, musisz zwrócić się o pomoc do któregoś ze współpracowników. Do kogo? Jakimi cechami taka osoba powinna się wykazywać? Odpowiedź wydaje się być oczywista, „Musi być kompetentny!”Czy na Mecaluxie tacy są czy nowiwi pracownicy mogą mieć wsparcie w starszych .jak to wygląda .

steven

Łapy precz od Dareczka

steven

Jakie są zalety pracy w firmie Mecalux,a jakie wady. Jaki jest najlepsxy dział a który omijać. Kogo unikać ,a z kim można współpracować.

dziwny

Młody nie załamuj się w sprzątaniu.Życze tobie wszystkego dobrego.

dziwny

Chyba wrócił i nie sprząta u Królowej Angielskiej w Pałacu.

Witam czy sa tu moze ludze z cnc? Warto tam isc na automaty.?

dziwny

Przybyłeś,zobaczyłeś,sprzątałeś i się nie załamałeś.

dziwny

Młody miał zamiłowanie do sprzątania-to co się lubi,czuje,widzi.

Poczatkujacy pasożyt

Nie wróci - podobno sprzata juz Pałac Krolowej Angielskiej za funty.

@Poczatkujacy pasożyt

Nie wiesz o kogo chodzi?

kaczor

śpieszmy się kochać elektryków tak szybko odchodzą.

mały kaczor
@kaczor

Złe zarządzanie firma - dlatego odchodzą .Lazdy by odszedł jakby mu gdzie indziej więcej proponowali

elektromen

6ponoć to dopiero początek

zrozpaczony kolega
@kaczor

R.I.P odszedł najlepszy nie dali mu podwyżki szkoda był super specjalistą w swojej dziedzinie.

Pieczen z kaczek
@mały kaczor

Gdzie indziej płacą więcej ale za dobrze wykonaną pracę,a nie za spendzanie dniowki w WC i narzekanie na wszystko i wszystkich

Malarz
@Pieczen z kaczek

Z tego co wiem to za miesiąc jak będzie chlopakom dobrze w nowej firmie to ściągną reszte elektryków . Przecież jak jesteś fachowcem to w obecnych czasach wszedzie Ciebie chcą i dobrze zapłacą. Tylko Mecalux nie ceni sobie wyszkolonych ludzi. Jezeli jesteś pasozytem jak Marek z KJ który chodzi do pracy na 4-5 godzin i pojawia się jak sie obudzi to zawsze będzie sobie prace chwalił . Bo gdzie mu będzie lepiej.

Oj
@Malarz

z tego 2-3 w toalecie a jeszcze te jego lamusy odbijaja mu kerte

Ojojo
@Oj

To jest szczera prawda. Gość o 16.00 wychodzi do domu a osoba z KJ która zostaje do 22.00 odbija mu karte. Sam bylem swiadkiem jak Łukasz Z o 18.00 wychodził z. Biura odbijal karte i wracał. Po co odbijać kartę o 18.00 jak się pracuje do 22.00?

Pan Grzegorz
@Ojojo

Powiem tak bo sie na tym znam. Robia tyle ile chcą , chodzą jak chcą ale ja wszystko mam pod kontrola .... niekoniecznie jakości

darek
@Pan Grzegorz

a kim ty jesteś

Pan Grzegorz
@darek

Sobą

Psssyyytttt
@Ojojo

Nie tylko on i nie tylko ty widziałeś

Królu złoty
@Psssyyytttt

Jeszcze jest jeden sciemniacz co grzebie w kartonach i mu płacą stawke montazysty a inni musza za te same pieniądze zapierd..... Siedzi na krześle i bebech rośnie.

Wszystko powiem
@Królu złoty

Interesuj sie soba (usunięte przez administratora)a nie innymi bo sam wiesz ze jezdzisz wózkiem i szukasz nory do schronienia.

królu złoty
@Wszystko powiem

ideał się ja pracuje sumiennie

Slimak
@kaczor

Odchodzą tylko nieroby co im się robić nie chce.

Ciekawy
@Ojojo

Czy cos sie zmieniło czy Marek dalej praxuje po 4-5 godzin a jego parobki odbijają mu karty ?

@Ciekawy

Troche sie zmieniło , ale niewiele.

2kV

pokos dalej tam sie przechadza po hali i przesiaduje na stołówce z kolesiostwem robiac dobre wrazenie przed hiszpanem?

kawosz
@2kV

pół szychty na jadalni, a pół w tym ich sekretnym kamerliku z ekspresem do kawy

@kawosz

Widzę ze wszystkie ostatnie posty pisze ta sama ofiara losu co nie umie złożyć zdania. Chlopie ogarnij sie !!!

kolega

dariusz w. nowy elektryk uważajcie na niego.kapuje i się wywyższa.

husarz
@kolega

znam góry robiłem z nim to ćmok

@kolega

uważa się za kogoś lepszego

przez Ciebie głodowaliśmy miszczu

Jo
@kolega

Taki mocnym czy tylko udaje

@kolega

Ty to chyba nawet podstawowki nie skończyłeś baranie .Ja sie czyta Twoje komentarze to sie płakać chce. proponuje Ci korepetycje z retoryki a nastepnie dopiero pisz posty.

dziwny

Ten mody sprzątał tam hale-lata tam pracował.Kaj jest?

dziwny

Kaj jest tyn robotnik porządkowy co tam był?

gracjan

jakie są zarobki w firmie na poszczególnych działach i jak wygląda organizacja pracy.

@gracjan

Zarobki jedne z najniższych na strefie, chyba że jestes ukraincem to zarabiasz lepiej niż Polak a organizacja,atmosfera itp zejdz na posty wczesniejsze

Zak

Ale pierd... Wszystko zależy od działu w jakim pracujesz.

mecalux było minęło
@gracjan

Ta pseudo firma to jeden (usunięte przez administratora) zarobki niskie mobbing i konfidencie.

Idę w stronę światła
@gracjan

Kolego odradzam. Zleceń brak, ludzie się zwalniają.

nick1
@mecalux było minęło

a wiesz chociaz co to mobbing???

@gracjan

ja jak uslyszalam tenneco z agencji pracy to podziekowalam bo tam pracowalam ale jak chcesz sie przekonac czy jest fajnie to sie zatrudnij

SzCzeRzE
@gracjan

na strefie są lepsze firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalux - Gliwice

• Jak się pracuje w Mecalux?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecalux?

Kandydaci do pracy w Mecalux napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecalux
1.8/5 Na podstawie 817 ocen.
  • Wyczółkowskiego 125
    44-109 Gliwice