Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o.

Lębork

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o.
4 12

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Feliks

Ta firma jest bardzo dobrym pracodawcą. Oby więcej takich było!!!

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „ROBEX”?

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „ROBEX”? Czy firma zapewnia benefity?

Lucek
@Administrator 23.02.2018 09:04

Premia kwartalna, prywatna opieka medyczna, szkodliwe, tansze ubezpieczenie na zycie. Cala kwota na konto.

Anonim

Bardzo dobra firma. Dobry social. Pieniądze na czas. Miła atmosfera w pracy.

Mihi95
@Slobodanmilosevc 22.12.2017 21:22

W amg samozatrudnienie. Zabieranie sobie roboty. Tutaj umowa o prace. Zarobki przyzwoite jak na Lebork :-)

Xxx

Zule

paproch

W końcu jest strona gdzie mogę opisać ten zakład cyt. Placili na raty wyplata nawet 4razy wplywala na konto Nadgodziny na lewo na naliczali do średniej z 3 miesięcy Zupy regeracyjne zamiast posiłki barszczyk w słoiczkach Az w końcu ktoś tym się zają i doniósł Praca pod wpływem mobingowym i pszeslodowanym zero współpracy młodych ze starszymi Kierownicy pożal się Boże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej traktowali ludzi niż oni I ta przymusowa kawa za ktora trzeba odpracować 1godzine Wiele tu pisać ale szkoda się rozpisywać książkę można by było napisać Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pijaństwo monogania i wiele innych

eu-a
@paproch 19.04.2017 11:19

Do administratora czytałem wcześniej ten komentarz i nie widziałem słów nie cenzuralnych wic o co chodzi . Widzę ze go worek.pl sam potrzebuje pomocy Pozdrawiam pijaczków z Robex

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o. - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o.