Opinie o Lampe Services w Lębork

Budowa stacji paliw, technologia paliwowa, myjnie bezdotykowe, odmierzacze paliw

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lampe Services w Lębork

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Lampe Services występują paczki/bony świąteczne?

JK Nowy wpis

Dbra firma na Pana Rubena mogłem liczyć nie tylko w sprawach służbowych. W chwili bardzo ciężkiej sytuacji życiowej okazał się bardzo pomocny co pokazało, że jest nie tylko dobrym szefem ale i dobrym człowiekiem.

Aleksandra Nowy wpis
@JK

No to super, w czasach gdy człek człekowi wilkiem... A służbowo jak oceniasz zarobki? Ciekawe, czy dużo jeżdżenia po kraju i jak z dietami na wyjeździe...

baku Nowy wpis
@JK

wypowiedz właściciela firmy

Maciek

Jestem zadowolony, wypłaty w terminie, praca zgodna ze stanowiskiem

Kamil

Jaka panuje atmosfera w firmie w tym momencie ? Czy sytuacja z nie wypłacaniem się wyjaśniła ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lampe Services? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ixi

Nie polecam Nierzetelni, nieterminowi

kiks
@Ixi

zgadzam się w pełni, nie warto na nich tracić czasu

Ida

Kto może niech szerokim łukiem omija

Iwona

Firma Lampe Services zajmuje się budową i sprzętem drogowym. Czy obecni pracownicy mogą wypowiedzieć się na temat firmy i warunków zatrudnienia? @Roman, wypowiadasz się w tym wątku. Czy wiesz coś na temat aktualnej sytuacji firmy? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i przybliżyć jaka jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Kriss

Jak wyglada praca w ls contracting jako kierowca

Iwona

@Romanmimo to, że już nie pracujesz to chętnie dowiemy się więcej o tym jakie są Twoje wrażenia z pracy w firmie. Wspominałeś w marcu, że pracujesz od niedawna, a już pod koniec kwietnia nie byłeś pracownikiem Lampe Services. Wspominasz, że praca oraz wynagrodzenie Ci odpowiadało. Co było powodem zmiany miejsca zatrudnienia?

@Iwona

Odległość od miejsca zamieszkania

robert

U W A G A na tą firmę, szczególnie kontrahenci. Nie zapłacili za wykonaną usługę. Posiadam prawomocny sądowy nakaz zapłaty. Niestety jest problem z egzekucją. Albo mają spore doświadczenie w "unikach", albo leżą finansowo.

Iwona

Czy od momentu dodania przez Was ostatniej opinii o Lampe Services jako pracodawcy zmieniło się coś w tej firmie, co Waszym zdaniem jest ważne dla Was jako pracowników? Każde Wasze spostrzeżenie przyda się osobom planującym zatrudnienie w Lampe Services.

ta firmę prowadzą (usunięte przez administratora) robiłem tam i co innego było co ustaliłem nie dość to jeszcze wypłata była mniejsza a szef mówił że tylko tyle będzie więc kłamcy kłamcy kłamcy

ja tu sobie robię

robię w tej firmie i jak narazie jest ok ale jeśli coś będzie nie tak to napisze i Pan ruben jest ok a Ci co piszą takie głupoty że jest tak czy tak to nygusy tylko kasa a zero myślenia w pracy ????

ja tu sobie robię

Roman

Już tam nie pracuję ... ale praca i płaca była dobra

Iwona

@Roman mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy? Na jakim stanowisku pracujesz w Lampe Services? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego czego mogą się spodziewać kandydaci do pracy w firmie.

Roman

Witam Pracuję od niedawna u pana Rubena(usunięte przez administratora) Na chwile obecną nie ma problemu z płatnościami ani zaliczką

kabrio

to prawda, że Lampe Services pokazuje się z coraz lepszej strony

Lebork

bardzo bym chcial zeby ta firma zajely sie odpowiednie sluzby bardzo mocno sprawdzic .totalne dno masakra. Nikomu nie placa nikomu.DNO DNO

46and2

Zrobiłem zlecenie dla firmy Lampe Services, po odbiorze czekałem na przelew który nigdy nie przyszedł, aktualnie sprawa jest w sądzie, nie polecam współpracy chyba że pieniądze z góry

Zostaw merytoryczną opinię o Lampe Services - Lębork

• Jak się pracuje w Lampe Services?

Zobacz opinie na temat firmy Lampe Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lampe Services?

Lampe Services
1.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Staromiejska 23
    84-300 Lębork