Opinie o A-Lakiernia Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A-Lakiernia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Lakiernia Sp. z o.o. w Lębork

Wujo

HN.Człowieku zejdź na ziemię w Lęborku 12000 to nie Warszawa tu Możesz tylko zdrowie stracić a dużych pieniędzy nie zobaczysz owszem pomarzyć można powodzenia fantastiko.

Agacia Nowy wpis

Hejka. zastanawiamy się z moim chłopakiem czy w najbliższym czasie będzie jeszcze dostępna oferta dla pracownika produkcji. kiedyś widzieliśmy jedną w sieci ale miała dość dawna datę, teraz na stronie nie piszą by szukali, tu zresztą komentarze też są jakieś dawne. Co się dzieje teraz na produkcji? faktycznie nie ma żadnej rotacji?

Faktycznie podczas pracy tutaj można stracić zdrowie czy to tylko jakaś sugestia względem tej kwoty która rzucili jakiś czas temu we wpisach? Teraz po nowym roku jakie są możliwe maksymalne zarobki? czy wystąpiły jakieś podwyżki?

JjJ Nowy wpis

Czekamy na dopłaty do najniższej krajowej. Innych zmian nie przewiduje się.

Czy poziom wynagrodzeń w A-Lakiernia Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 20 grudnia.

Wujo

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE SPOŻYWCZYM w firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Nie widzę niestety aktualnych ofert... więc czy to 12,000 zł na rękę tak jak wpisano w postach czy jednak brutto? Mimo wszystko niezależnie od sytuacji to czy jesteście może w stanie opisać za jaka konkretnie robotę udaje się tyle wyrobić? W jakich warunkach i czy według Was warto?

Podobno pracując jako Lakiernik można liczyć na 12000 PLN na rękę. Czy to prawda?

Szwagier

Możliwe ale warto zapytać w miejscu gdzie pracują lakiernicy malujący np ręcznie auta i podobne.

Ada
@Szwagier

Przecież to jest pytanie o zarobki lakiernika w TEJ firmie, a nie gdzieś tam :D Jeśli znasz realia finansowe u tego pracodawcy, to je podaj, a nie odsyłaj na Berdyczów. Chyba, że właśnie tutaj lakieruje się ręcznie i wykonuje inne customowe usługi, to wtedy okej, zwracam honor :)

Bober
@Ada

Ja tu robię i mam 12 tyś co miesiąc. Polecam.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Wujo

W tej firmie nie długo nie będzie miał kto pracować tragedia ludzie pracują po 12godz.Ledwo chodzą po operacjach stawów itd ludzie nie chcą przychodzić na UMOWĘ ZLECENIE biuro i timowie będą się trzymać bo dla nich kasa dobra i się nieprzemęczą gorzej dolny strzebel produkcja ogień ogień i w ciąż mało współczuję

Agata

Ciekawe, jak po zmianach, czy nie wpadliście z deszczu pod rynnę ;) A mój stary stracił robotę i jest pilne pytanko: można się wpisać na stronie firmy do bazy kandydatów, ale czy warto? Kogo szybciej będą potrzebować - lakiernika, czy pakowacza? Jaka kasa teraz na produkcji jest do zarobienia?

Wujo

Szefie Nikodemie wstyd dla firmy ze można faforyzowac pracowników miałem inne zdanie o Tobie i firmie a tak poza tym kiedy wymiana samochodów bo może coś wezmę.

Janusz
@Wujo

O co chodzi z tym faworyzowaniem, bo nie wytłumaczyłeś? Ktoś z pracowników dostaje lepsza wypłatę, czy jest lepiej traktowany niż inni?

były
@Janusz

Tak. Właśnie o to chodzi.

wujo
@Wujo

Nareszcie tylko trochę późno ale może jeszcze się firmę uratuje brawo.

@Wujo

Fajnie fajnie tylko trochę późno ale lepiej późno jak wcale może jeszcze się firmę uratuje.

Psps
@Wujo

Koniec epoki koniec zwolnionego kierownika produkcji.koniec układu.Papa plecy.nawet sklep spozywczy nie przyjmie.

Wujo

W końcu dtarło do tego łyska ze jest ktoś nad nim role się odwróciły trzeba mieć nadzieję że firma jeszcze stanie na nogi

Janek

Siema. Jest święto narodowe. Robercika zwolnili. W końcu.

Orbit
@Janek

Przyszła kryska na Matyska. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Tyle w temacie.

Sebix

Witam ale jaja co tam się dzieje przykro mi ją mam pracę i Wam współczuję byłem z Wami trochę czasu jak by co też wezmę jakieś autko w dobrej cenie pozdrawiam.

Janusz
@Sebix

Jakieś zwolnienia się szykują, że współczujesz innym pracownikom? Weź wytłumacz, bo lepiej wcześniej wiedzieć, nie?

były
@Janusz

Raczej współczuje z powodu wypłaty.

Wujo.

@Janusz Jeżeli chodzi o zarobki to napewno niektórzy ludzie mają za dużo a większość ludzi z dolnego strzela ma bardzo mało za tak szkodliwą i ciężką pracę może czas zrobić porządek w biurze a nie na produkcji a w szczególności z kierownikiem produkcji który teraz akurat ma bardzo mało czasu na pracę są ważniejsze sprawy dla Niego no nie Robert.

Sebix

Witam Januszu nie chodzi o zwolnienia tylko o atmosferę ludzie się boją z sobą prachować bo są osoby które bardzo lubią donosić a kierownik produkcji R S uwielbia to.

Wujo.

Witam serdecznie pracowników ALAKIERNIA i kierownictwo R.Sim g szefostwo produkcji.Chyba już czas zająć się produkcją a nie m g Ludzie chcą pracować a nie patrzeć na przywileje m g Robert weź się ogarni bo firma tonie szkoda.

Wujo

Witam wszystkich kolegów i koleżanki. Nie musicie być w tym miejscu, pracy jest wystarczająco na naszym lęborskim rynku próbójcie a nie będziecię żałować powodzenia życzę i pozdrawiam.

Abc
@Wujo

Ta jasne ciekawe gdzie chyba w mc donadzie i biedrze

@Wujo

Dlaczego odradzasz pracę w A-Lakiernia? Byłoby świetnie, gdybyś napisał jakieś wyjaśnienie. Co dokładnie nie odpowiada Ci w tej firmie?

Janek
@Monika

Witam. W tej firmie nic niejest ok. Od kierownika po brygadzistów. Pracująludzie którzy podpieprzaja. Płaca marna obowiązków dużo. (usunięte przez administratora)

Pracownicy

Ludzie nie widzicie ze sracie we wlasne gniazdo? Nie kumacie ze ani Robert ani Nikodem nie sa winni stanu jaki jest teraz? Nie ma zamowien bo po pierwsze pare osob dalo (usunięte przez administratora) i nasi odbiorcy nas olali, po drugie trzeba tez odrobinę interesowac sie tym co dzieje sie na świecie. Idzie recesja (trudne slowo). A po trzecie wybudowaly sie blisko nas dwie duze malarnie. Nie ma roboty to nie sa potrzebne az takie moce produkcyjne. Ludzi zwolnili no życie. Trzeba pracowac dalej aby nie bylo gorzej i jakoś to przetrwać. Razem. Tez jest mi zal osób ktore zostaly zwolnione i nie zgadzam sie z niektórymi wyborami R czy N. Tak bywa. Tu się potrafimy obsmarowac i opluć ale rano nastepnego dnia dalej razem pracujemy.

T
@Pracownicy

Większośc piszących tu ludzi nie ma pretensji co do zwolnień. Tylko w jaki sposób przy tej okazji potraktowano ludzi. Ludzie uważają, że o zwolnieniach głównie decydowały nie ich umiejętności i zaangażowanie a inne powody. Oczywiście są wyjątki. Pozdrawiam

Misio
@Pracownicy

Masz rację to nie wina kierowników. że muszą zwalniać ludzi. Tylko niech zwolnia też leserow i lizusów.

Były
@Pracownicy

Dlaczego dwie nowe lakiernie zabrały Klientów prężnie rozwijającej się, doświadczonej firmie, która ma spore moce produkcyjne? Firmie ze stardardami i wykwalifikowaną załogą? ALakiernia była dużym graczem ale ktoś ładnie doprowadził firmę do dna. Ciężko będzie się teraz podnieść. Powodzenia. Były pracownik.

Jedyną porażką jest Twoja ortografia. Firma jest i będzie jak każda na rynku ma lepsze i gorsze momenty. Może tak Pan Janek poszuka sobie pracy na stanowisku Kierownik, spróbuje swoich sił, i sprawdzi jakie to „proste”. Tłumaczenie na język Jankowy: spróbuje = spruboje Pozdrawiam. :)

Wujo

Witam w firmie A-lakiernia od 6,7 lat są umowy zlecenia tzw.śmieciówka niektóre osoby pracowały kilka lat żeby dostać normalną umowę o pracę.Wygląda to tak jak jest praca to zatrudniają a jak jest mniej pracy to zwalniają i nie patrzą na to kto ma jaką sytuację szkoda ludzi.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

umowe zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o A-Lakiernia Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Lakiernia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A-Lakiernia Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Krzywoustego 1
    84-300 Lębork