Opinie o A-Lakiernia Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A-Lakiernia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Lakiernia Sp. z o.o. w Lębork

Wujo

Jeżeli chodzi o pracę to troszkę więcej optymizmu i trzeba ruszyć tyłek, praca sama nie przyjdzie. Odnośnie co jest nie tak w firmie A-lakiernia-" jest super': atmosfera, zarobki rewelacyjne, umowy zlecenia też fajna rzecz, traktowanie nowych pracowników, szczególnie na obróbce na zmianie nocnej.

Sebix

A-lakiernia to jest jakaś porażka praca bardzo ciężka pieniądze śmieszne ludzie chorują ciągle na l4 nie ma kto pracować kierownik produkcji nie doceni jeśli będziesz miał inne zdanie jak on w tym momomencie jesteś już jego wrogiem odradzam każdemu.

Tk

Juz nie moge doczekać sie corocznych ocen pracowników Każdy dostanie to na co zasluguje :)

Aleksander

Ludzie jesteście żałośni, jak można mieć tyle jadu i nienawiści w stosunku do swoich kolegów i koleżanek z pracy, i wy się nazywacie ,, teamem”, chcecie by firma dobrze funkcjonowała i nie dochodziło do zwolnień, ale przy takiej pożal się Boże ekipie nie dziwie się ze w takiej sytuacji znajduje się firma, wszyscy tacy mądrzy tylko w internecie ( kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie), jeżeli tu potraficie sobie wszystko wyrzygać, to dlaczego nie zorganizujecie zebrania w firmie i nie powiecie sobie tego prosto w twarz? Ja wam powiem dlaczego, bo nie macie odwagi, i jaj bo wtedy już nie będziecie anonimowi. Widząc to co tu się dzieje z jednej strony czuje zażenowanie a z drugiej chce mi się śmiać, ze ludzie którzy pracują w tej samej firmie i to od nich zależy czy ta firma będzie dalej funkcjonowała czy nie są w stosunku do siebie tacy zawistni, szczerze mogę powiedzieć ze nie jestem pracownikiem tej firmy, ale wiem ze niechciałbym się w niej zatrudnić i nie mówię tu o kryzysie w firmie i niepewnym zatrudnieniu ale o fałszywych ludziach z którymi miałbym tam pracować.

@Aleksander

Mowisz, że nie pracujesz w firmie ale oceniasz ludzi mówisz, że są fałszywi. A może ludzie boją się mówić co myślą bo boją się że stracą robotę. Skąd wiesz czy ludzie nie mówili na zebraniach co ich boli, a może nikt ich nie słuchał, przekrecił ich słowa. Wielu z tych co zwolniono wyleciało w właśnie za to, że mieli odwagę mówić głośno. Punktowa kłamstwa i manipulacje.

@T

Haha. Ciekawe, którzy mieli taką odwagę. Poproszę o konkretne przykłady :) Ja znam tylko jeden. W internecie owszem odważnych nie brakuje, reszta potrafiła jedynie za plecami gadać

T

Święta racja. Tu się zgadzamy w stu procentach. Pozdrawiam i miłego dnia

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE SPOŻYWCZYM w firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anon

Tak jak napisałem. Każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii. Jeżeli nadal jesteście pracownikami tej firmy to coś o was świadczy pisząc takie opinie a jeżeli już nie jesteście , to widać dlaczego. Z mojej strony wszystko i zamykam temat. Powodzenia w rozwoju w nowej pracy.

@Anon

Każdy ma prawo mieć własne zdanie ale pracownicy nie mogą mieć swojego? Jeśli wymagasz od innych wymagaj też od siebie. Kierownik ma prawo wyzywać ludzi od idiotów a Ci mają siedzieć cicho? PS. Przykład idzie z góry. Na szczęście nie Ty decydujesz czy temat jest zamknięty. Dobry kierownik pociągnie za sobą ludzi, zły będzie zrzucał na nich cała winę za niepowodzenia.

BRAWO

@Xyz

Dlatego są te zwolnienia kierownik zostawi tylko tych dobrych a reszta niech dalej narzeka i płacze nie podoba się nikt nikogo nie trzyma siła czas murzynstwa dawno się skończył

@????

Jesteście obaj siebie warci. Kierownik i jego wierny poddany do zadań specjalnych. Zero szacunku do drugiego człowieka, zero pokory, przekonanie o swojej wyższości.

@Xyz

W biznesie nie ma pokory albo jesteś albo cię nie ma, sentymenty odchodzą na bok

@????

I całe szczęście, że nie trzymają na siłę.

@Xyz

(usunięte przez administratora) Najlepiej przykleić się do jakiegoś incydentu i klepać temat do bólu , nic innego chyba nie masz do powiedzenia. Tak jak napisałem wcześniej. Powodzenia w rozwoju w nowej pracy. Pozdrawiam i zastanów się nad swoim podejściem do pracy.

@????

Jest jeszcze coś takiego jak przyzwoitości i szacunek dla drugiego człowieka. Dla jednych liczy się stołek i kariera inni wola być przyzwoicie. PS. Nawet w biznesie można być ludzkim.

@????

Od cała prawda o Alakiernia. Krótko jasno i na temat.

@????

Od cała prawda o Alakiernia. Krótko jasno i na temat.

@Jasiu

Postaw się w miejsce gdzie jesteś szefem firmy jak byś ty postępował w różnych sytuacjach jaka by była twoja postawa i podejście do wszystkiego patrzalbys na 9 zwolnionych wiecznie na L4 czy na cała resztę pracowników którzy coś wnoszą do firmy i tworzą z nią jedność

@Xyz

Właśnie. Które z tych rzeczy posiadasz? Odpowiedz sobie.

@????

Zawsze można być przyzwoitym.

@????

PS. Nie wszyscy mają szczęście być zdtowym

@Anon

Trochę samokrytyki. Jeden incydent? Poczytaj wcześniejsze wpisy. PS. Ja się zastanowię nad moim podejściem do pracy a Ty pomyśl o swoim podejściu do ludzi a w szczególności do kobiet. Również pozdrawiam. Powodzenia

@Jasiu

Jest wiele osób w firmie z prawdziwymi chorobami które jednak pozostały na swoich stanowiskach i nie było nigdy zwolnienia takiej osoby... Lecz jest wiel osób z chorobami paro dniowymi które wolałby wziąść wolne bo im się poprstu nie chciało przyjść do pracy bo to np lato ciepło plaża a niby dzieci chore dużo by tu podawać przykładów ale każdy sam dobrze wie w jaki sposób sciemniał z chorobowym

@Xyz

Ja potrafię przyznać się do popełnionego błędu i jak zrobię coś dobrze to nie panoszę się z tym po całym powiecie. Co ty możesz wiedzieć o moim podejściu. Śmieszysz mnie człowieku. Szkoda że nie mogę zakończyć tematu bo tego wszystkiego nie chce się już czytać.

????

FB pokaże ci czasami prawdę ale za 2 dni zwolnienia nie można nikogo zgłosić do zusu takie wiesz standardy... Wróćmy do tematu wyjazdy do SE czemu już ich nie ma przez gamoni którzy to wykorzystywali i liczyli średnia z 3 Msc... Nie zawsze cwaniactwo się opłaca w każdym przypadku

Zgadzam się z Tobą.

????

Na wszystkich przyjdzie czas na te pewnie też..

Prawda

Szpieg

I odrazu wiemy kto pisze haha.

@Szpieg

Jak by poleciała E to sam by się zwolnił :)

Misio

Alicja bardzo dobry pracownik. Pracowała.niesciemniala.nie siedziała na tel. Starała się. Są osoby które siedzą na tel. sciemniaja. A czemu bo są pupilkami kierownika. Prawda zostają osoby które donoszą. są pupilkami.i te które się nieodzywaja i robia co się należy.Wiadomo jak sobie ugadasz tak masz.

Abc

Racja 2 łysków.

????

Ale co nie którym ta Aga zaszła za skórę.. Zamienicie się stanowiskami jak tak nie pasi to.. Zawsze można to wyplakac u szefa

Dobre ????

Misio

Jasio jak niewiesz to nie pierd... głupot na temat Szymona. Był bardzo dobrym brygadzistą i każdy to wie.Robił ponad stan do jego obowiązków. Był na każde zawołanie. A dlaczego go zdegradowali? Bo stał za pracowniki a który pracodawca to lubi.!!!!!! wypowiada się pewnie ta osoba która gó... wie,o Tobie Jasiu pisze.

@Misio

@Misio. Wiem co pisze. I widze że on ma swoich zwolenników, któży stana za nim zawsze wbrew prawdzie. Znam sytuacje dobrze i jego samego też.

Dokladnie wiemy kto kryje sie za niektorymi komentarzami. Nie ma sensu dyskutowac...wytrwalosci tym co zostali i powodzenia Tym ktorzy odpadli z gry. Piona.

@Piotr

Masz rację. Powodzenia.

@Piotr

Brawo Piotr... Wkoncu jakieś konkrety

Staś

Ludzie ta cala lakiernia nie jest jedynym miejscem pracy na swiecie! Ci co pracuja to niech robia swoje a te osoby co zostaly zwolnione napewno sobie poradza. Zwolnienie z pracy to nie koniec swiata. Luz...

TK

Zapraszam wszystkich narzekających do okolicznych firm produkcyjnych. Narzekać można tylko jeśli ma się doświadczenie w pracy na produkcji w innym miejscu. Zapewniam, że większość firm nie dba o pracowników w taki sposób jak w A-Lakierni. Z drugiej strony mając Szwedzki model zarządzania (brak konsekwencji za błędy), ciężko jest wytłumaczyć Pracownikowi powagę jego błędów, w taki sposób, aby się tym chociaż trochę przejął i następnym razem nie powtórzył tego samego. I właśnie tutaj jest problem brak zaangażowania ze strony wielu osób, a z drugiej strony narzekanie, że jest źle! Jak Szefostwo ma nie narzekać jeśli najprostsze czynności robione są z błędami, które się non stop powielają. Zostają osoby którym zależy i starają się rozwiązywać problemy, a nie zostawiać je dla innych i przede wszystkim umiejące pomyśleć przed zrobieniem a nie po.

@TK

I o to właśnie chodzi... Czasami mi się wydaje że koledzy i koleżanki trochę się pogubili kto jest kto w firmie... Co do błędów każdy ma to gdzieś bo to nie ich kasa i tak nie ma za to konsekwencji a od zalania wieków eliminować trzeba słabe ogniwa niema miejsca na sentymenty...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Gonzo

Masz teraz atmosferę.zwolnienia i zero roboty.tragedia

@Gonzo

Jeśli tak sprawy się mają to faktycznie - sytuacja nie wygląda za ciekawie. Jestem ciekawa, ile osób w ostatnim czasie zwolniono z A-Lakierni. Ale chyba na początek wypadałoby zapytać, z czego wynikają te zwolnienia? Powiesz coś więcej na ten temat? Przydadzą się jakieś wyjaśnienia.

cytat
@Monika

"Firma a lakiernia w Lęborku to pomyłka. Kierownik idiota. Zwalnia ludzi którzy potrafią pracowac i chcą pracowac i znają sie na tym. Zostają tylko jego pupilki i ludzie którzy nic niemówią. To jest parodia firmy i kierownik i brygadziści"

XYZ
@Monika

Każdy kto się tu wypowiada przede wszystkim powinienem postawić się w roli szefa jak by miał swoją firmę i odp sobie na pytanie czy każdy z madrali tu trzymał by choć 1 ze zwolnionych osób w swojej firmie każdy zna każdego i zna jak kto pracuje także słucham?!

Każdy sądzi po sobie.

@Jasiu

(usunięte przez administratora)ty jesteś jednym ze zwolnionych i sądzisz że cos byłeś wart w tej firmie tak wart że aż cię docenili zwolnieniem hahah

@????

Wachman nie denerwuj się tak. PS. Na szczęście o wartości człowieka nie decyduje gdzie pracuje ale jakim jest człowiekiem. Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz.

@Anonim

Jaki wachman hahaha na jednego się biedaka uwzieliscie... A każdego z was żal ściska że skonczyliscie jak na to zasługujecie i nie potrafiliscie zabłysnąć inteligencja ani tu ani w firmie...

@????

Całe szczęście, że Ty zostałeś. Alakiernia uratowana. PS. Wolę być bezrobotnym niż wazeliniarzem.

@Anonim

Mylisz pojęcia.. dobry pracownik raczej... Czego nie można powiedzieć o osobach zwolnionych które wniosly wiele do firmy ale... L4 przez te lata pracy, marudzenia i niezadwolenia wiecznego

@????

Chodzący ideał się znalazł. Tylko brakuje Ci kultury i pokory. Im wyżej wdrapiesz się na drabinę tym bolesniejszy może być upadek.

Ruf
@????

Jsk zebatka :) ona blyszczy...

Fan wachmans
@????

Dobry w czym przepraszam? W dokręcaniu śruby ludziom?

@Anonim

Zależy jak i na jaką drabinę się wdrapujesz.. Widocznie ty na 1 szczebel ze swoją inteligencja nie dałeś rady.. Trudno tu możesz pokazać na co cię stać to ci jedynie pozostało masa wolnego czasu i głupota w głowie

@Ruf

Jeżeli ma czym to dlaczego nie i tu żal (usunięte przez administratora) ściska.... Wam brakuje dużo do blyszczenia

@Fan wachmans

Głupotę trzeba czasami wspomóc

@????

Ty ze swoją napewno wdrapiesz się wysoko. Może Cię to zdziwi ale Twoja zawrotną kariera oraz niezwykłą inteligencja nie robi na nikim wrażenie. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

@Jasiu

Dziękuję za miłe słowa na mój temat jednak masz o mnie dobre zdanie, jednak robi wrażenie skoro tyle zawiłości jest na tym forum, w sumie to każdy mógłby się wykazać jeżeli oczywiście miła by czym, wiele osób w firmie dużo tylko szczeka a jeżeli już dochodzi do czegoś poważniejszego to każdy siedzi cicho i nie chce wziąść na siebie większej odpowiedzialności.. Także daruj sobie głupie docinki skoro sam nie dorostasz mi do pięt ze swoją wiedzą i umiejętnościami w życiu jak i w pracy

LUBIE TO ????

@????

To nie były miłe słowa. I całe szczęście, że nie dorastam Ci do pięt. Nigdy bym nie chciał. Mi jest mi Ciebie żal. Musisz mieć biedku wielkie kompleksy skoro cały czas musisz udowadniać jaki jesteś wspaniały. Ego nadmuchane do granic wytrzymałości.

@Anonim

Mylą ci się osoby... I masz rację nie dorastasz mi do pięt liczy się że potrafisz się do tego przyznać coś tam jednak pod tą kopułą świeci

@????

Powodzenia w robieniu kariery. Tylko patrzeć jak kierownikiem zostaniesz a może nawet dyrektorem. Aż dziw bierze, że jeszcze to nie nastąpiło.

@Anonim

Dziękuję... A propos ciesz się że to wcześniej nie nastąpiło bo byś dawno wyleciał razem z tymi gamoniami nie było by tylko 9 ale 29 osób pozdrawiam serdecznie

@????

A mi właśnie żal. Byłbyś świetnym kierownikiem. Ludzi by Cię dążyli ogromnym szacunkiem. Taki wspaniały pracownik marnuje się na tak niskim stanowisku.

@Anonim

Pochwal się za jakiś czas jakie będziesz miał stanowisko w nowej pracy i jak długo cię tam będą trzymać powodzenia hahahahahhahaha

@????

Napewno nie osiągnie takiego sukcesu jak Ty. Kierownikowanie mi nie grozi. Za mało inteligentny jestem. Ale Ty że swoją inteligencja i fachowoscia napewno awansujesz. Tylko patrzeć jak kierownikiem zostaniesz.

Anon

Każdy pisze co myśli i wie. Moje zdanie jest takie że każdy jest kowalem własnego losu a zwolnienia są tego przykładem. Zostały zwolnione osoby które nic nie wnosiły do firmy i nie wykazywały możliwości rozwoju. Jeżeli utknęło się w miejscu bez ruchu to nie ma sensu trzymać takiej osoby. Szkoda Szymona. Tutaj się zgadzam że firma utraciła wartościową osobę gdyż Szymek był "śmiało mogę powiedzieć" niezastąpiony. Szymek odszedł na własną prośbę i się nie dziwię. Moje zdanie jest takie że firma jest przyjazną firmą dla pracowników i jeżeli istnieje możliwość rozwoju to nie ma z tym problemu. Kadra zarządzająca wykonuje tylko to co do nich należy. Każdy ma swoje zadanie do wykonania a wszyscy hejtowcy wieszają na nich psy. Totalne (usunięte przez administratora)

x
@Anon

jakie mozliwosci rozwoju np gdzie?

@Anon

Szczególnie przyjazne jest wyzwanie od idiotów, knucie i gwizdanie na pracownice.

Jasiu

Człowieku z kad Ty sie urwałeś. Wiekszośc osób zwolnionych to osoby z wieliletnim starzem na ktore niebyło poprawek i skarg. A co do Szymona to mamy chyba odmienne zdanie. Brygadzista mósi kierowac ludzmi a nie szlajac sie po firmie i rodic zeczy które nienalezą do niego. A zwolnił sie bo duma mu niepozwalala zostac po degradacji z stanowiska. Wiec o czym Ty mówisz. Zostaly osoby które mało potrafią, nierobią dobrze i dokładnie. No i niemaja swojego zdania. Trzeba byc ćwierc inteligentem żeby tego niewidzieć.

XYZ
@Jasiu

Widzę znajomość ortografii na wysokim poziomie ????

Animek

Brawo.w koncu ludzie cokolwiek pisza jak jest na prawdę w tej "firmie" Odszedł Szymon.tyral w tym obozie piatek, swiatek i niedzielę,kursy szkolenia i kij wie co jeszcze i o czym to swiadczy? Firma pozbyla sie kilku dobrych pracowników (kilku zlych) a zostawila sporo cwaniakow i miernot, pozerow wypromowanych na ukladzikach Roberta. Kurde Zebatka???? Jezusie ratuj nas...przecież ta osoba nadaje sie jedynie na kierownika dziurkarki. Mierny malarz, teamem byla ile? tydzień??? (usunięte przez administratora) Niestety Nikodem kompletnie nie wie co tak na prawdę dzieje sie na liniach i z ludzmi. Pracownicy chorzy przychodzą do pracy na prochach byleby nie wpisali im w akta L4 Morale jest zerowo. Nie ma go. Ulecialo marnujac lata ciezkiej pracy setek ludzi ktorzy przewineli sie przez to miejsce. Robert jako kierownik produkcji wyzywajacy ludzi od idiotow na zebraniach czy otwarcie mowiacy "jak sie nie podoba to mozna sie zwolnic" Brawo! Czlowiek na poziomie. Chlopie gdyby Nikodem albo szwedzki zarzad o tym dowiedzial sie to juz bys wyleciał i jeszcze w pysk bys dostal. Razem z krzeslem do ktorego jestes zbyt dlugo przymocowany. Siejesz ferment i ludzie ciebie kompletnie nie szanują juz. Byłeś kiedys" Kierownikiem" teraz? Cokolwiek mowisz to trzeba dzielic na 10 najlepiej zapisac i to przy swiadkach bo wszystkiego sie pozniej wypierasz.Siedz w swoim akwarium i nie mieszaj. KAZDY wie co ma robic, jakie sa terminy, jakie wozki układać, podprowadzac i malowac. Po cholere te spotkania o 9???? Człowiek wychodzi glupszy, zakrecony. Stolik sobie postawcie tam kawke i drożdżówki z makiem lepiej przelknie sie ten wasz poziom kompletnego nieprofesjonalizmu. Zrobcie wiecej zebran, najlepiej 2 razy dziennie. Tylko obyście mieli do kogo mowic a nie tylko do pustych krzeseł. Wykanczacie ludzi z produkcji, za siebie sie lepiej wejście. Tylko z wami bedzie problem bo gdzie wy prace znajdziecie? Osoby funkcyjne tutaj w realnym zyciu co najwyzej zasilek albo lopata. Wstydu nie macie rozpieprzyliscie firme ktora liczyla sie w świecie a teraz jest regionalnym posmiewiskiem. Te wasze ankiety i "dlaczego ta firma jest wspaniala"....wy na prawdę nie widzicie ze robicie z siebie durni? Wspaniala? Pod jakim względem? Dla kogo? Pieniedzy (haaa!) Poszanowania pracownika? Kolesiostwa i kadrowych wyborow? Nikt absolutnie nikt nie przyjdzie nowy do tej pracy. Mam szczera nadzieję ze ta firma zatonie i pozostanie tylko zlym wspomnieniem o miejscu jakim sie stala a dobrym o wielu fantastycznych ludziach ktorych sie poznalo. Czesc

Jasiu

Wachman sam jesteś gamoniem razem z Robertem skoro ta sie wyrazasz o swoich kolegach i koleżankach z pracy. Merytoryka twoja i poziom inteligencji jest taki sam jak Roberta czyli zerowy. Obrażanie ludzi stawiacie na pierwszym miejscu. Ale niestety tak jest jak ktoś niema konkretnych argumentów żeby przekonac ludzi do pracy w normalny ludzki sposób. Tak dalej to firma utonie i to szybciej niż wszyscy obstawiali. Ludzie chodzą z antybiotykami do pracy a wy tak sie odwdzieczacie. Reklamacje na setki tysięcy. To jest odpowiedzialność kierownika i brygadzisty. Jak dla mnie to powinni dać wam miotłe i asfalt zamiatac, chociaż z waszym poziomem inteligencji to pewnie niewiecie jak sie tą miotłe trzyma.

Wachman

Haha wypowiedzi merytoryczne świadczą tylko o tym że poleciały odpowiednie gamonie ????????????????

Jasiu

Nie denerwuj się tak kolego. Widać, że czułego miejsca dotknęło. Pozdrowienia dla niegamonia.

Pracownicy

Robert wiesz co? Ty chyba za długo juz pracujesz....Ta firma potrzebuje nowego kierownika produkcji.wypaliles sie chlopie,za bardzo trzymasz sie stolka i....generalnie kompletnie nic nie robisz....KAŻDY mógłby ciebie zastąpić. Wstydu nie rób odejdź....

@Pracownicy

Po pierwsze nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich pracowników każdy ma swoje zdanie (usunięte przez administratora)

@Anonim

Większość pracowników ma takie same zdania, tylko nikt o tym głośno niemówi.(usunięte przez administratora)

fiku miku
@Pracownicy

zębatka byłaby chetna zapewne na to miejsce.....

@Jasiu

Oj tam. Oj tam. Robert na dyrektora wachman wierny podda na zastępcę zębatks na kierownika sukces murowany

????????????

Arek

@AG Jeśli ktoś jest fachowcem to firma z całą pewnością doceni tylko to musi być FACHOWIEC a nie chwalipięta!

Gonzo
@Arek

Co ty bredzisz? Docenić? Ludzie latami grosze zarabiają mimo ze zapieprzaja.! Podwyzki???? Po 50,100zl raz w roku? Lecz sie wlazidupo szczerbata

Zostaw merytoryczną opinię o A-Lakiernia Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Lakiernia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A-Lakiernia Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Krzywoustego 1
    84-300 Lębork