Opinie o A-Lakiernia Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A-Lakiernia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Lakiernia Sp. z o.o. w Lębork

Eryk

Nie słyszałem żeby gdzieś było idealnie. Ważne, że są dobrzy fachowcy i dobre procedury. W sumie to jest dobra firma więc przesadą jest takie narzekanie.

AG
@Eryk

Jo,fachowcy moze i są tylko ile mozna robic za najnizsza krajową lub na zlecenie

Heniek

Czy normalnie pracuje się w firmie? jakiś powód tego milczenia macie?

Gall

Pracuję w Firmie 5 lat... Były to na ogół dobre lata. Firma jest prowadzona przez kierownika zakładu Nikodema. Profesjonalny facet. Wysoka kultura.. Tak samo Robert kierownik produkcji. Porównując do innych zakładów to niebo a ziemia. Ale to tylko dlatego że w firmie obowiązuje doskonalszy szwedzki system zarządzania (bo firma jest szwedzka) oceny pracowników itp. Niestety dobór teamów (brygadzistów) to już inna historia. Jest kilku cwaniaków, ulubieńców biura czy Roberta. Jeżeli jesteś (usunięte przez administratora) ciśniesz ludzi, kochasz pieniądze lubisz intrygi to masz szanse na bycie teamem. Niestety jest ich kilku. Kilku jest normalnych prawdziwych liderów. Każda uwaga że coś jest nie tak u Roberta ZAWSZE kończy się słowami "pierwsze słyszę, nic mi o tym nie wiadomo" bzdura! Zarobki: Mierne, uwłaczające czemukolwiek. 2 lata pracy i 1800zł na rękę. Wstyd. po 5 latach mam 2200zł. Każdy kto tam pracuje 5 lat myśli juz o innej pracy i jak tylko się pojawi odejdzie. Tematem przewodnim między pracownikami jet szukani pracy i odejście z firmy Wyjazdy do Szwecji. Raz w roku "w nagrodę" jak to twierdzi władza można pojechać do Szwecji do głównej siedziby. Jako tania siła robocza ratujemy szwedów w mocach produkcyjnych. Prawda jest taka, ze ani tam ani tu nikt za bardzo w tej firmie pracować nie chce. Fabryka już dawno zatonełaby ale w tym mieście to albo robisz na kasie, albo w urzędach albo jestes cieciem albo tyrasz w fabryce za 2200zł. Więc jeżeli nie chcesz dojeżdżać do Trójmiasta czy Słupska to musisz tu być. Nie ma bonów już, podwyżki po 5 latach to tylko 20, 50, 100zł.... Inflacja pochłania więcej niż wartość tej podwyżki. Podsumowanie. Szeregowy robol z długim stażem z nadgodzinami w soboty (jeżeli są a tera dłuuuugo nie będą) wyciągnie 2500zł MAX. Nowo zatrudniony bedzie na umowę zlecenie i tacy ludzie zawsze są wykorzystywani do najgorszych prac. Firma to wyzysk gdzie ostatnio trzeba mocno kłaniać się i dziękować że jest się tam zatrudnionym. Trochę to dziwne bo dysponując wykwalifikowanymi pracownikami z szeregiem dobrych uprawinien, wiedzą może to nie z nami jest coś nie tak? Zawodzi totalnie średni szczebel zarzadzania-Teamowie. Ząbek (wiecznie kawa i telefon), Wachman (non stop intrygi, (usunięte przez administratora) i chaos) czy baryłka (co tu zrobić aby sie nie narobić) sprawiają że człowiek wstaje rano i nie chce iść do pracy ale jeszcze nie ma wyboru.Jeszcze Moje sugestie dla A-Lakiernia Sp. z o.o.: Firma tonie

zainteresowany

Jakie są zarobki w tej firmie?

stary
@zainteresowany

Takie jak wszędzie na produkcji:-(

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE SPOŻYWCZYM w firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
admin

Czy uważasz, że warto zatrudnić się w firmie A-Lakiernia Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i zmieniaj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Lakiernia Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Lakiernia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Lakiernia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A-Lakiernia Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Krzywoustego 1
    84-300 Lębork