PPH AMG
2 145 609 5 1
Wagina

Ogólnie zaklad jest spoko.tylko ludzie sa nic nie warci.dziadostwo na kazdym kroku.zbiór sqwysynstwa.mila atmo tylko nie odwracaj sie bo cie ktoś z pseudo kolegów wyr..cha.koledzy....jeden drugiemu swinie podklada..w oczy ci mowi tak a za plecamo ładuje cie w kakao..tak tu to wygląda.prawa dżungli i banda @.tak to wyglada na całej hali...

Maciej
@Wagina

Z tego co piszesz atmosfera i relacje między pracownikami nie są najmocniejszą stroną firmy. Czy inne aspekty pracy Ci odpowiadają? Myślę tu o wysokości wypłaty i ewentualnych dodatkach. Mam nadzieję, że mi odpowiesz.

Wspaniały pracownik Nowy wpis
@Maciej

Ja Panu odpowiem Co do płac to tu niema co narzekać są na czas wiadomo że ludzie chcieliby zarabiać jak najwięcej nic nie robiąc ale tu mamy akord i większość z nas nie wie co za ile i z czym porównać. Natomiast wspomniał Pan o jakiś dodatkach? Kto je dostaje i za co ja bym chciał się dowiedzieć sam I jak Pan się już chwali pieniędzmi i dodatkami to proszę mi wyjaśnić dlaczego pracownik nie jest równy pracownikowi w sprawie bonów świątecznych Jak Pan myśli co w tej chwili myśli pracownik o Prazesie tego zakładu?

Szenzen Nowy wpis
@Wspaniały pracownik

BRAWO... Żeby jeszcze to dotarło do głów!

Kocham amg
Nazwa działu: Nowa hala

Kasa poszła... opinie zniknęły. Prawda boli...

Tak11Nie1
@Kocham amg

Prezes się pojawił na hali i jak zwykle z najglupszymi rozmawiał widać swój do swrgo

Tak5Nie2
Maciej
@anonim

Często mają miejsce sytuacje, że prezes przychodzi rozmawiać ze swoimi pracownikami? Zaskoczyłeś mnie, ponieważ myślałem, że ewentualne rozmowy odbywają się w gabinecie prezesa, a nie w miejscu, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki.

Rol
@Maciej

Problem jest taki że z pracownikami nierozmawia nikt. Gdzie jest dyrektor Adaś? Miały być zebrania i co?

Clyde
@Rol

Przepracował się i erka go zabrała .na chali widziany ze dwa miesiące temu.a ten karzeł z kaskiem DH to raz w roku się pokazuje...po diabła tacy ludzie tu pracują.haa z podkreśleniem na pracują

Koleś Nowy wpis
@Clyde

Nie martw się ty ich nie widzisz ale oni ciebie widzą.

Zdolny pracownik Nowy wpis
@Maciej

Drogi Panie Maćku rozmawia Pan tylko i wyłącznie z dwoma starymi prykami którzy podsuwaja jakieś wymyślone przez nich pomysły mające mieć korzyść tylko dla nich. Tych osób nie interesuje reszta załogi tylko i wyłącznie oni

Tak7Nie
Nick

Prezes rozmawia po przez swoich pionków.zapytasz sie jednego z takich cokolwiek to nic ci nie odpowie.robić masz a za ile robisz to nie wolno ci pytać.masz tylko robić

Bonus

Są zmiany w wykonywaniu pracy.ale o wynagrodzeniu ani słowa.roboty więcej a o zapłacie rozliczeniu nic nie wiadomo.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Obrotny

Za duże kolesiostwo.kierownicy rekrutowani z produkcji to na odległość pachnie przekretami do tego mają wgląd do kart pracy i tak przydzielaja robotę żeby wiadomo kto co i za ile

Tak8Nie

Hello

KRZYSIU ależ żeś pojechał sam tu piszesz z tym drugim Waldemarem o warunkach pracy i płacy. Ty się zastanów lepiej i nie pisz więcej Tu siare robisz i nie musisz się przyznawać że jesteś tak oldskul najwięcej wpisów to jest twoich i tego drugiego wspólnika Zastanawiam się tylko po co to napisałeś

Tak23Nie1
Sama prawda

Ja do admistratora tego szajsu cenzurujecie nie to co trzeba nie widziałem wulgar ych słów w jie których komentarzach a wy wsyawiacie usunięte przez admi istratora to wy bierzecie najwięcej kasy za usuwanie komentarzy i robicie to specjalnie jestem za tym żeby Go Word został usunięty razem z tym całym Li ndą który nie ma pojęcia o pracy u prywaciarza AMEN dodam że pisząc ten komentarz nie użyłem ani jednego wulgarnego słowa

Stary

Ano tak wygląda że nawet kobietę zaprzegneli do taczki... Zero szacunku

Jakolega

Nabór jest taki rotacja roczna jest ogromna przychodzą odchodzą Zarobkowo wygląda tak albo stała pensja lub akordowa Dniowkowi plus premia _ różna Akord dostaniesz tyle ile zrobisz niewiedząc ile ci zapłacą za to co robisz czyli różnie plus premia I ważna sprawa pracujesz sam na siebie zarobisz pracujesz w duecie zarobisz o ile kolega z zespołu też pracuje, a jak trafisz jako trzeci lub czwarty w zespole zaczynajaysie schody Jak nowy przychodzi to z góry koledzy z zespołu mówią że sie nie nadajesz i że mniej zarobią ogolnie średnia mniejsza do podziału, starczy np 100 podzielić na 4 3 2 sam możesz to zaskoczysz o co tu chodzi Niechcę Ciebie zniechęcać do zakładu bo nie jest źle .,ale jeśli podejmiesz pracę tu nie daj się starym pracownikom bo to sępy które tylko latają jakby tu ci utrudnić oczywiście są chłopaki którzy są przyjaźnie nastawieni ale to mała grupka Myślę że opisałem Tobie co i jak Dobrze się zastanów i przemyśl nie tylko AMG jest w Lęborku, a ważna sprawa mamy system dwu zmianowy lub jednozmianowy zależy gdzie trafisz 8 godzin i do domu

Nazwa działu: Produkcja

niech mi ktoś wyjaśni kto to jest brygadzista w AMG za co bierze kase i jakie ma obowiązki i do czego są potrzebni

Andromeda z AMG
@kokos

Pierwsze słyszę o takim stanowisku kto je przydziela i na jakiej mocy jest to ujente w aneksie jakimś,czy to tylko tak na niby. Pracuje tam ze hohoho ale brygadzisty nie widziałem żadnego(usunięte przez administratora)

Andromeda z amg
@Andromeda z AMG

Żebyście wiedzieli administrator sam dopisał mi na końcu komentarza usunięte przez administratora Oszustwo i (usunięte przez administratora) usunąć tą stronę z internetu

Znowu do tego syfu

I tak co rano.kolejny kierownik...czka.ani nie powie dzien dobry ani pocaluj mnie w d...kultura w standardzie.P.Asiu wez sie jakoś ubierz bo dosłownie gozej niz lump w worku po kartoflach .jak ze slamsów..wieje biedą..i czemu nie przestrzegacie bhp...gawron gdzie obowie ochronne masz?

Tak4Nie1
@Znowu do tego syfu

Popieram, kultura to podstawa a tu jej brak.

Dziadek
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie uważam, że też nie jestem zwolennikiem hejtu bo ta strona na inne założenie i nowy pracownik poszukujący pracy powinien podjąć decyzje na opiniach rzetelnych, uczciwych i prawdziwych a nie jakiś obelgach, wyzwiskach i oczernianiu się nawzajem. Oczywiście jest to czasami ciekawe i śmieszne jak się czyta ale najnormalniej w świecie brakuje mi tu faktów i informacji o warunkach zatrudnienia i atmosferze panującej w zakładzie. Zacznę od tego, że pracuje już tam kilkanaście lat i uważam , że mam prawo też się wypowiedzieć. Starej firmy nie będę poruszał, bo choć spędziłem tam większość życia to ten etap zamknął się w raz z otwarciem nowego zakładu. Problemów warunków tam panujących tez nie warto poruszać bo aż wstyd. Nowy zakład w porównaniu ze starym to Ameryka w wielu aspektach, gorzej już z aranżacją całego projektu. Nie mam pojęcia kto to projektował ale stanowczo popełniono tam szereg błędów na wielu płaszczyznach a konsekwencją tego jest chociażby brak miejsca. Pamiętam, że obiecywali nam, że detale nie będą leżały na dworze a sami widzimy jak jest. Jeżeli chodzi o prace to uważam, że dla młodych przyszłych spawaczy powinno się utworzyć stanowisko nauki a nie rzucać go na głęboką wodę a po tygodniu zwalniać. Tak jak słyszycie młodzi spawacze, nie myście sobie, że ktoś wam pomoże i nauczy. Zostaniecie zdani sami na siebie a kierownik zamiast was wesprzeć to was zgnoi i zwolni. Niestety tak jest z powodu akordu który jest tam obecny i nikt nie ma czasu i ochoty poświęcać i uczyć nowych adeptów spawania. Niestety niedługo zabraknie starych spawaczy bo odejdą na emeryturę i wtedy będzie problem. Co do warunków zatrudnienia to na start dają marne grosze czyli tz. dniówka, potem jak się sprawdzicie to wskakujecie na akord i powiedzmy zarabiacie jakieś większe pieniądze, jeśli oczywiście wytrzymacie do tego czasu. Wynagrodzenie waha się z tego co wiem od 13zł do 17zł na start plus premia. Pierwszy miesiąc jest bez premii bo taki regulamin, czyli średnio nowy spawacz czy operator dostanie ok 1500zł za pierwszy przepracowany miesiąc....żenada. W większości młody odbiera wypłatę i tyle go widzieliśmy. Po trzech miesiącach wypłaty wahają sie w okolicach 2600zł. na dniówkowych umowach. O akordzie tu nie pisze bo zmienna jest tak różna jak ilość wspawanych kontenerów, stary dobry spawacz powyżej 4tyś zawsze ma. Także macie już delikatny obraz jak to wygląda. Jeżeli chodzi o atmosferę to wiadomo, że jeden mądrzejszy jest od drugiego, są spięcia i sprzeczki rożnego pokroju od końcówek skończywszy na podbieraniu kontenerów. Myślę że to nie jest tu mocno istotne. Warunki panujące są ciężkie chociażby zadymienie które utrzymuje się na hali przez cały dzień, na starej firmie otworzyliśmy okna a tu już nie można, właściwie nie ma okiem. Także płuca dostają mocno popalić. Co do organizacji to chyba każdy sobie sam organizuje bo kierownicy nie dają rady tego ogarnąć. Do takich funkcji powinni być zatrudniani ludzie o wysokiej kulturze osobistej na których można liczyć i polegać, którzy zadbają o dobrą organizacje i logistykę w zakładzie. Mamy na hali czterech kierowników, nie będę tu wymieniał ich zalet i wad bo nie chce nikogo obrazić. Całość spina i trzyma w ryzach jeden z nich który ostatnio awansował na głównego i to jest totalne nieporozumienie. Chłopie wracaj na swój dział i nie mieszaj bo przez ciebie jest tylko wielka dezorganizacja w zakładzie, jesteś niekompetentny w tym co robisz. Więc młody pracowniku szukający pracy w tym zakładzie, masz du garść informacji które pomogą ci przygotować się mentalnie i sprawią , że nie zaskoczy cię atmosfera i warunki panujące w zakładzie. Mam nadzieje, że opinia będzie pomocna.

Tak10Nie
Yolo
@Dziadek

Dziadek tobie to juz tez na baniak starosc uderza.4 kafle to moze i masz jak na kolanach pod biurkiem siedzisz w biurach.

Tak4Nie2
wafel
@Dziadek

słuchaj dziadek ameryka ameryką jedynie zewnątrz w środku ten sam (usunięte przez administratora) .pan prezes wpadł na taki pomysł żeby ludzią pozmieniać umowy nie ma teraz spawacz ślusarz tylko monter ślusarz, spawasz kontenerów po co to robił dziadku może wiesz Ty nie masz pojęcia dziadku o co tu chodzi więc siedż cicho i nie pisz głupot bo możesz stracić prace i nie doczekasz emerytury w tym zakładzie nie ma co się rozpisywać na stanowiskach jest jedno wielki sk. ciągła rywalizacja tu robią w trzech tam w dwóch jak myslisz gdze jest lepiej w zespole dwuosobowy czy 3 lub 4 usiądz na tej srace i pomyśl

Tak3Nie1
Dziadek
@wafel

@Yolo Dziękuje za wypowiedz koledzy, no cóż nic mądrego nie wnieśliście.......w ramach wyjaśnień wszystko zależy kogo ma się w parze a ja nie narzekam, także co miesiąc czwórka z przodu :) @wafel to brzmi jak groźba...a co ma wspólnego zmian umów do zarobków?

Gilotyny
@Dziadek

#Dziadek dobrze mówi, polać mu :)

Znowu do tego syfu

Andrzej mniej bajery wiecej roboty....co ty na opieńki ta sztaplarka jeździsz???romek wszystko przywozi pod stanowisko.a ty tylko patrzysz gdzie sie schowac ...weź sie za robote a nie chodzisz i pier ...głupoty jak ten azor uwiazany do tyłka kierowników.czasy sławka sie skonczyły ty wierny psie pasterski.oddany az do bólu.ino wióra sie z tyłka sypią

Obcy...

Podejmę współpracę na spawanie... Kontakt na hali u szwagra...

Leszek
@Obcy...

spoko, ale który to szwagier?

Nazwa działu: Produkcja

i co z tego że zakład nowy jak patologia przeniosła się wprost ze słupskiej wszystko można znieść akord ciężką pracę brak części trudne warunki ale trudno znieść skurwy----------syństwo ludzi z którymi się pracuje ,plotki kłamstwa i złodziejstwo zazdrość o lepszy kontener powyrzerał im mózgi to jest obraz tego zakładu ,tego nie ma na folderach dlatego panie prezesie nie będzie pan miał nigdy młodych zdolnych spawaczy

Tak6Nie1
@kokos

Prezes ma (usunięte przez administratora) do gadania, nie wie co się dzieje na hali, jak by wiedział to pozmieniał by kierowników.

Nick

Firma jest w miare mozliwa .tylko ludzie są (usunięte przez administratora) warci .na piłach kiedy nie zajde wiecznie wielka łaska ze dotna cos.(usunięte przez administratora) nieroby.dwuch sa siebie warci .ten dziadzia wporzadku ale ten co docina plozy i ten drugi od rur wiecznie tylko mowia ze h ich to obchodzi

kokos

warunki dobre tylko co rano piana w gębie bo organizm broni się przed toksynami tak działa ta wspaniała wentylacja

proAMG
@kokos

Chyba nie wiesz kolego o czym mówisz. Pamiętam jak było pierwsze odpalenie wentylacji i spawanie Absetza, 1 szt i dymu jak by się paliła sterta słomy. Obecni byli fachowcy z naszej firmy 2 panów (łysych) i mówili że wszystko ok. To co macie pretensje jak idzie produkcja normalna kilka stanowisk spawalniczych. Jest spawanie to jest i dym... :)

Tak5Nie1
@proAMG

pewnie ci kierownik powiedział że tam gdzie jest spawanie tam jest dym tak bardzo głęboka myśl nic tylko kwiatki sadzić

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

ja siam

kasia

AMG

Jakim trzeba być sk-nem w zespole?

Tak19Nie
Cichociemny
@AMG

A ja tak z zupełnie innej beczki... Wkurza mnie to że wchodząc na hale muszę wdychac dym tytoniowy który wypuszczają z siebie inni koledzy palacze... Panie prezes postaw ten przystanek dla palących pod płotem będzie lepiej... Nasza brygada jest niepaląca uszanuj to nie tracimy czasu na fajeczke i nikomu nie przeszkadzamy...

@Cichociemny

Pal jak darmowe.jak ci się nie podoba to zmien prace .twoj wybór.od zapylenia bedziesz zdrowszy.bravo ty

Aleś ty głupi pisiol
@PIS-IOL

I to jak głupi!!!!!

@Aleś ty głupi pisiol

Nie wychylam sie i nie odstaje madroscia od reszty w amg .

Ba

Ma ktoś popkorn???ewentualnie jakiegoś czteropaka???czytajac was (usunięte przez administratora)to by coś zjadł i popił....parówy .jeden cwl od drugiego głupszy ....w tej firmie nie jest normalnie...fakt ale przez takie wiekowe (usunięte przez administratora).bo tobwy starzy praciwnicy mlodych jakbyscie moglibto zezarli buscie razem z ze swoim gó...nem.matke byscie sprzedali za 20 zł dniówki wiecej .a z abrolib to tu najwięcej piszą...5 ludzi ze dwuch zmian lacznie....i to ludzie z dlugim stażem pracy

Marek z pom.
@Ba

Tak się zastanawiam co ty masz tu na gryzdane j. Polskiego to Ty w szkole nie miałeś dlatego analfabeto pracujesz w AMG, tam potrzebują takich jak Ty

@Ba

(usunięte przez administratora)...przynosisz wstyd AMG, (usunięte przez administratora)

@Marek z pom.

Ze slownikiem piszesz ??a fakty stwierdzasz ze swoich doświadczeń?tekst z j.polskim .słaby .na poziomie dziecka tak słaby jak twój plemnik z ktorego przez przypadek istniejesz (usunięte przez administratora)

Andrzej

Weźcie się ogarnijcie!... Nie pasuje to się zwolnij, pracy wszędzie pełno a nie beczysz w necie jak dzieciak pod głupim nikiem... ...no chyba że tu sami masochiści...

Tak3Nie2
Rura
@Andrzej

Ty rudy łysy możesz już się zwolnić płaczu zakichany największa beksa w powiecie wiecznie beczysz że ci coś brakuje ty nawet nie potrafisz samodzielnie haczyka zamontować

Tak14Nie
@Rura

Rura- hahaha, bez komentarza...

Rrura
@Andrzej

Ha ha ha nie komentuj bo co z kometujesz to gno warte są te twoje komentarze

@Rrura

Przestań beczeć

PANKU*WAZAGADKA

Ja tam nie będę komentował sytuacji w firmie ponieważ dużo jest tu prawdy, ale i też kłamstewka się znajdą. Bardziej bawi mnie fakt, że Ci co najwięcej szczekają, rzucają NAZWISKAMI - czego nie powinni robić, bo można się na tym przejechać - sami mają nicki z "tyłka", że tak brzydko powiem. :) Tacy odważni w internecie rzucać, a to kierownik W. a to kolejny gdzieś tam na P. potem znów ktoś na P. Rzucacie czyimiś nazwiskami, a swoich ujawnić się boicie czy o co chodzi? :) Jasne, że się boicie.. Szczekać w necie potraficie, ale jeden z drugim odważny wyzywający innych swojego nie ujawni bo by było źle, co nie? Boicie się, że Was wy*ierdolą z takiej "ŻAŁOSNEJ" firmy? Nie rozumiem. :)

Tak4Nie2
El
@PANKU*WAZAGADKA

Słuchaj Panie zagadka ty Rudy daj sobie spokój z tym pisaniem tu Twoje wypociny są żałosne i nic nie wnoszą

Ten sam.
@El

Tak jak i Twoje mądrości które są (usunięte przez administratora) warte. Idź po słownik i (usunięte przez administratora) się nim w łeb. ;)

Nazwa działu: Montaż

Pozabijajcie sie tam.a ja pójde po popcorn.zebranie haaaa strata czasu .kwoty kontenerow .ksiazka telefoniczna ...nie podadza wam kwot bo nie bedzie jak ludzi kantowac .mizemy wam podac srednią cen spawania kontenera .kpina ....srednią????jak to ugrysc???pozdrowienia dla płotki najwiekszego babola na montażu,ten gosc nie potrafi sznurowki zawiazac a co dopiero kontener dobrze zlozyc

@Ba

Tu masz rację biorą krocie a nam płacą jak wylosuja podejrzewam że teraz też nas okroją a co do tego mośka z montażu jak dostaje jego sklepiony abrol to myślę że jego twórczość równa artyście skąd on bierze pomysły na montowanie kontenerow ręce opadają chłop ma zero pojęcia dlatego buty ma z rzepami

Buahahaaaa ...spaliles

Wolff_powinien_odejść
Nazwa działu: Montaż

Pracuje tam już bardzo dlugo i to sa jaja co tam sie dzieje. Szkoda Sławka i tyle. Reszta kierowników do zwolnienia, bo po prostu panowie...... nie ogarniacie tego!

J.M

Szef produkcji gdzie jest zawinął ogon i udał się na urlop w poszukiwaniu kontrahenta na co mu rysunki w aucie i temu drugiemu mało zarabiają obaj że jeszcze na dokumentacji muszą odrabiać . Nie trzeba tam pracować żeby wiedzieć co się dzieje w waszym zakładzie oj zła opinia i na dodatek zasmradzacie środowisko

Torpedo
Nazwa działu: Nowa hala

Dno jak huj....ja (usunięte przez administratora) prezes ale se dobierasz współpracowników...i do adasia:bądź czujny bo polecisz jak poprzedni szef....

Jp

Normalnie Ch mnie strzelił jak się dowiedziałem że nie ma już Sławomira że te 3 ci oty przyciniły się do tego Płonka Paniusia o niskim wzroście bez cyca i ten posraniec z MKplus jesteście zadowoloni . Co tam się od pier... W tym zakładzie Prezes chyba czuje się zagubiony i wybiera nie tych co trzeba jak można zrobić kogoś co chodzil w innym zakładzie i podpier... Ludzi szefem produkcji a w AMG skrobal kontenery ręce opadają Ó czym to świadczy ja się pytam czy ktoś jest w stanie mi na to odp?

Tak11Nie
proAMG
@Jp

firma siega dna... wylegarnia kolesi , pod...dalaczy i plecowatych desek. dobrze ze juz uwolniłem sie od białych dzbanów

Tak7Nie
Kuba

Każdy ma prawo do własnej decyzji, firma dobra i jeśli ktoś nie chce to nie musi pracować i nie powinien nikogo obrażać.

TakNie13
Kocham amg
Nazwa działu: Nowa hala

przestańcie pisać prawdę(usunięte przez administratora) tak nie można...

Tak17Nie

Zostaw opinię o PPH AMG - Lębork

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie