Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Wolly kandydat

pytanko, jakie dodatki firma oferuje pracownikom? pakiet medyczny, dojazdy może karnety na siłkę? zastanawiam się czy warto zawracać sobie głowę...

Fundusz socjalny
@Wolly kandydat

W zakładzie istnieje fundusz socjalny przeznaczony na premie świąteczne (bożenarodzenie i wielkanoc) oraz prezenty dla dzeci pracowników pod choinkę oraz dzień dziecka. Jeśli chodzi o zdrowotne rzeczy to istnieje tylko możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego. Szkoda, że nie ma jakiegoś pakietu Medicover czy coś podobnego. Na pewno by się przydał w tak sprzyjającej w urazy i choroby pracy.

Wolly kandydat
@Fundusz socjalny

dziękuję za informacje, a jak socjal? Jest gdzie usiąść i zjeść, przysługują przerwy? Można sobie zamówić jakiś obiad?

Wegetacja
@Wolly kandydat

Karnet na siłke masz i do tego pakiet na bieg przełajowy,i ewentualnie przy temperaturach 40 stopni test na wytrzymałość organizmu ,na wydolność.Zdechnąć mozna przy spawaniu ,nic nie sciagniesz z siebie bo zaś skóre spalisz .jednym słowem przej...bane .zarobki tez na psy spadają coraz to gorzej- tu podwyszka 7 procent a z akordu nie informujac nikogo z pracownikow och tak zmiana stawki o 15%.Trzeba sie rozejrzec za pracą gdzie bedą ludzkie warunki pracy (usunięte przez administratora) w powietrzu temperatury i woda po ktorej sie tylko żygać chce.34 stopnie w cieniu ,na hali cieplej i zapierniczaj aż na ryj padniesz ,wyrób akord i padnij na pysk nastepnego dnia .gra nie warta świeczki za te pensje.wole zarobić 300 zł mniej i pracowac w normalnych warunkach na godzinowce .bo kokosów za ten przemiał co robimy to tu nie ma .Dziesiatki podwyżek a pensja od lat ta sama ,i poprawki po partaczach ze stanowisk poprzedzajacych .

Miki
@Wegetacja

Co do zarobków to szkoda gadać specjalna strefa ekonomiczna dotacje covidowe a żyd zostaje Żydem Lepiej się spytaj za co płaci nam prezes bo na pewno nie za to co mamy wyrobione tylko za to co pojechało

big papa

Mnie osobiscie w tej pracy denerwuje ze szef sie odcioł od ludzi .Pracuje pare ładnych lat tu i jedyne słowa uznania ,jakakolwiek rozmowa z nim to kiwniecie głową -wszystko idzie do kierownictwa,Sam szef myśli ze jak sa wypłaty na czas i produkcja idzie to jest wszystko wporzadku ,podejscie bardziej ma rzeczowe ,Nie podejdzie nie porozmawia no bo po co przecież z mużynami nie bedzie rozmawiał -i nie bedzie marnował czasu bo pracownik przez te pare minut moze wykonać prace za miast rozmowy z kimś kto go zatrudnia -A morale idą na (usunięte przez administratora) -tak w sumie pracownikami szef sie wogóle nie interesuje -suma sumarum nikt sie nimi nie interesuje -jedyne przypadki zainteresowania to wtedy jak komuś coś na łeb spadnie albo krew sie poleje ..

Robie
@big papa

Ja osobiście nie mam nic do zakładu i prezesa... Jedyny minus to pazerność i głupota ludzi na stanowiskach produkcyjnych... Zaślepieni jesteście pieniędzmi i nie myślicie o niczym innym, tylko o tym jak się narobić...

A ja leże
@Robie

Po to chodze do pracy zeby zarabiać i móc pozwolić sobie na godne życie po pracy

Toseleż...
@A ja leże

Faktycznie... Godne życie z łapami wyciągniętymi do kolan ja orangutan...

Nierób
@Toseleż...

To żeś trafił... Bo fakt co drugi zgięty wpoł albo utyka. Do lekarza nie bo kierownik będą krzywo patrzeć. A przecież trzeba robić robić i robić więcej szybciej jeden od drugiego. Godne życie po pracy...? na wyrze bo na nic więcej siły nie ma...

/****
@A ja leże

Godzinowi sobie leżą podwyżki dostali,500+też, żona biedrze tyra a ty sobie leżysz.Taki maho jesteś nierobie, może jeszcze mama dokłada.

$
@/****

Firma przyjazna nierobom

Racja
@/****

Godzinowi powinni marzyć o takiej pensji, która mamy na akordach. A ty wylewasz siódme poty i masz trzysta złotych więcej. A zamiast tego dochodzisz do wniosku, że trzeba było być na godzinòwce i mieć te trzy stówy mniej i 10lat życia więcej...

Szkoda słów...
@$

Narobić się każdy głupi może...

mikado
@Toseleż...

sztuką jest tak pracować zeby sie nie narobić a zarobić -tu masz całą tajemnice a ześ głupi i sam sobie robisz schody to moze i masz rece wyciagniete jak orangutan do kolan .jak nie myslisz to sie urabiasz po kostki

Robol
@mikado

Ciężko się nie napracować zużywając dziennie 15kg drutu, by móc zarobić całe 200zł brutto. Chyba, że jesteś jednym z tych łowców odprysków i świecenie latareczką to sens twojego życia.

STOP-nierobą i partaczą
@Toseleż...

Ja osobiscie pracuje tak zeby zrobić a sie nie narobic -jak sobie robisz pod górke w robocie bo nieumiejetnie korzystasz z tego co masz w głowie to już nie moja wina .I kto tu ma rece wyciagniete do kolan jak małpa?Trzeba mieć spryt to sie nie narobisz .Pozdrawiam tego orangutana do którego skierowana jest ta odpowiedz,czemu tak sie nie wypowiesz w pracy ,tchórzu .Do pracy przychodzisz żeby odpoczywać?Prawda jest taka ze ci ściska te 4 litery .Bo inni sobie radzą i mają wypłaty w granicach 6 tys Gardze takimi co za plecami kogoś oceniają a w 4 oczy ci słodzą

Jedynynormalny
@STOP-nierobą i partaczą

Idź do biura i powiedz ze jesteś w stanie więcej robić ,tylko ze dzień za krótki...

Lubię Cię

Do pani kierownik pseudo Sandra ktoś już Ci powiedział że wyglądasz w tych spodniach jakbyś miała narobione

Katarzyna

Witam, na stronie internetowej AMG wyczytałam, że poszukiwany jest spawacz oraz konstruktor. Jest też wzmianka o tym, że firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Czy mogłabym się dowiedzieć chociaż mniej więcej, jak wysokie ono jest na wcześniej wymienionych stanowiskach?

Akord
@Katarzyna

Rozumiem, że chodzi ci o pracę montera oraz spawacza? Bo konstruktor to chyba chodzi bardziej o osoby tworzące rysunki techniczne zbiorników. Jeśli chodzi ci o spawacza i montera to wynagrodzenia są wypłacane w systemie akordowym. Więc zależy jak szybko zasuwasz, a stawki za wykonaną pracę są tak skonstruowane i cały proces przygotowania/przywiezienia części, odbioru gotowych produktów żebyś kokosów nie zarobił nie przemęczając się i wkurzając. Na prawdę trzeba się napocić i narobić żeby mieć w miarę godną pensje w okolicach 4tyś.

Absurd jakiś...
@Katarzyna

Przyjedz, zatrudnij się, pracuj a sam się przekonasz... A jak trafisz na majstra świra to po tygodniu ci się ode chce... Chyba że jesteś desperatem jakimś.. Ja po dwóch dniach podziekowalem

Fakty
@Katarzyna

Atrakcyjne wynagrodzenie jest tylko na papierze,a zatem pierwszy miesiąc robisz za najniższą krajową czyli jak się nie mylę to 2800 brutto jakoś na rękę 2060, potem po drugim miesiącu pracy do płacy minimalnej brutto dodaj premię w zależności od humoru włodarzy od 800 do 1200 brutto, oczywiście można zarobić około 3500 do 4500 netto ale kosztem zdrowia,jest to praca bardzo wyczerpująca najgorzej w dni upalne,praca nie polega tylko na spawaniu dostaniesz kontener przeważnie źle poskładany,nieraz nie kompletny to Ty jako ostatni przed odbiorem na malarnię musisz go zdać a to bywa ciężkie, więc każdego zapraszam aby zobaczył jaka to praca i jak Cię szanują,nie piszę tu o wszystkich bo są też fajni ludzie z którymi da się normalnie funkcjonować.

Włodek
@Katarzyna

Napiszę dużymi 13 ZŁOTY BRUTTO TO NAWET NIE NAJNIŻSZA Krajowa proszę Pani!

Wicia
@Katarzyna

stawki za kontenery zostały tak wyliczone ze juz bez różnicy co spawasz ,na starej firmie jeszcze było widać colepiej co gorzej płatne teraz to jest praktycznie wyrównane .czy robisz spokojnie czy zasówasz jak wół to pensje sa zbliżone do siebie,niewelują je premiami .a jesli naprawde chcesz zarobić to przy dużym akordzie dostaniesz mniejsza premie i na to samo wyjdzie

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

tentego

dlaczego jak sa jakies bonusy profity ,pensje o tą wartosc sa niższe .?i dla czego nie mozemy wymaxsowac swojego przerobu wyciagnac swojego akordu za błędy osób które sa odpowiedzialne za etap produkcji.Jesli tz białe kaski nie daja rade to nikt inny nie płaci za ich błedy tylko pracownik ...600zł nizsza pensja to jest ogromna różnica!!!!!to nie jest tak ze nasza efektywnosc spadła ..poprostu organizacja poprzedników odpowiedzialnych za etapy produkcji i wykonanie detali znowu zaczyna kuleć.szkoda ze to sie odbija na naszych rodzinach.Teraz bedzie premia półroczna to znajac zycie wyrównacie nam pensje do sredniej .czyli niby dacie premie ale pieniedzy nam nie przybedzie .Prosze zeby osoby które powinny napedzac produkcje miały obcinane pensje ,bo to przez ich niechlujstwo i nie dopatrzenia my nie mozemy wykonac pracy w danym czasie .pomiedzy kierownikami nie ma zadnej komunikacji ,jak czegos brakuje nikt nic nie przekazuje .bo jak przekaze to jakby sam na siebie donosił ze tego nie dopilnował.zakład pracy tymbardziej w akordzie powinien stworzyc takie warunki zeby pracownik mógł wypracowac swój akord ....,a za przestoje nam nikt nie płaci -a w ciagu miesiaca jest sporo tego ...bowiecznie czegos nie ma

Mentor

dokładnie , kierownictwo niczego nie potrafi dopilnowac ,jak cos jest sknocone przez np laser ,plazme ,montaż.bądz obróbke ewentualnie ktos czegos nie zrobi to na koncu etapu produkcji u spawaczy jest taka fala poprawek po wszystkich wczesniejszych papuzdrakach .spawacz -ślusarz??? wpiszcie nam w aneksy murarz-tynkarz-rzeżbiarz akrobata....za wszystko oczywiscie mamy placone i nie robimy tego za darmo...ale tez nie powiedza za ile to robimy ,moze za półdarmo .a do jasnej ...ktos za swoja prace bierze pieniadze ....i jej nie wykonuje wg norm.białe łby to u nas raczej bardziej jak za niemca. wszystko maja gdzies i zadnych konsekwencji nie ponosza .koleżenstwo sobie tyłki kryje i faktycznie tak jak piszesz ,smiechy chichy ,przeglądareczka online i to jest ich robota.a ty mozesz najnizsza wziasc bo oni swoja pensje i tak dostana jaka im sie należy. takie różnice w pensjach to czysty szmuchel,rozumie 100-200 zł ale róznica 600-800 zł ...qwa to przecież z tydzien zasówania

Bardzo dobrze napisane

mirex
@Mentor

co do drugirj zmiany to masz racje kierownicy sa na wczasach jak ood grusza.internet i siedzi tak az go kto nie wyciagnie do odbioru.na pierwszej to jeszcze ich widac ale na drigiej zmianie to jak by w bunkrze okopani .i cały dzien na telefonie.mowisz ze kontener do odbioru ...a oni nic zero reakcji a ty stoisz i czekasz ,30 min ....1 godz ....i czekasz dalej jak ten palant a czas leci ...pieniadze nie...pora zrobic sciezke do prezesa .to (usunięte przez administratora) musi sie skonczyc

młody
@Mentor

Mnie nurtuje temat urlopu.jezeli mam wypracowny urlop to jakim prawem zabieraja 50 zł srednio za kazdy dzien urlopu z premi.bo nie ma mnie w pracy???.Przecież ja to mam wypracowane.Idziesz na l4 zabieraja premie idziesz na urlop zabieraja z premi ,co tu jest grane? Na każdym kroku cięcia.Do tego nie da sie przyzwyczaic.Ide do pracy ze swiadomoscia ze kazdego dnia mnie kroja na pieniadze..przecież to mozna choroby sie nabawic

Dla zainteresowanych
@młody

Zgodnie z art. 152 § 1 Kodeksu pracy pracownikowi przysługuje prawo do: • corocznego, • nieprzerwanego, (wyjątek-urlop może być podzielony na części, ale tylko na wniosek pracownika, i przynajmniej jedna część urlopu powinna trwać minimum 14 dni kalendarzowych) • płatnego urlopu wypoczynkowego (za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie takie, jakie by otrzymał gdyby w tym czasie pracował i dotyczy to stałych jak i zmiennych składników wynagrodzenia)

Dla zainteresowanych
@młody

potrącenia sa bezprawne za kazdy dzien urlopu ,z tego co napisałeś powyżej

@Mentor

Za wszysto odpowiedzialny jest kierownik, jak sie nie wywiązuje ze swoich obowiązków to trzeba go zmienic i tyle.

Tak było, jest i...
@tentego

... Będzie dzięki starym popegeerowcom.... I nic nie zmienicie koledzy spawacze przez duże (usunięte przez administratora) Obserwuję dookoła co się dzieje i wnioskuję że im starszy stażem pracownik tym głupszy....

@tentego

obnizenie pensji i premia za niechodzenie na L4 istna szopka .Super nagroda za ferekwencje w pracy i prace mimo goraczki. uciac pensje o wysokosc nagrody za niechorowanie i wyjdzie to co bez nagrody czyli zwykła wypłata. po co nam i sobie utrudniacie zycie !!!!czy to robione jest po to zeby zanizyc nam srednia trzymiesieczna??to wtedy liczycie nas troche taniej???bo na to wyglada ze za duzo wyciagamy z akordu a wy póżniej dacie niby premie a pensja jest o nia nizsza ... dziwna polityka ...no cóż tak samo pewnie rozporzandzacie dzbany ludzmi i pracą.Dziekujemy za dodatkową Premie.W imieniu całej ekipy z AMG. Bardzo nas podbudowaliscie ....super pracodawca nr1 na pomorzu -tylko zapomnieli dopisac ze w rankingu Matactw

Z premia czy bez premi półrocznej ,to samo wiec jaki jest sens . Przeziebienie -na L4 i po co sie meczyc .To co maja nam zabrac to i tak zabiora. Nie oszukujmy sie .Rżna nas jak chca .Tyle mogę skomentować.Miało być lepiej a jest coraz to gorzej . I pracuj w tym dymie

Jarząbek waclaw
@Marek

Czasem aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza kierownik naszej hali... naszej hali nędza.. Wszystkiego dopilnuje, niczego nie brakuje.. A jeszcze inni wbijają mu szpilki... To nie ludzie, to Wilki... To pisałem ja bo w zeszłym tygodniu nie mogłem bo mi neta odcięli za nie zapłacony rachunek

Panie prezesie,wszystko drożeje,ceny szaleją więc pytam kiedy coś drgnie w naszych zarobkach?

Nie

Godzinowi podwyżki dostali ,akordowi tyrają na nie

Dokładnie
@Nie

Zresztą jak akordowym dadzą to sobie te podwyżki zniwelują premiami i wyjdzie na jeden pies. Jedyne wyjście to stała co miesięczna premia, a pomniejszana tylko na określonych wcześniej i jawnych dla wszystkich warunkach. No i te stawki za te śmietniki też by mogły podskoczyć. Co roku co raz drożej, a stawki niezmienne od kilku lat. I pewnie sprzedają je za takie same pieniądze jak 10lat temu...

Yolo
@Nie

A jak fuszerka byla robiona tak dalej jest.- Detale

@Yolo

Detale? To jest złom a nie detal. Stado królików to produkuje wygryzione jak marchew.

A ja leże
@Nowy 12

I tu niestety sie musze z tobą zgodzić ,sporo cześci jest zrobione na sztuke -dobrze ze mamy frezy ,nawet odpowiednich otworów nie są w stanie zrobić wszystko trzeba recznie doszlifowywać. A plazmy nie bede nawet komentowal ,praktykanci siedzą na tyłkach - a dać im flexa i niech szlifują tą zgorzeline po paleniu -a potem wielkie oczekiwania jak wszystko poruje.No i sama organizacja kompletowania samych detali wszystko porozwalane po całej hali albo po za nią .Walnięte na podłodze gdzie by człowiek sie nawet nie spodziewał ze tam brakujeace elementy znajdzie -nie opisane .I bądz tu wydajny ,ile czasu sie marnuje na same łażenie .Karton z obróbki ,część na giętarkach ,cześć na palecie i ewentualnie coś koło stołu montarzystów - i to jest u nas nazywane kompletem detali ,wszystko na innym dziale i nikt nic nie wie gdzie co jest bo za każdym razem jest składowane w innym miejscu

Nieznany

NIE polecam nikomu tej firmy pracowałem tam krótki okres kierownictwo bez żadnego doświadczenia machloje z wypłatami na duża skalę .Pracownik wykorzystywany w różny sposób każą robić coś czego nie powinieneś. Trują ludzi zapylenie jest takie że w kopalni mają lepsze warunkI

uhaha

Pogratulować tym fachowcą co spawali ten dach -rzeźnicy

@uhaha

Fachowiec to jesteś Ty ale od pisania

Lucjan z TVP
@uhaha

Rzeźnik tego by nawet nie spawał on z mięsem ma do czynienia głąbie

Beka
@Lucjan z TVP

I odpowiedzial inteligent na poziomie 5 latka

Inzynier
@Beka

Średnia jest. Wiec tylko dotrzymywać kroku :)

misiu

Kobieto prywatnie się nie da to może tu Przestań Ty za mną łazić dostałaś raz po zaworze więcej już nie będzie takie łażenie za kimś i gdy czuć jego oddech na plecach jest do zniesienia ileż można Panowie czy jest ktoś kto pomoże bo ja już nie mogę ,będę musiał opuścić te mury za prześladowanie Atmosfera jest tak zepsuta że szkoda gadać sam kierownik nakłania do zwolnienia czy to jest normalne ??????

@misiu

oby te mury wytrwały!!! 3 lata hala wszystko siada pęka suwnice zdychają itp .mozliwe ze kolejnego dnia pojedziesz do pracy a tu gruzowisko

P

Chyba ktoś przesadza

Yolo
@misiu

To niech sam sie zwolni.moze ktos ogarniety zajmie jego miejsce,jesli tak proponuje.Bo łazic po hali to kazdy moze ,nawet taki co podstawowki nie skonczyl.no bo na tym polega stanowisko kierownicze- a zeby dopilnowac produkcji to juz nie ma komu - sam sobie nie załatwisz to nie bedziesz mial.

+++

Tak z kolegą przy kielichu stwierdziliśmy, że potrzebą jest wprowadzenie prawdziwej pracy dwu zmianowej mniej zapylenia zdrowsze płuca mniej dojenia pieniędzy z dużych kontenerów na te małe śmietniki i tych nierobów z sbb Zająć stanowiska pracy jak należy koniec z redukcją premii kierownictwo do weryfikacji niepotrzebnych zwolnić albo na miotłę rzucić odbijanie tych że plakietek na portierni raz nie dwa razy Szef ma być szefem nie burakiem to samo dotyczy kierownika karta to nie wszystko to nie boisko że każdy gra jak chce trochę współpracy z waszej strony ORGANIZACJA jeszcze raz organizacja Koniec z sobotami albo pracujemy normalnie albo wypad koniec dojenia innych i cwaniactwa Uczciwa praca godne wynagrodzenia to dziś podstawa. Cdn

Nowy 12

Uwaga uwaga nadchodzą święta białe dzbany ruszyły na łowy. Panowie uważajcie!!! Premie bardzo szybko można stracić.

Nick do nicka
@Nowy 12

Te białe dzbany wiedzą że jest ona ciężko wypracowana przez pracownika skoro P Prezes nam nalicza systemowo nikt nie ma prawa kwestionować jego wydruków NiKT, a tu jak się okazuje jest czyste (usunięte przez administratora) I jeszcze jedna sprawa do paniusi w białym kasku kierownik z przypadku który nie potrafi samodzielnie myśleć w danej sytuacji i wydzwania po innych kierownikach czy szefach(usunięte przez administratora), chcę żeby wiedziała że tej baby nikt nie lubi nawet ci co z nią gadają pusta jak buc żebyś zapamiętała idąc każdego dnia wszyscy na ciebie no resztę dopisz sama

A tak pozatym to będą jakieś podwyżki? Bo od kiedy pracuje było ich już z 10 . A pensja jaka była taka jest .Zliczyłbym te wszystkie podwyżki to ze 140% powinienem miec wyższa wypłate . A tu dalej jak było tak jest - Z ludzi robia wariatów .To sie nigdy nie zmieni Papier wszystko przyjmie . A tak propo jak juz odemnie sie oczekuje punktualności to fajnie by było jakby to też dotyczyło kierownictwa a nie ludzie sterczą do 6.30 na hali zeby jasie kierownictwo zrobiło rozprowadzenie

Nowy 12

Co się tak cicho zrobiło?

Druginovy
@Nowy 12

Bony my dostali dlatego jusz wiem co se kupiem

A jak tam konstruktorzysa traktowani bo jest oferta pracy? I jacy sa kierownicy bo slyszalem opinie ze jedna blondy ktorej imie zaczyna (usunięte przez administratora)

Jakie dodatki dostają kierownicy?

Ja notamiast pochwale tego najwiekszego z magazynu zawsze jak ma chwile to pomoze czy cos wyda bez jazgotu

Witam nowy na wypasie i pytanko Zawsze macie tak siwo na hali i ta bląd panna czy pani zawsze taka zryta jakieś fochy bo nie jej po myśli zachowuje się jak rozwydrzony dzieciak? A i do pań sprzątających też się przyczepie w domu też myjecie szawki mopem ciuchy poplamione nie idzie doprać teraz Hmm zastanawia mnie czy tak było zawsze czy to jakaś nowość bo nigdzie się nie spodałem z takim dziwactwem jak u was zn u nas teraz

...
@Nowy

kolejny (usunięte przez administratora) -niedowartościowany ,płacz dalej jak typowy 5 latek

Beka

Czytając te komentarze mogę stwierdzić tylko jedno.pracuje w elitarnym zakładzie kretynów. Takich jak wy to w życiu nie spotkałem .(usunięte przez administratora)

Eloo
@Beka

Muszę przyznać Ci rację, ale nie martw się też zaliczasz się do naszej elitarnej grupy kretynów, i widzisz jednak marzenia się spełniają spotkałeś elitę, pozdrawiam

Nie jest wam wstyd nie macie nic na swoje usprawiedliwienie?! Zrobiliście z wesołego i uczynnego chłopaka Warzywo!!!! (usunięte przez administratora)

Jazguła

Masz na myśli kierowników z szefem na czele i majstrem?

Kolegaromka

Jeżeli jest prawda to co ludzie mówią na hali to ta sprawa podlega pod mobbing a to już nie wesoło dla niektórych

Mam większość was w du...ie
@Kolegaromka

Romek był i bedzie moim kolega,zyjemy w czasie pandemi ,niektorzy z nas juz byli chorzy a niektorzy beda ,obwiniac kierownictwo za jego stan to absurd.Romek to samotny człowiek z własnymi demonami, czy ktorys z was pseudo kolegow zapytal sie jego kiedys ak leci ,watpie.Teraz macie powod zeby piiszczec i tyle ,przeciez adam z przygotowowki Abzesow tez jeszcze nie wrucił do pracy i to na pewno wina AMG.Jestescie barany załosne.Zwolnic sie jak nie pasuje .Podpisano =WROG HEJTEROM

@Mam większość was w du...ie

Owszem każdego dnia kiedy tylko Go widziałem pytanie jak leci Romek Dajesz radę?odp ZAWSZE!!! -i tak trzymaj Hejter srejter nie zablysleś nawet ortograficznie

Mlody
@Mam większość was w du...ie

A słyszałeś jak się pani kierowniczka z brygadzistą wydzierali na niego że za wolno jeździ że za długo szuka kontenera ze to że tamto... Jeździł tak szybko jak mu warunki pozwalały i stan sztaplarki a znaleźć odpowiedni nr kontera pod śniegiem to trzeba trochę pokopać i chłopak się przejął ty wszystkim i podobno na psycho wylądował...

Bzdety
@Mlody

A ja go widziałem na świątecznych zakupach,nie wiem jakich trunków używacie ale mocne są.nie piszcie opini po pijaku

@Mlody

Jak chcesz winic kierownictwo to cofnijmy sie w czasie jak Marchewa byl kierownikiem,ale co ty mozesz wiedziec widocznie (usunięte przez administratora)Romek zawsze niezbyt sie przejmowal to co na niego mowia robil swoje w swoim tepie, tyle lat.Moze teraz po prostu pek, ale winic za to wszystkich zenada,to jak winic siebie za czyjes bledy.(usunięte przez administratora)

Witam. Czy ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda wynagrodzenie szeregowego spawacza w AMG? Począwszy od początkującego po kursie na okresie próbnym jak i po odbyciu go. I jak wygląda sprawa z premierami za pracę w sobotę. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Niedzielny
@Zainteresowany

Nie zawracaj sobie głowy amg.. Jeśli chcesz pracować jako spawacz szukaj bardziej cywilizowanego zakładu... Ja tu pracuje kilkanaście lat i widzę jak podchodzą do młodego pracownika... Polecam spaw_mal lub robex...

@Niedzielny

Ciężko znaleźć pierwszą pracę w Lęborku, aby zdobyć doświadczenie. Więc myślę, że AMG to dobry początek drogi ze spawalnictwem. Ale nie chciałbym pracować za miskę ryżu i najprawdopodobniej i tak spróbuję u Was więc jakieś cyferki byłyby mile widziane. ;)

Lezeja
@Zainteresowany

Cyferki zależą od widzimisię kierowników także daj se spokoj z AMG jak chcesz nauczyc ie fachu to na pewno nie tu.

Pijeipicbede
@Zainteresowany

A ja tu do pani pozalsieboze kierowniczki... Jeszcze raz usłyszę taki tekst to pogadamy przy prezesie... I zobaczymy kto ma większe poparcie ty po poł roku pracy czy ja po kilkunastu... Bo coś Ci się poprzewracało w główce chyba zajmij się tym czym masz się zająć a nie latasz po hali jak modelka na wybiegu... Naprawdę nie ma czego oglądać...

@Zainteresowany

wszystko zależy od osoby zatrudnionej ,i od kierowników . Nurtuje mnie jeszcze sprawa renowacji lokomotywy manewrowej,miasto zakupiło,a amg ma remontowac,pytanie tylko czy amg ma to zlecenie droga przetargu czy poprostu burmistrz po znajomosci oddał zlecenie.Takze sam widzisz układy układziki tak samo jest w pracy...

@Zainteresowany

Na takich jeleni wrecz amg czeka .bedziesz orał pare miesiecy za 2 tysiace.wczoraj sie zwolniło miejsce ,i miał gosc racje ze to zostawił .meczyc sie w tym (usunięte przez administratora) ,sam rozważam takie wyjscie z tego bagna

@1234

No i to jest jakaś konkretna odpowiedzi. Dzięki ;)

Dima
@Zainteresowany

jeżeli mieszkasz daleko od zakładu to uwierz bedziesz pracował za miche ryżu od 1-10 dnia miesiaca .na rachunki i paliwo ,tu nigdy nie wiesz co komu odpali ,z wypłatami robia co chca ,twoja gęba nie podpasuje i to juz powód zebys zarobił mniej

Dima
@Pijeipicbede

kolego ja też słyszałem różne nieciekawe teksty z jej ust ,w razie co daj znac to moge również sie wypowiedzieć w tej kwesti ,pani szrek sobie za dużo pozwala .ja tu i tak juz jestem bo jestem .póki nie znajde innej pracy

L
@Zainteresowany

Jakim to trzeba byc bucem zeby samemu na pytanie odpowiadac

@1234

Kierownicy!? Nie wiem co wciągają, ale ja też chce

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG