Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Był tu komentarz że ten sosna się slini na kierowniczke ale z tego co widzę ona też na niego te uśmiechy do niego

Mikuła

Wszyscy widzą... No coz..

Jaka umowa obowiązuje w PPH AMG podczas okresu próbnego?

Lolek

Umowa o pracę.

Jurek

Masz więcej na umowie niż stry pracownik więc nie ma co płakać masz pensje i od razu premię którą Dostajesz dzięki starym pracownikom Może się domyśleć pozdro i kariery zawodowej

Wątroba

Jedną rzecz zauważyłem jak i w Rządzie tak i W AMG kierownicy i ta reszta bandy robią co chcą, a tobie jak się nie podoba to się zwolnij Ja z chęcią się zamienię na miejsce kierownika a pierwszego dnia odrazu mu wlepie naganę - dość podskakiwania do pracowników i zastraszania ulice są wąskie i ciemne a świat nie taki mały jak się zdaję, Szlachta się panoszy a wiadomo co za ziółka to było zanim zostało się kierownikiem czy szefem Pozdro

Dareczku...
@Wątroba

... Nie narzekaj. Ja się cieszę że dostałem płytę z kolędami II pastorałkami.... W końcu..

hm

pytasz sie o wolne -odp.NIE.chcesz isc na krew -NIE . kontener zejdzie???NIE .proste jeszcze nie usłyszłem od kierownika zmiany od kiedy pracuje jezeli coś jest w interesie pracownika odp.Tak Zostaje jedynie ściema przez telefon ... Inaczej niczego nie załatwisz .jezeli nie postawi sie go przed faktem dokonanym...bo po prożbie mozna zapomnieć

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

Conor

Jak słyszę corona wirus panuje w zakładzie co chwila ktoś na chorobowe zmyka moje pytanie do władz uposledzonych kierowników co z resztą pracowników mają kwarantannę czy pracują normalnie z gilami po pas Druga sprawa dlaczego są wpuszani pracownicy z gorączką, czy trzeba sypnać nazwiskami jak tak to bardzo proszę w następnym komentarzu o ile nie zostanie usunięty pojawią się owe

?????

zobaczymy jak zakład bedzie chronił nasze rodziny przed covidem . daje 2-3 tygodnie jak sie rozprzestrzeni w zakładzie .pierwsze osoby już są zainfekowane ....nie wiem na co czeka Prezes ?Wiekszosć z nas miała styczność z osobami które maja wynik pozytywny ....tylko co z tym dalej?

Doda
@?????

Po pierwsze zdanie zaczynajmy z dużej litery,po drugie to sanepid decyduje o kwarantannie,po trzecie Prezes sam ma dylemat bo ludzi brak a zobowiązania wobec kontrahentów gonią, też bierzmy to pod uwagę,ale też można było by pomyśleć o tych co nie dają się pokonać chorobie i nadal pracują i nie idą na chorobowe bo się boją covida może jakaś premiera dodatkowa.

Gufnovid
@?????

Jak czytam to jesteś słabo poinformowany twoje domysły wzsane z palca tylnej części ciała

IP
@Gufnovid

Nie każdy moze być naczelnym (usunięte przez administratora),wiec pewnie jestes bardziej poinformowany

Czy pracownicy w PPH AMG dogadują się między sobą?

Taaak... dogadują się...

... dogadują się tak że relacja między nami ogranicza się do slów"czesc"... zrobili z nas wariatów...

Buli
@Taaak... dogadują się...

Myślę że część to i tak za dużo dla nie ktorych- teraz trzeba uważać i pilnować się co do kogo się mówi

Świetliki w dachu zamontowane, kasa poszła. (usunięte przez administratora) w powietrzu jak był, tak jest. Brawo geniusze,!!!!

To racja...

... Pracuje tu od niedawna ale tak zrytych kierowników to nie widziałem szwendaja się jeden za drugim o paniusi nie wspomnę jakby nie wiem co produkowano a to tylko śmietniki niejednokrotnie przeznaczone (usunięte przez administratora) zajmijcie się detalami żeby były na stanowiskach a nie lazicie i tylko wachacie czy kto nie wczorajszy tylko żeby ukarac

Robol

Gościu od przegrzania skąd ty spadłeś tu akord ty masz robić akord a przejołeś się, tęperaturą. To nie sanatorium

Wqrwiony

Panie Baba kiedy będzie wentylacja???Głową boli od tego skwaru na hali,a woda która jest magazynowana na słońcu nadaje się do schładzania wieńców a nie do picia,jak nie sraka to ból brzucha...zrób ztym gościu porządek bo zobaczysz że będzie kontrola za kontrola .na co czekasz??? Aż ludzie zaczną padać na pysk??mało tego myjąc się zostaje w zlewie pełno pyłu to teraz gościu z lumpeksu pomyśl ile tego wdychamy.zrob porządek ztym zakładem w końcu ,bo ludzi i ich zdrowie masz za nic .aby kasa i przemiał był.bole głowy mdłości ,objawy przegrzania organizmu .Czy czekasz aż kogoś ktoś zabije ??? Bo koncentracja też słaba.co tam ludzie ,szkoda kasy ,kup nowy laser.a murzyny niech zdychają,mało tego przy tych temp.powinny być wyznaczone dodatkowe przerwy.

Rafał

Dodatek urlopowy raz w roku przysługuje pracownikowi, który korzysta z urlopu wypoczynkowego w wymiarze co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych. ... Maksymalną wysokość dodatku ustala się proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy pracownika.. Moje pytanie brzmi czy jest u was w praktyce i ile wynosi średnio?

ProAMG
@Rafał

Kolego dodatek urlopowy to pikuś w tym całym cyrku. Zapoznaj się z ilością i treścią komentarzy, wyciągnij wnioski. Trzymaj się z dala, taka ma rada.

Dobra rada

Tak długo jak będą głosować na jude

jak się wam podobały wybory?

z podkresleniem

Dzięki kierownikowi zmiany przedsiębiorstwo produkcyjne może funkcjonować cały czas, bez zakłóceń. Osoba zatrudniona na kierowniczym stanowisku wykonuje obowiązki, takie jak: Zarządzanie pracownikami Nadzorowanie pracy podległego personelu polega m.in. na weryfikowaniu, czy dana osoba wywiązuje się ze swoich zadań i realizuje normy pracy. Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem produkcji Kierownik musi reagować, gdy pracownik samowolnie opuści swoje stanowisko lub gdy dojdzie do awarii maszyny. Przestrzeganie zasad BHP Osoby kierujące personelem dbają również o to, by w zakładzie pracy przestrzegane były przepisy BHP. Gdy dojdzie do ich złamania, kierownik może nakładać kary porządkowe. Przepisy bhp w pracy – co grozi za ich łamanie? Motywowanie Menadżerowie podejmują także czynności mające na celu zmotywowanie pracowników do działania – przyznają premie itd. Szkolenie Odpowiadają również za przeszkolenie nowych pracowników i przygotowanie ich do wykonywania zadań. Ocenianie Kierownik dokonuje oceny jakości pracy. Od jego opinii zależy np., czy dany pracownik otrzyma awans lub podwyżkę. Ocena okresowa pracownika – jakie są jej kryteria? Zwiększanie poziomu efektywności i jakości pracy Wszystkie zadania, jakie realizuje kierownik zmiany, mają skutkować większą skutecznością działań podejmowanych przez pracowników – tak, by cele produkcyjne zostały osiągnięte.

Kierownicy...
@z podkresleniem

... mistrzowie w szukaniu odprysków i zastraszaniu szczególnie globus

Mile zaskoczony

tak jak kolega nizej napisał dzien dziecka jest dla dzieci ,równiez jestem za tym zeby juz tak zostało dziekuje osoba które poswieciły czas na dobranie prezentów ,dzieci zadowolone sa bardzo ze słuchawek , a jak one sa zadowolone to i ja tez jestem choc czasami marudze ,ale ktos musi .Dziekuje ze to tak wygladało .radosc i usmiech dzieci bezcenna .Doceniam to ,mile widziec ze cos chociaz troche w kierunku nas i naszych rodzin jest robione .Ze jednak nie jestesmy tylko zwykłymi robolami ,Dzieki Prezes

Debutir
@Mile zaskoczony

I mnie duma rozpiera jak spaceruje z dzieckiem po ulicach miasta a mój syn jedzie na hulajnodze od amg... God bless amg....

nick

Dziś zostałem mile zaskoczony, Panie Prezesie dziękuję w imieniu swoim jak i myślę że większość pracowników przychyliła by się do tego,prezenty trafione,oprócz Pana podziękowania dla osób które dobierały prezenty,pomysł trafiony w 10 oby tak zostało co roku w końcu to jest święto dzieci a nie nasze,pozdrawiam i mam nadzieję że zostanie to tradycją zamiast Runowa.

Jaki sens ma rozdzielenie pracowników zmianowych, skoro kierownicy chodzą jak im się podoba. Co szwagry?

Czy pracodawca PPH AMG motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie

Nie

Pracodawca widac ze stara sie cos zmieniac na lepsze w firmie tylko kierownicy za plecami pracodawcy prowadza swoja polityke,swoje zasady i swoje rzady,bo im nikt na rece nie patrzy.raczka raczke myje.a tak propo na jakiej podstawie sa wyplacane premie??? na zasadzie wchodzenia w tyłek czy twarzowego bo za diabla nie moge tego rozkminić

Praca z motywacją

A ty masz olej w głowie czy kupę narzekasz a zarabiacie najwięcej w Lęborku legalnie w tej branży po co takie głupkowate pytanie

.i.

nikt normalny tu nie pracuje ,sami inteligenci hejciarze i złotówy.tam zapier...na kolanach w soboty .niewolnicy zycia jeszcze malo im kasy z wyplat i sobót to kradna na potege w tygodniu.zakaz wchodzenia z plecakami na hale wprowadzcie.tarcze wynosza zgrzewkami ,kierownictwu slodza w twarz a za plecami wynosza(usunięte przez administratora)

Ogolony
@.i.

Wody żałujesz penisie!!? Starczy i dla ciebie... A z tymi sobotami faktycznie przegięcie...

Mietek huk

No fajnie wpadłem na portal dla (usunięte przez administratora) frustraci .zawsze coś będzie nie tak.znalazl się spawacz od wszystkiego napewko pospawalbys sedes i wylizał.niezastapieni na kredyt

rad
@Mietek huk

Ale sie rozpisał chyba juz go paluch nie boli .takich to na zbity pysk powinni wywalac.

Kierownik
@Mietek huk

Predzej czy później bedzie selekcja ,kazdy z Was dostanie szanse,nikt nikomu nie broni isc odpoczać ale sa granice jakieś.A ściemniaczy tu nie brakuje.Ten paluszek inny główka jeszcze inny samochód...itd Panowie myslicie ze wasze bajki sa takie dobre ,narazie ulegamy im ale punktujecie sobie u nas .Dajcie byle pretekst a My to wykorzystamy.Mozecie sie z nas śmiac klamac nam w oczy,wszystko do czasu-prosze uwierzcie sami sobie robicie pod górke ,a poźniej bedzie lament.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG