Opinie o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

awe

Trudny typ, pytasz o cos a on nagle traci wzrok i sluch .Odwraca sie na piecie i ucieka. Zmanipulowany przez pana dobrodzieja? Czy moze druga mlodosc przechodzi?

jacjan

(usunięte przez administratora) w szatni doskonaly! Skarpety i buty smierdzace .Szatnia? Czy jadalnia ?Mialo byc do 31 stycznia porzadek? Nicpoñ zachorowal?

Entomolog
@jacjan

Oblesne robaki kryjace sie pod szafkami.

Pelikan
@jacjan

Nie ma czasu bo szlugi pali tam na młynie wiejski kogut

To fakt
@Entomolog

Wielki karaluszon chodzi po szatni i zżera odpadki po śniadannej wieczeży. Ale jest piękny. Ten ciemno brązowy chitynowy pancerzyk..... Kiedyś na hali były ptaki. Teraz tylko robaki.

To fakt
@To fakt

Nie deptać nie zgniatać on też ma pewnie rodzinę i dzieci!

janek
@To fakt

pesel juz ma?

Wino

A owieczki płaczą i na Owsika wpłacają.

Nemor

Co ten kolorowy emeryt Tak łazi za mało roboty ma

Aplikowałeś do M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na stanowisko Pracownik działu zaopatrzenia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Mada

selekcionera kartonow przyjme !

Lola
@Mada

Był ale się zmył

rolnik

to juz nie ma covida?

My name is Legion

Kiedy zebranie. Znowu 40 min piernicze niall o niczym? Podsumowanie roku? i podziękowania dla (usunięte przez administratora)

lolek
@My name is Legion

Każde zebranie podnosi adrelanine! Strach masz się bać. Im więcej zebrań tym lepiej.

robotnik diabeł
@My name is Legion

Zebranie w kole wyznawców pana?

brakujacy leon
@robotnik diabeł

pentagram na drzwi nalezy naklejic

woh woh

19 zeta brutto czy to atrakcyjna stawka za godzine pracy? i robota za trzech?

robotnik diabeł
@woh woh

Bardzo atrakcyjna bo mniej nie mogą zapłacić.

Mortadela jak kotlet

Dzień dobry wieczór! Merytoryczne zapytanie w co mamy pakować? . Folia strech bardzo droga, cena śni się w oczach pana jak horror z powieści S. Kinga. Pudła szare zwane potocznie kontenerami-deficyt. Kartony na półprodukty? Gdzie ich szukać? Wszystko wywalone na jedną paletę? Małe, średnie, duże i nijakie. A tu czas gra rolę!!! Każda minuta straty to 10,20 , 30 +wyprasek w "plecy" Te 10,20 i może wiecej to siano dla pana. Czas goni nas.

Dawid
@Mortadela jak kotlet

Kto kieruje goliatem? Nie ma wpływu na niego? Wielk,i to macie się bać? Dyspozycja i szuru buru!

Frigo
@Dawid

No jest wielki i wielkie ma roszczenia i co? Robi co chce bo ma odwagę postawić swoje warunki. No nie do końca. Folia lata na wietrze może by ją tak zbelować?

opinion

Moni już się smaży na patelni? Kto oliwy dolewa?

Smakosz
@opinion

Smalec i cebulka, garść grzyba suszonego, plastry wołowiny, i bulion! Oliwa tylko do sałatek .

Dawid

Łaskę robi? Źle było na maszynach?

Zygmunt

Nie polecam tu pracy.Wyzysk.Nie ma ludzi do pracy więc obowiązków szef dokłada.Ale nie proporcjonalnie.Ludzie fiksują.Depresji dostają i mają dość.

@Zygmunt

Im więcej obowiązków tym wyższa powinna być pensja. Dostajesz więcej kasy, czy dłużej pracujesz za te same pieniądze? Ja bym próbował coś zrobić, a nie tylko narzekać. Rozmawiałeś o tym z szefem?

sztorbasz
@Bartosz

Rozmawiać z szefem?O czym?Losfer words.Wiecej obowiązków? Większa pensja?Halo halo ! Powiedz puk puk .Kto tam?

frytka
@Bartosz

Powinna być ale nie jest .Szef arogant .(usunięte przez administratora)

Navel
@sztorbasz

To lepiej iść do pani Ani i zrobić kare ostateczną

@frytka

No to faktycznie kicha jak nie ma podejścia do szefa. Premii, albo płatnych nadgodzin też nie ma, żeby choć trochę sobie dorobić?

Klaudka
@Bartosz

Skoro pisze że marna pensja to chyba nie ma...

Irek
@Bartosz

Z szefem się nie dogadasz. Nawet jakbyś bardzo chciał.

kebab
@Zygmunt

Jaki wyzysk?Jak się nie podoba to brama szeroko otwarta! Jaśnie nam panujący nikogo na siłę przecież nie trzyma.Zostanie tylko, echo....echo echo ,na hali i głośny dźwięk spadających kropel wody z rozwalonego kranu.

fan
@Irek

Kto liże ten się się dogada.Doktryna starą jak świat.

Kongo
@fan

To są tak zwane słoiki inaczej mówiąc wieśniaki

@Klaudka

Szkoda, bo myślałem tu o pracy. A jak z doświadczeniem? Można złapać trochę wiedzy? To znaczy nie tylko podczas roboty, ale też przez szkolenia. Są jakieś kursy branżowe?

Koko
@Zygmunt

Dla kogoś kto chce się czepiać wszystkich w koło to zawsze znajdzie coś i kogoś do obsmarowania. Niech popatrzy na siebie czy jest ok. Pracuje tu już kilka lat i owszem raz lepiej raz gorzej ale. No właśnie każdy ma jakieś ale, zawsze chcemy więcej, lepiej ale jest i tak dobrze. Praca stabilna, wynagrodzenie zawsze na czas, za te dwie lub trzy maszyny co wam tak przeszkadza też dostajesz do kieszeni co nie co. Tak więc nie siejcie takiego hejtu bo to już przesada.

Izabela
@Koko

O jakich maszynach piszesz, bo nie widzę, żeby ktoś tu wcześniej wspominał. Dodatkowo robione za dodatkowe "co nieco"?

Ogórek
@Koko

Na jakim stanowisku pracujesz? Masz klimę? Cały dzień klikasz w klawiaturę tymi Lakierowanymi pazurami? Wejdź dzido na hale jak jest zimno albo upał. Wejdź i poczuj smród surowca. Poczuj ten zapach robotnika co na ciebie zarabia. i dostanie co nieco.

lodzia
@Bartosz

Dorabiają sobie! A gdzie dzieci? Na fb?

radek

600 + nie działa?

marek
@Zygmunt

Lewy wciąż czeka na gola!

marek
@Zygmunt

Jest dobrze malkontenci przewazają.

progress
@Zygmunt

A gł upi preser dalej nie wie z czego ma robić? Przyjdą mechanicy! Przyjdzie technolog! Przyjdzie pani koordynator! Nadejdzie Ramzes!. Mechanicy zwalą winę na presera, technolog zwali winę na presera. Pani koordynator też zwali winę na.. ? Presera. A ten łyka to .

woh woh

Czasem na kolanach trzeba.

Firma dodała nową ofertę pracy na Pracownik Produkcji. Czy ktoś o tym słyszał?

Zet

Tak są przyjęcia zapraszamy

Herold
@Zet

A stawka jaka jest bo jak ze 29 brutto to może być

ludzik
@Zet

Do pierwszej wypłaty i spad

daj na luz

Cała Polska słyszała brama otwarta!

faltek

Przygarniamy zwierzęta ze "schroniska" .Z okolic ząbek,kobyłki,zielonki i Wołomina.Gwarantujemy najniższą krajową .Płaca zawsze na czas . Ponad 4 tyś + do ręki po wyrobieniu godzin .360 rekord .

pies agenora
@Herold

19 brutto i robisz za trzech maszynach Zdrowe kolana musisz mieć. Będzie dobrze płaca na czas!

rolnik

Teraz żałuję że się nie uczyłem .Gdybym się uczył pracował bym dla Tesli.

Dario
@rolnik

Obsada techniczna też odczuwa smutek. By odreagować zrzuca winę na robola. Robol wszystko psuje. Robol destruktor! Robol bleee. Nie poddawaj ręki robolowi.. Ta ręka jest śmierdząca i zatruta.

jaxon

Oskarżyli ją o maltretowanie konia na igrzyskach.Finał głośnej sprawy....to waliła go?

dredyk

Dres z "doświadczeniem"pije herbatę tylko że słoika.Dresy grypsera?Na prosto chcą wyjść? Zapytajcie panią Anię Specjalistka od spraw pracowniczych.Oby komuś (usunięte przez administratora)nie obili.

dredyk

Więcej dresiarzów zatrudniać!W tym jest ta potęga!Do pierwszej obitej mordy

kanaris

Z wulkanu cumbre vieja wciąż wydobywa się gaz(drogi) i lawa i świątek poznała rozstawienie przed australnian open i Lefantofoski kosi kasiorę.To wasze życie?

delia

Nie zapominajmy, że pierwszym aktem miłosierdzia, jaki możemy uczynić dla naszego bliźniego, jest ofiarowanie mu pogodnej i uśmiechniętej twarzy! .Pan wladca wchodzac na hale wyglada gorzej jak Clint Eastwood w filmie DOBRY, ZŁY I BRZYDKI.Jest dobry?Jest brzydki?Jest zly!Ta zlosc przeradza sie w chciwosc.

Zostaw merytoryczną opinię o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 124 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
2.8/5 Na podstawie 108 ocen.

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa