Opinie o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Warszawa

grycha

Czy p.Szanowny pracodawca zastanowił się dlaczego ludzie z automontażu klamerki uciekają? Bo siedzą jak szczóry zamkniete w klatce. Niemiłosierny hałas,sztuczne oswietlenie itp. Marcinku daj zlecenie na wybicie kilku scian i wstawienie okien, bo my tu swiata i słońca nie widzimy. Nie masz szacunku do pracownika więc nie dziw się że jest jak jest. Myslisz sobie-, mam doskonałych mechaników,technologów,automatyków,ustawiaczy i sprzątaczy. Penis sie podnosi? Dalej masz wtłoczone do mózgu stwierdzenie taty, ze polak to chińczyk? Masz doskonałych mechaników,technologów :) masz !bravo bravo ! Tylko co bedzie jak nas roboli zabraknie?Kto na nich zarobi? Roboli zaczyna ubywać.Nikt o tym oficjalnie nie mówi ale taka prawda.

jan
@grycha

Będą roboty .Robot wykluczy robotnika więc będzie kilku inżynierów do obsługi tego robota.

richas

Dzisiaj śledzie są w promocji Lidla.

gorilla

Nicpoń dalej stroszy pióra?chłopek roztropek.Podaj, przynieś, pozamiataj.

nirka
@gorilla

To tylko taki wielki wiejski kogut.Nie groźny . Ziarnem sypniesz i przyleci jak na zawołanie.

lola
@gorilla

Zwykły kmiot co dostał 5 minut w firmie.

Hopen
@nirka

Jeszcze jeden wiejski kogut jest strach się bać tego miętkiego z grójca co po polsku nie potrafi gadać

amor
@Hopen

Z Grójca dojeżdża ?Matko Przenajświętsza!Desperat?Jada chociaż śniadanie w pracy?Pewnie kranówkę pije?Po 12 naście robi?To może benefit dostanie ! Opłacony kurs języka angielskiego?

Sacred
@amor

Złoty bałwan czuwa.Pachołek mamony.

muchon
@gorilla

to dobry chlopak ale jeszcze nie wie co to awersywnosc dlatego tak po nim jezdza

franek

Ogrodnik

gradobicie
@gorilla

Niestety jest uniwersalny.Takich pan władca lubi.Ma mniej przywilejów jak sąsiedzi za wschodniej granicy ale się nie poddaje!Tak trzymać!Kupę z trawnika można zawsze nazwać plasteliną.

gorilla
@gradobicie

łaskę robi jak o coś się poprośi? Kosiarka elektryczna w ręce i strzyżenie trawy dla zabawy.

Zdzisław

Co wy tu piszecie?Firma bardzo dobra! Co wam brakuje?Macie pracę zarabiacie.Ugruntowana pozycja na rynku.Umowa o pracę.Płaca adekwatna do umiejętności .Pełen socjal.Kuchenka mikrofalowa zapleśnała,ubikacja brudna pachnąca moczem,jadalnia w szatni w smrodzie butów postawionych na szafkaw, czego wy chcecie!?

Aplikowałeś do M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa na stanowisko Pracownik działu zaopatrzenia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
kgb

w poniedzialek dalej biala koszula? i mars na czole jak u trzaskowskiego?

pojawi sie i znika
@kgb

Wytrenowane gesty i pozy teatralne juz nie robia wrazenia, tylko budza ukryty usmiech na twarzy obserwatora. Manipulacja emocjami?Wzbudzenie strachu przed utrata tej niskoplatnej pracy ma motywowac do wiekszej wydajnosci?Doch nowych bylo i ucieklo.100 pod brama szukac ze swieczka.?

szmitek
@pojawi sie i znika

Jaka tego jest przyczyna że uciekają pomijając oczywiście finanse aroganckie podejście kierownika?

jodyna
@szmitek

Tego się nie pomija bo to przyczyna

Klaudia

A to dlaczego tyle zwalnia, jaki powód ?

dsi
@Klaudia

Strachy na Lachy . Ludzi brak do pracy a on zwalnia.Zupelnie jak za Wiesławy.Teraz inna taktyka NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA. debiluss formantus

nona
@dsi

Okulary wielkie ma a nie widzi że morale spada?

zaraza
@dsi

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wielu pomysłów jak uje. Bać robotnika

brekon
@zaraza

A dlaczego pyskata nie nosi kagańca już zaszczepiona jest?

Jarek zoo
@Klaudia

Czy można być zarazem inteligentnym i bezwzględnym socjopatą?Można!

rolnik
@Klaudia

Bo to jak na wojnie.Trzeba poświęcić kilka ofiar dla strachu .Reszta ma się bać i rozkazy wykonywać!Rosjanie przynajmniej wódę dawali aby iść śmiało pod kule.Więc dla odwagi i śiły czasem kilka butel wódy w pracy opierdzielimy.A kamera nie posiada alkomatu.

kil
@nona

moda na oczy musze zanikla szybciej niz sie pojawila

donald
@nona

juz nie nosi ciezkie byly i moda sie skonczyla

bakbina
@Klaudia

Nie musi zwalniać, ludzie sami odchodzą.

aldi
@Klaudia

Zwalnia bo ma ""wladze"jest panem w tej firmie.Jest bogiem w tej firmie.Nie lubi ludzi z niskim wyksztalceniem.Gardzi nimi. To lepiej,dzieki temu mniej rak do pracy..Roboty nadchodza

whiskey

Co umie?

klik
@whiskey

Listę obecności podpisać.

ub40

Jest bezrobocie czy go nie ma? Wystarczy spojrzeć na listę obecności.4 tabelki NN.Był zobaczył spróbował i poszedł skąd przyszedł.Robotyzacja firmę tylko uratuje.

Gabriela

Hej, jak wygląda możliwość dorobienia sobie w M.T.M.? Na stronie widziałam taką informację, że jeśli ktoś chce sobie dorobić to może się zgłosić do firmy :) Jak to wygląda w praktyce? Czy jest jakaś minimalna ilość godzin, którą trzeba wypracować? Jak w takim przypadku wygląda wynagrodzenie?

Jaja
@Gabriela

Czasem są nadgodziny i soboty pracujące więc dorobić sobie można

Mnik
@Jaja

Dawno nie było i nie zapowiada się na sobotę i nadgodziny

@Jaja

A czy w M.T.M. soboty są jakoś extra płatne? I jaki rodzaj umowy jest tu podpisywany na początku? Wiesz coś na ten temat? Czekam na jakieś info :)

jaro
@Gabriela

Dorobić sobie możesz tylko garba w tym zakładzie.To co zarobisz za nadgodziny wydasz w przyszłości na leczenie tego garba.

j23
@Bronisław

Na początku jest początek wlecze się latami aby znowu zrobić początek .Potem po początku następuje nowy początek.

zandalii

Na brygadzistę propozycja to Lesław dostępny całą dobę ,dyspozycja od niedzieli do niedzieli.Świątek piątek i sobota.Godzinki godzinki bardzo dobry kandydat.Nie ważne czy coś ma w głowie.Ważne aby był.A ta baba z jajami?No cóż stawkę wytargała,co umie?Raporty ładnym pismem wypełnić.

@zandalii

Jak Edward odejdzie to Magi zostanie z rzeczywistością, jak Edward odejdzie to Łysy przestanie robić normy!!!

@zandalii

Bardzo dobry kandydat! Żadnej złotówki nie odpuści.Wystarczy depnąc zgodzi się na wszystko.I wszyscy będą mu zazdrości tej funkcji.

glagresy
@zandalii

Czemu wszyscy boją się tej funkcji?Kasa dobra nic się nie robi tylko chodzi.

bucket
@zandalii

Faktycznie byłby dobry.Zamiennika dać na wiadro Lesław przekaże wiedzę podzieli się doświadczeniem i jakoś małymi kroczkami ;) ośiągniemy cel.

zandalii

I najwazniejszy atut.Grzywka z pod kosiarki,pasemka siwe ale naturalne.I uśmiech szczery do Magdaleny.A gdzie Bartek?

lucyfer

Pupaki pracują w soboty a nie pupaki się z nich smieja

astaroth
@lucyfer

Pupak patrzy przez inny pryzmat rzeczywistości.Są pupaki typu A są pupaki typu B.Jednemu brakuje pupaka drugiemu dwóch pupaków .Średnia pupaka to półtora pupaka.Pozdowienia dla jaskiniowców.

@astaroth

Czy możesz wymienić kilka plusów i minusów pracy w M.T.M.? Zastanawiam się co sądzisz o wynagrodzeniu w firmie oraz czy uważasz że atmosfera w pracy jest w porządku? :) Daj znać, czekam na Twój wpis!

Bolesław Wałęsa.
@Bronisław

Są plusy dodatnie i plusy ujemne wg.noblisty.O które chodzi?

nikt

Podziwiam każdego kto wytrzymuje i pracuje w tych warunkach

@nikt

A dlaczego tak sądzisz? Możesz rozwinąć myśl? :D Co konkretnie nie odpowiadało Ci podczas pracy w M.T.M., a co z kolei działało tu tak jak powinno? Napiszesz coś więcej? :)

diabel

(usunięte przez administratora)szanse, (usunięte przez administratora)naukę. Po prostu żyjmy. Cokolwiek się stanie... niech będzie. Ty i ja...

galiu

Przyszłość jest tylko (usunięte przez administratora)pomysłem, którego używamy, by unikać teraźniejszości.

chloporobol

Umysł potrzebuje książek, tak jak miecz potrzebuje osełki, by zachować swoją ostrość.

bodzio

Sukcesy trwają, dopóki ich ktoś nie spieprzy. Porażki są wieczne.

basen baltycki

Otarcie się o śmierć nic nie zmienia. Śmierć zmienia wszystko.

zwolnioy

Wszyscy jesteśmy (usunięte przez administratora) to nas czyni interesującymi.

zwolnioy

Pracuj mądrze, nie ciężko. To moja filozofia, szefowo.

Zostaw merytoryczną opinię o M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 124 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
2.8/5 Na podstawie 108 ocen.

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa