Opinie o Finamax sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Finamax sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Finamax sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finamax sp. z o.o. w Warszawa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Finamax sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Piotr Nowy wpis

Nie polecam firmy. Niskie prowizje a bardzo wysokie wymagania. Masa zbędnych godzin na dyżurach.

Czarek

Aktualnie to wiele firm może mieć takie kłopoty bo sytuacja jest bardzo trudna i bezprecedensowa

GCW
@Czarek

Niestety tutaj sytuacja nie ma nic wspólnego z Pandemią. Faktury były sporo opóźnione już od kilku miesięcy.

@GCW

Nigdy nie opóźnialiśmy płatności faktur o kilka miesięcy. Co więcej, nasi pracownicy i kontrahenci otrzymywali i otrzymują środki finansowe zazwyczaj szybciej niż termin płatności wskazany na fakturze. Ewentualne opóźnienie w płatności może pojawić się jedynie w sytuacji rozbieżności wartości otrzymanej faktury z kwotą należnego wynagrodzenia prowizyjnego oraz czasu potrzebnego do wyjaśnienia i korekty faktury przez wystawiającego fakturę.

Tofik
@Finamax sp. z o.o.

Oczywiście, że nie płacicie w terminie. Wie to każdy, który dla Was pracował. Znaczy inaczej, jednym płacicie, innym nie. To zależy, jak mocno się ktoś przyjaźni z Panią Prezes.

Lea
@Czarek

Bez sensu ten komentarz

Lea Nowy wpis
@Tofik

Bardzo dziwna instytucja.

Aleksander

Rotacja jak w branży FMCG. Prezes obiecuje cuda na kiju, kończy się dyżurami na inwestycjach. Oczywiście nic się na nich nie sprzedaje a jeździć trzeba. Ewentualnie realnie kredyty sprzedją ulubieńcy zarzadu.

@Aleksander

Rotacja pracowników w branży pośrednictwa kredytowego jest normalnym zjawiskiem. Wynika to przede wszystkim z charakteru i specyfiki pracy Ekspertów Kredytowych. Dążymy do tego, aby wskaźnik stabilności w naszej firmie był na jak najwyższym poziomie przy równoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obsługi klienta. Staramy się na bieżąco doceniać zaangażowanie pracowników, by mieli świadomość odnośnie swojej wartości dla firmy. Każdy pracownik może u nas rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, a także liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie rozwoju.

@Finamax sp. z o.o.

Na czym konkretnie polega wsparcie ekspertów kredytowych?

Potwierdzam. Dramat

Lea Nowy wpis

Tia, znam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Finamax sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
Jadwiga

Kilka lat temu zostałam zaproszona na rozmowę. kwalifikacyjną na stanowisko marketingowca - mam duże doświadczenie w tej branży. Na spotkaniu była pani z administracji i HR oraz pan Prezes. Spotkanie było długie i zadawano mi dużo pytań dot. strony www Finamax (co bym zmieniła, co jest nie tak) oraz pomysły na działania. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie i na tym spotkaniu oprócz kolejnych konsultacji w sprawie moich opinii nt. funkcjonowania marketingu w Finamax, zostałam poproszona o pokazanie prezentacji i innych materiałów z firm (konkurencyjnych), z którymi pracowałam. Nie zgodziłam się na to ze względu na tajemnicę przedsiębiorstw, jedynie zaproponowałam, że pokażę oficjalne ulotki, wydrukowane i dystrybuowane. Wszystko to, co ujrzało już światło dzienne. Tak więc umówiliśmy się na 3 spotkanie, wyglądało że byliśmy "po słowie". Następnego dnia prezes zadzwonił do mnie, że jednak się nie zobaczymy, bo na ostatnim spotkaniu NIE BYŁAM przygotowana. OK. Nie napisałabym tej negatywnej recenzji, bo zdarzają się takie opinie (dla mnie niezasłużone, ale każdy ma prawo mieć własne zdanie), gdyby nie fakt, że już kilka tygodni po spotkaniach nowa strona www firmy Finamax przeszła metamorfozę i to ... według moich wskazówek!!! Bardzo to było niemiłe doświadczenie. Nieładnie...

Lea
@Jadwiga

Zgadzam się. Słyszałam o tej sytuacji.

Emilia

Szczerze polecam usługi Pana Marka Buchowieckiego. Przeprowadził nas przez cały proces wnioskowania o kredyt hipoteczny począwszy od zbadania zdolności kredytowej, dobrania właściwych ofert bankowych, po złożenie wniosków kredytowych i podpisanie umowy kredytowej. Na szczególne podkreślenie zasługuje pełna dyspozycyjność Pana Marka, gotowość do objaśniania wszelkich zagadnień i wątpliwości oraz obecność przy zawieraniu umowy kredytowej. Świetna, fachowa pomoc i ogromna dyspozycyjność sprawiła, że bez stresu uzyskaliśmy kredyt hipoteczny. Zdecydowanie polecam skorzystać z pomocy Pana Marka wszystkim którzy ubiegają się o kredyt.

Sin
@Emilia

Wygląda to na akcję "chwalebną" wielebnego prezesa.

Olga

Szeroki zakres wiedzy, profesjonalne podejście do klienta to dwie najważniejsze cechy które opisują Pana Marka Buchowieckiego jako Eksperta Kredytowego. Przez cały proces otrzymywaliśmy wsparcie mailowe i telefoniczne, dzięki czemu stres związany ze staraniem się o kredyt hipoteczny został ograniczony do minimum. Polecam z czystym sumieniem.

Heloł

Podczas spotkania wewnętrznego menadzer sprzedaży poinformował ekspertów kredytowych, ze zmienia zasady gry (obniżenie prowizji i wprowadzenie targetow). Decyzje umotywował tym, ze prezes zarabia za mało i dobrze byłoby go bardziej zmobilizować. Jak chcecie z kimś takim pracować, to proszę, ponoć zatrudniają…

Buksa
@Heloł

Ale co Cię dziwi? Zmiana stawek, warunków i terminów, po wykonanej pracy, to normalka w tej firmie. Dokładnie tak samo, jak praca bez umowy przez kilka miesięcy :-)

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma szuka pracowników?

@Grzegorz

Tak, w związku z rozwojem firmy i sieci sprzedaży obecnie rekrutujemy Ekspertki i Ekspertów Kredytowych oraz Asystentów/-tki Działu Sprzedaży Kredytów Hipotecznych. Szukamy osób zaangażowanych, kreatywnych i skoncentrowanych na celu. Zależy nam, aby nasi eksperci byli osobami, którym zależy na wysokich standardach jakości obsługi klienta. Zapraszamy do aplikowania!

Patryk

Cześć, szukam informacji dotyczących premi w tej firmie. Czy można liczyć na jakaś podwyżkę ?

@Patryk

System premiowy uzależniony od wyników. Generalnie firmie zależy, żeby skuteczni pośrednicy kredytowi nie uciekli do konkurencji.

@Patryk

Oprócz podstawowego wynagrodzenia prowizyjnego, nasi Eksperci Kredytowi otrzymują również premie uzależnione od wysokości wolumenu sprzedaży. Dodatkowo, najlepszych ekspertów kredytowych wyróżniamy nagrodami kwartalnymi w postaci prezentów czy innych benefitów. Nasi pracownicy mogą również liczyć na szkolenia wewnętrzne służące regularnemu podnoszeniu kompetencji naszego zespołu. Zapraszamy do aplikowania do Finamax!

A

Aplikowałam na stanowisko Asystentka ds. administracyjno- biurowych i miałam nadzieję, że rozmowa będzie jak najbardziej w dobrym stylu. Niestety przeliczyłam się, bardzo. Zadawano mi zupełnie normalne pytania, o karierę, aspiracje, dobre i złe cechy (moje), angielski. Klasycznie. Na konie otrzymałam pytanie z tych, które nigdy paść nie powinny. Czy mam dzieci i czy planuję w przyszłości? Zapytałam skąd takie pytanie to usłyszałam, że kobiety mające dzieci są ciągle na zwolnieniach i im na tym zależy aby osoba na stanowisku nie miała i nie planowała. Pracy ostatecznie nie dostałam, ale to dobrze, bo na miejscu jakiejkolwiek kobiety strach tam pracować.

@A

Taka sytuacja miała miejsce podczas jednej z naszych rekrutacji na stanowisko Asystentki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie powinna ona się zdarzyć i nic nie usprawiedliwia zachowania osoby rekrutującej, w szczególności, że zatrudniamy kobiety mające małe dzieci. Wyciągnęliśmy już wnioski z tej sytuacji na przyszłość i inaczej formułujemy teraz pytania dot. dyspozycyjności przyszłego pracownika.

Daria

Powiedzcie a jak się pracuje podczas pandemii? Czy jakieś zmiany, zabezpieczenie dla pracowników firma wprowadził?

@Daria

Codziennie dokładamy starań, by zapewnić klientom i pracownikom najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stosujemy się do wszystkich obowiązujących wytycznych sanitarnych. Na terenie naszej firmy jest obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych i otwartych biura oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu do biura. Zwiększyliśmy odległość między stanowiskami pracy do min. 1,5 m, a tam - gdzie jest to możliwe i pozwala na to charakter wykonywanych czynności - wprowadziliśmy pracę zdalną oraz rotacyjną. Rekomendujemy również naszym pracownikom prowadzenie spotkań on-line z klientami.

GCW

Firma nie płaci należności z miesiąca na miesiąc coraz większe opóźnienia w wypłatach FV. Nie polecam!

Rozczarowany
@GCW

Dzięki za ostrzeżenie bo bym sie nadział. Chociaż nie zmarnuje swojego czasu na prace tam.

@GCW

Terminowe opłacanie faktur jest dla nas bardzo ważne. Nasi pracownicy i kontrahenci otrzymują zazwyczaj środki finansowe szybciej niż termin płatności wskazany na fakturze. Z uwagi na obowiązującą w naszej firmie zasadę, aby wszystkie płatności „wychodziły na bieżąco” nie przekraczamy standardowych 14-dniowych terminów płatności.

Mikołaj

Czy to dobre miejsce dla osób ambitnych?

@Mikołaj

Jak najbardziej. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Eksperta Kredytowego w Finamax. Szukamy osób zaangażowanych, kreatywnych i skoncentrowanych na celu. Zależy nam, aby nasi eksperci byli osobami, którym zależy na wysokich standardach jakości obsługi klienta. Najlepszych ekspertów kredytowych wyróżniamy dodatkowymi nagrodami kwartalnymi w postaci prezentów czy innych benefitów.

Czyli jeśli ktoś planuje dziecko to nie jest tam miłe widziany?

NK
@Marek

Oczywiście, że nie. Szczególnie dziewczyny, bo te jak mają dzieci to długo nie pracują. No chyba, że za śmieszne pieniądze i nie poświęcają czasu dzieciom - tylko oddają się w 100% pracy.

@Marek

Szukamy osób zaangażowanych, kreatywnych i skoncentrowanych na celu, które przyczynią się do osiągnięcia wspólnego sukcesu naszej firmy. Nasi pracownicy, wśród których przeważają kobiety, również te mające dzieci, mogą liczyć w Finamax na rozwój, przyjazną atmosferę i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz kompetencji.

Czy w FinaMax Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie, natomiast regularnie prowadzimy rekrutacje zewnętrzne. W związku z rozwojem firmy i sieci sprzedaży obecnie rekrutujemy Ekspertki i Ekspertów Kredytowych oraz Asystentów/-tki Działu Sprzedaży Kredytów Hipotecznych. Zapraszamy do aplikowania!

@paweł a wyniki są możliwe do osiągnięcia ?

:-)
@Karolina

Żaden Pan Paweł nigdy nie pracował w tej firmie.

Dlaczego trzy strony negatywnych opinii o firmie zostały skasowane? Zostały za to te pozytywne pisane przez sekretarkę?

Alena

Każdemu życzę jeśli chce pracować w neiruchomościach takiego pracodawcy jakim jest . Wszystko zgadza się z tym co obiecują. Opłaca się pracować w tej firmie nie tylko ze względu na kasę, ale też na to że można bardzo dużo się tam nauczyć.

happy

jedna z nielicznych firm w branży która stawia dobro klienta ponad pieniędzmi

Zostaw merytoryczną opinię o Finamax sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Finamax sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finamax sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finamax sp. z o.o.?

Finamax sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.

Finamax sp. z o.o.