FinaMax Sp. z o.o.

Opinie o FinaMax Sp. z o.o.

Agnieszka

Firma jest bardzo rzetelna i podchodzi dobrze do swojego klienta . usługę jaka korzystałem była to sprzedaż nieruchomości , chciałam sprzedać swoje mieszkanko. Firma bardzo fajnie je zareklamowała i długo nie czekałam na nowego nabywce na mieszkanie. Bardzo polecam

marlena

Korzystałam z usług tej firmy , usługa pośrednictwie ubezpieczeniowym .... Jesli o obsługe byłam bardzo zadowolona i nie miałam zastrzeżeń , pani mi fajnie wszystko wyjaśniła jak to wygląda itd Z tych usług byłam zadowolona.

Martynka

pracuje jako doradza ds. nieruchomości i powiem zarobki fajne , mili ludzie , kierownictwo tak samo . Mam umowe i godziny pracy tez sa okey nie mam żadnych za żaleń ale jak ktoś poszukuje pracy to polecam

Aleksander

Poszukiwałem dobrej lokalizacji na zamieszkanie i wpadłem na stronę tej firmy , bardzo mają ciekawą oferty mieszkań . Byłem zadowolony różnorodnością mieszkań , z bardzo dobra lokalizacją . Oczywiście też się umówiłem z osobą z tej firmy i odprowadziła mnie po lokalizacjach które mi bardzo odpowiadały . Oczywiście byłem bardzo zadowolony bo pan wziął pod uwagę czego szukam .

Jarek

Pracuje w tej firmie i co mogę o niej powiedzieć, firma przyjemna , klienci są wymagający , ale praca fajna . Wiadomo że to jak moim zdaniem wymagająca praca , bo każdy klient jest ważny i jego zdanie odnośnie tego co chce itd. Zarobi sa tez fajne , więc nie ma na co narzekać . Wieć jesli ktoś szuka pracy to polecam złożyć cv .

Weronikaa

Szukałam dla siebie fajnego mieszkania , oczywiście musiało byc to takie mieszkanie gdzie można mieć psa . Podałam szczegóły , czyli jaka lokalizacje by były odpowiednie , informacja też żeby moza bylo mieć psa w mieszkaniu . Oczywiście pan pokazał mi takie mieskzania które były przecudowne i znalaz mi tez pod względem tym żeby mozna miec psa w mieszkaniu . Jestem z tej firmy bardzo zadowolona z usług .

Radosław

Prowadzę bardzo dużą firmę , z rożnymi produktami i potrzebowałem , godnej firmy która by dobrze wykonała swoją prace. Oczywiście na początku balem się o przewóz moich produktów za granice , ale teraz bardzo mogę polecić tą firmę . Jest bardzo godna polecenia , osoba odpowiedzialna za obsługę , powiadamiała mnie o wszystkim . Polecam

Adriannn

Firma ma bardzo dużo wyboru jeśli chodzi o mieszkania i lokalizacje . Z moich doświadczeń z tą firmą jestem dobrze zadowolony , a dobory mieszkań które odwiedzały zaskoczyły mnie bardzo. Osoba która mi je pokazywała była bardzo miła . Więc polecam

prdlicfinmax

dramat, zero przysłości, pomysłu na ..., generalnie chaos oraz wsparcia, narzędzi, oraz stabilizacji. jednym słowem lipa. (usunięte przez administratora)

Skomentuj informacje o zarobkach w firmie FinaMax Sp. z o.o. na naszym forum. Podziel się wiedzą z innymi.

Zostaw opinię o FinaMax Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FinaMax Sp. z o.o.