Opinie o Finamax sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Finamax sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Finamax sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finamax sp. z o.o. w Warszawa

Cecyl

Może czasem brakuje większych zarobków, ale jak mi się trafił dobry okres to nadrobiłem to ze znaczną nawiązką!

Cyk cyk
@Cecyl

oj tez mi się tak zdarzało ale jakoś się do tego przyzwyczaiłem i nie mam już z tym problemu. praca dobra i pieniądze też dobre.

Władek

Wdrożyć się w rynek nie jest trudno. Jest naprawdę OK. Szczególnie dużo nauczyłam się w kwestii organizacyjnej.

zuuuzia
@Władek

też miałam ten problem ale się udało, po za szkolenia mają dobre to mi się podoba.

ojej

Co najważniejsze płaci na czas i zleca dużo na puste przejazdy, żeby nie jechać na zero. Wiec to jest na plus i mogę polecić, jeśli ktoś szuka pracy.

smasz

Czasami są takie miesiące ze mało jest roboty, ale to czasami się zdarza, tak to jest dużo wyjazdów i przewozów towarów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Finamax sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
kato

Praca w nieruchomościach jest bardzo odpowiedzialna moim zadaniem, bo trzeba pokazać tak klientowi nieruchomości aby był zadowolony. Ogólnie, czasem jest dużo pracy ale to jak firmach deweloperskich.

Łucja

Firma nieruchomościowa w której pracuje od niedawna i mega mnie zaskoczyła, atmosfera jest super. Ogólnie jeśli nowy jesteś firmie to masz kogoś kto cię pilnuje i ma cię na oku, aby w razie czego pomóc ci jeśli byś miał/miała problem.

Magdalena

Pracowałam przy sprzedaży mieszkań przy jednym z osiedli i było w porządku. Nie mieli żadnych problemów z finansami.

Sylwek

Praca przy sprzedaży mieszkań jest ciekawa i interesująca. Nie trzeba mieć jakiejś rozległej wiedzy o budowlance, ale przy rozmowie takie umiejętności pomagają - wiem to z własnego doświadczenia

Anka
@Sylwek

To prawda, praca w sprzedaży mieszkań należny do ciekawych i ambitnych zajęć. Po za tym musisz bardzo fajnie zainteresować kogoś mieszkaniem, aby kupił lub wynajął. Wiec tu też taka fajna asertywności i fajne podejścia do klienta trzeba mieć. Bo wiadomo każdy klient jest inny i inaczej trzeba do niego podejść.

Ewelina

@Amanda, atmosfera w pracy jest bardzo ważna, więc fajnie, że ta panująca w FinaMax Sp. z o.o. jest oceniana przez Ciebie pozytywnie! :) @Edzio, @Krzysztof, jak długo jesteście związani z tą firmą? Z Waszych wypowiedzi wynika, że firma stawia głównie na młodszych pracowników, często nawet na osoby bez doświadczenia, tak?

Krzystof

To że akurat pracują młodzi ludzie uznaję za dobrą cechę, bo młodzi ludzie są teraz lepiej obeznani z nieruchomościami. Doświadczenie się przydaje, to fakt, ale myślę że w cenie jest bardziej przebojowość młodych

Edzio
@Krzystof

Zgadzam się :) Firma dla osób które są amibtne i pracowite. Osoby które nie boją się wyzwań i śmiało dążą do celu.

Amanda

Atmosfera w pracy bardzo dobra. Ludzie życzliwi i nawet jak czasem zostanie się dłużej w biurze to można pogadać i wymienić się jakimiś przemyśleniami czy po prostu polotkować.

Aleksandra

Atmosfera pracy bardzo przyjazna. Cały zespół zachowuje się bardzo profesjonalnie i nie ma problemów z dogadaniem się z nimi.

Olek

Super firma! Zawsze jest ktoś, kto nie jest zadowolony, ale cóż, takie jest życie. Ja osobiście bardzo polecam

Daria

Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Pozałatwiali wszystkie formalności bardzo szczegółowo i miałem styczności z lepszą firmą.

Igor

Nie ma co ukrywać, że praca jest łatwa. Nie jest tak. Praca jest wymagająca i nie ma co do tego wątpliwości. Stresu raczej nie ma, bo trzeba robić swoje i tyle.Wynagrodzenie za to jest adekwatne do pracy.

Franek
@Igor

Zgadzam się z tą wypowiedzią. O golnie jak ktoś lubi t a firmie i pracować dużym tempie to polecam.

Artur

Pracuje na stanowisku doradcy ds. nieruchomości , bardzo fajne stanowisko , dużo pracy jak to w takiej firmie , wynagrodzenie dobre - jest ono adekwatne do tego co robię. Po za tym , bardzo miła atmosfera , a szefostwo tak samo.

Czarek
@Artur

Ja też pracuję w tej firmie, na stanowisku ekspert kredytowy. Powiem tak przyjemna praca, wypłata dobra, kierownictwo też spoko. Powiem tak, praca jak dla mnie dobra i mogę tu pracować dalej.

Agnieszka

Firma jest bardzo rzetelna i podchodzi dobrze do swojego klienta . usługę jaka korzystałem była to sprzedaż nieruchomości , chciałam sprzedać swoje mieszkanko. Firma bardzo fajnie je zareklamowała i długo nie czekałam na nowego nabywce na mieszkanie. Bardzo polecam

marlena

Korzystałam z usług tej firmy , usługa pośrednictwie ubezpieczeniowym .... Jesli o obsługe byłam bardzo zadowolona i nie miałam zastrzeżeń , pani mi fajnie wszystko wyjaśniła jak to wygląda itd Z tych usług byłam zadowolona.

Martynka

pracuje jako doradza ds. nieruchomości i powiem zarobki fajne , mili ludzie , kierownictwo tak samo . Mam umowe i godziny pracy tez sa okey nie mam żadnych za żaleń ale jak ktoś poszukuje pracy to polecam

Aleksander

Poszukiwałem dobrej lokalizacji na zamieszkanie i wpadłem na stronę tej firmy , bardzo mają ciekawą oferty mieszkań . Byłem zadowolony różnorodnością mieszkań , z bardzo dobra lokalizacją . Oczywiście też się umówiłem z osobą z tej firmy i odprowadziła mnie po lokalizacjach które mi bardzo odpowiadały . Oczywiście byłem bardzo zadowolony bo pan wziął pod uwagę czego szukam .

Zostaw merytoryczną opinię o Finamax sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Finamax sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finamax sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finamax sp. z o.o.?

Finamax sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.

Finamax sp. z o.o.