counter
5 1 6 5 1
Kamil Nowy wpis

Deer Design ma ofertę pracy dla doradcy klienta. Interesuje mnie czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? Można negocjować stawkę i po okresie próbnym wystąpić o podwyżkę?

K.

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Atmosfera jest przyjazna, a ludzie fajni. Finansowo też jest korzystnie, zwłaszcza w kwestii prowizji za projekty. Biuro zajmuje się głównie wykończeniem mieszkań, więc trzeba być przygotowanym na zakres pracy ograniczony tylko do takiej tematyki.

Kamyk Nowy wpis
Kandydat
@K.

Witam. Proszę powiedzieć na jakie widełki wynagrodzenia można liczyć?

Wanda Nowy wpis
@K.

Fajnie, że przyjmując się do pracy w firmie można z góry zakładać w jakim temacie się będzie działać. Czasami w niektórych firmach wymagane jest wychodzenie poza swoje obowiązki. Interesuje mnie też temat prowizji, super, że firma takie oferuje. Może napiszesz ile mniej więcej można zarobić na rękę wliczając ewentualną prowizję?

Kamyk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.
Kandydat

Witam, Proszę mi powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Na jakie widełki finansowe można liczyć jeśli chodzi o doradcę klienta /bądź też osobę koordynującą projekty i ich realizacje na mieszkaniach

Pedro

Profesjonalista w wykańczaniu wnętrz. Dobrze się pracuje bo atmosfera sprzyja.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Deer Design Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad