Opinie o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Zyga

Bym wolał zbierać zlom i makulaturę niż iść do Tomka do roboty firma porażka szef za wszystko obciąża i patrzy żeby cię ulegać

Honorata
@Zyga

Proszę Cię o nieużywanie imion w komentarzach na forum. Jest to zabronione przez regulamin ze względu na ochronę tożsamości. Jeżeli wpis zawiera zakazane dane, administrator może go skasować. A czy Twoja opinia wynika z osobistego doświadczenia? Byłeś zatrudniony w Z.U.P.H. Max-Bud 1? Jeżeli tak, to napisz proszę, na jakim stanowisku i jakich warunków zatrudnienia można się tam spodziewać. Taka informacja będzie ciekawa dla osób chcących wysłać do tej firmy CV.

Fik
@Zyga

No to musisz iść zbierać złom i makulaturę bo widocznie jesteś takim leserem co ci się nie chce robić i w każdej robicie będzie ci zle. Z moich obserwacji to jak ja byłbym szefem to bym polowe ludzi zwolnił. I tak ten synek jest fest wyrozumiały .

Honorata
@Fik

Domyślam się, że jesteś zatrudniony w Z.U.P.H. Max-Bud 1. Bardzo Cię więc proszę, żebyś napisał coś więcej na temat tej pracy. Uważasz, że warto złożyć tam swoje CV? Codziennie wiele osób szuka na forum sprawdzonych informacji od osób zorientowanych w realiach. Każda miarodajna opinia jest bardzo mile widziana.

B@T3K
@Honorata

Honorata piszesz kompletne bzdury z tego co czytam, mam wrażenie że tobie jest nie znany regulamin, więc go sobie poczytaj a nie wypisujesz bzdury

rekrutacja

Szanowny Panie Bolo. Przykro nam, iż takie Pan odniósł wrażenie na temat naszej firmy. Poszukiwaliśmy przede wszystkim przepalacza gazowego oraz ślusarza i spawacza z papierami, dlatego niestety nie spełnił Pan oczekiwań pracodawcy, ponieważ nie posiadał Pan uprawnień na przepalacza gazowego . Odnośnie wynagrodzenia nie dał Pan pracodawcy dojść do słowa, tylko Pan wyszedł w trakcie rozmowy, stąd też wynika Pana niezadowolenie. Firma na przyszłość postara się solidniej przyłożyć do rekrutacji oraz zapraszać osoby tylko i wyłącznie z odpowiednimi kwalifikacjami, ceniąc Wasz czas. Jeśli chodzi o odzież roboczą, zapewniamy Pana, iż wszyscy nasi pracownicy otrzymują odpowiedni uniform, zgodnie z wymogami, przepisami oraz odpowiednim stanowiskiem. Dziękujemy jednak za opinie, wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne.

Kasztan

Ani nie ma tragedii ani jakichś rewelacji. Pracować trzeba jak wszędzie - w sezonie roboty masa. Ale fajni ludzie, wspierają się w razie potrzeby.

marek

Wszystko ok, rzeczowa firma. Polecam

Firma MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

@Poku, a jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Mozna liczyc na umowe o pracę juz w pierwszym dniu? Napiszcie prosze jaka jest umowa podczas okresu próbnego? Trzy miesięczna? Jesli ktos jeszcze zna firme Z.U.P.H. Max-Bud 1 od strony pracownika zachęcam do pozostawienia komentarza w tym wątku.

Poku
@Marcin

Atmosfera wśród pracowników wolno powiedzieć że jest ok ale firma jest dość duża więc ilu ludzi tyle charakterów. Umowa przeważnie jest na minimum trzy miesiące. Mi po okresie próbnym zaproponowano umowę na czas nie określony.

Poku

Polecam, zarobki dosyć dobre ale wiadomo żeby zarobić to trzeba robić. Sprzęt utrzymany w dosyć dobrym stanie- pracowałem na dużo dużo gorszych sorzetach. Szef w miarę ok.

czojk

Haha domyślam się ze powyższe komentarze dotyczą osób które mają pretensje do całego świata o wszystko, czyli lenistwo i alkoholizm! Zbierajcie dalej puszki po wypitych przez siebie piwwach w pracyi nic nie róbcie

Rus

Zlodzieje oszuści wolałbym chdzic zpiersc puszki niż isc donich do roboty

gode

Unikać wyzyskiwacza. Tylko dla zdesperowanych.

Torcida

(usunięte przez administratora) i śmierdziele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA