SKOK

Ruda Śląska

Opinie o SKOK

nitka

NIGDY NIE TA FIRMA. MINIMALNA KRAJOWA + PREMIA (ŻAŁOSNA) JAK WYJDZIESZ 1400 TO ZNACZY ŻE MIAŁAŚ DOBRY MC. CODZIENNIE W INNYM MIEJSCU- RZUCAJĄ CIEBIE PO PK ŻEBY PANIE Z RODZINY MOGŁY ZAROBIĆ. TA FIRMA TO DNO ALE TAK JEST JEŻELI KIEROWNICZE STANOWISKA ZAJMUJĄ LUDZIE PO ZAWODÓWKACH I ICH ŻONY Z JESZCZE MARNIEJSZYM WYKSZTAŁCENIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI. NIGDY NIGDY NIGDY. JAK BYM CHCIAŁA ZARABIAĆ MINIMALNĄ KRAJOWĄ TO JAKO SPRZĄTACZKA SIĘ ZATRUDNIĘ.....

nitka

Po pierwsze w tak małych firmach to się po prostu wie po jakimś czasie,a po drugie to widać i słychać.

Tadeusz
@nitka 04.06.2014 22:14

Bardzo uczciwie firma ! Dobrzy ludzie Jestem pełen podziwu ze dają radę w tak trudnych czasach ,widać ze politycy i konkurenci brutalnie atakują nasz skok tego nie wytrzymał

Ewa

Ja zachęcam do usług tego skok hipoteczny czy samochodowy to super oferty

Kika1295

Witam pracowałam w SKOKU Śląśk prawie 7 lat najgorsza moja praca zarobki, żenada, premiowanie TRAGEDIA tak Ci pomieszali zarobki tu dodali gdzie indziej zabrali i dziwnym trafem wypłata ciągle taka sama albo i mniejsza nigdy nie było wiadomo ile się dostanie nie mówiąc o tym że nigdy nie było wiadomo gdzie sie w danym dniu bedzie na jakim punkcie poza tym czasem trzeba było siedziec samej na punkcie co jest niedopuszczalne !!!!!!! Zero szacunku i dbania o pracowników z długim stażem gorzej ba znacznie gorzej traktowani niż pracownicy nowo zatrudnieni nie mówiąc juz o wynagrodzeniu TRAGEDIA do potęgi. Żałuje jednego że tak długo pracowałam w tej Instytucji jedyne co dobre mnie tam spotkało to poznałam ciekawych ludzi oraz nabyłam doświadczenia to wszystko. ODRADZAM prace w tym SKOKU

Ania
@Kika1295 01.07.2010 16:25

To po co 7 lat , coś kręcisz

Play

Ja tam ogólnie jestem wielkim fanem tego, aby nazywać rzeczy po imieniu i żeby próbować dobre imię SKOKU w jakiś sposób rozświetlić jeszcze bardziej, warto.

Sabina
@Play 19.10.2016 22:25

Jest super ,ciagle coś nowego człowiek sie uczy mili ludzie , warto

mami

Pracuję w SKOK "ŚLĄSK" i oddziały mamy na Śląsku i Dolnym Śląsku głównie rozmieszczone, więc niektóre z Wasych opinii rzeczywiście nie dotyczą naszej firmy. Jest to firma stabilna, dająca możliwość zdobywania umiejetności, doświadczeń i zapewnia dobre zarobki. Co do zarobków to stanowiskach w dziale obsługi klienta obowiązuje stawka zasadnicza + system premiowy prowizyjny- wystarczy być dobrym sprzedawcą i można spokojnie dorobić drugą stawkę. Firma zapewnia wszystkim szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, mamy takze Pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez firmę, co w dzisiejszych czasach jest dobrym zabezpieczeniem. Atmosfera nadal po 20 latach rodzinna - nie jak w korporacjach, oddziały kameralne. Sprawdżcie sami! Co ważne - przy poszukiwaniach pracy nie mylcie SKOK-ów, każda ze SKOK ma swój odrębny zarząd, oferuje swoje usługi i nie są ze sobą powiązane.

xyz

Ten skok nie miał i nie ma oddziałów w Łodzi czy Radomiu. Ludzie! Nawet nie wiecie w jakiej firmie chcielibyście pracować! - to chyba trochę niezbyt dobrze o Was świadczy. A stawkę 2200 brutto to w tej firmie można mieć po wielu latach pracy... Ale głowa do góry - co roku podwyższają najniższą krajową, więc za parę lat 2200 jest osiągalne na dobry początek... Praca jest fajna - płaca (sumując wszystkie obowiązki) - kiepska

Marcin_Pik

Chyba najważniejsi są ludzie, mam super zespół i całkiem znośnego kierownika. Co do pensji to wszystko zależy jaką podstawę uda Ci się wynegocjowac plus dodatkowo premia za wyniki. Jeśli chodzi o Opiekuna Finansowego to ja też zaczynałem od tego stanowiska.

olo

najsłabsi odpadają co nie znaczy że to żli ludzie , czesto pracują wolniej ale są też tacy dla których praca to zabawa i plotki

loki

Na stanowisku Kasjer Wydaje mi się że jak pracownik chce to zarobi,jest dużo możliwośi "dorobienia" ubezpieczenia premie dodatkowe koszyki. Wszedzie trzeba się starać żeby zarobić w banku może i więcej tylko ciekawe jak długo...jeśli ktoś w skok-u nie umie zarobić i wiecznie obraża instytuacje w której pracuje bądź pracował to uważam że z banku szybko odpadnie...za duże wymagania...

skoczek

pracuje w SKOK Śląsk od lat, zarobki są dobre, atmosfera też dobra, jak się uczciwie pracuje to powiązania rodzinne i znajomości nie są potrzebne, wystarczy tylko chęć i zapał do pracy a na wyniki długo nie trzeba czekać

loki

Wasze wypowiedzi budza az usmiech na twarzy pracuje w skok-u Śląsk od lat i uważam że jeśli się jest pracowitym to spokojnie 2500zł wpływa na konto co miesiąc wpływa i bez braku powiązań rodzinych Po prostu do pracy się przychodzi pracować robić Swoje a nie zajmować się głupotami a później 1400 i dla takich to to za dużo

ja

Pracuję w Skok-u uwazam ze aby zarobic trzeba po prostu pracowac a z tego co obserwuje wiele osób które odeszły ze skoku tylko siedzac na krześle chciały zarobic tak się nie da.

mimi

Pracuje w skoku od kilku mv zarobki nie są aż takie złe myślę że 1800jako nowy pracownik to na początek źle nie jest atmosfera super szefostwo rowniez:)

Ja

Aaaa i nitko pytanie pomocnicze widzialas w skok kogos z takim wyksztalceniem o jakim wspominasz... Nie spotkalam os po zawodowce a do tego w kadrze kierowniczej i to malzenskiej... moze pomylilas zaklady pracy kochana niteczko Powodzenia

Ja

Czytam te komentarze i włos mi się na głowie jerzy... Anonimowe wypowiedzi nie porywające się z rzeczywistością. . Ja serdecznie polecam i zapraszam do wspolpracy. Sama pracuję w tej firmie od lat i złego słowa nie dam powiedzieć. . Osoba wypowiadajaca sie jako pracownik z siedmioletnim stazem pracy niech sama sobie odpowie na pytanie dlaczego pracowala gdzies siedem lat skoro jej sie tak nie podobalo...

nikita

nitka chyba wyleciała za brak efektów pracy najlepsi spredawcy do 4000 powiązań rodzinnych nie ma , chyba że w załodze siostry

jola

pracuje 15 lat jak ktoś się stara to można zarobić słabsi odpadają rotacja na początku jest ale jak masz wyniki to cię nie ruszają-zresztą te rotacje to często plan szkolenia

####

witam też tam pracowałam!!!!! 2 lata!!!! umowa na województwo śląskie!!!dzień w dzień w innym mieście raz katowice raz bytom to siemianowice itd. szło oszaleć!!!!!!!! syf straszny nikomu nie polecam tam pracować!!!! praca na najniższej krajowej!!! premia kiepska!!!!! o ile była!!!! a ludzie kiepscy!!!!

kiro
@#### 31.01.2012 18:15

chyba słaba byłaś ?

A gdzie odbywa sie szkolenie? Jakie sa zarobki w skoku w Bielszowicach? Na czym polega rekrutacja? Prosze kogos o odpowiedz.

Tragedia!!! Placa zle, traktuja pracownika jak smiecia!!! system premiowania to tragedia!! zmiana miejsca pracy z dnia na dzien!!! za dojazdy nie placa!!! nie polecam

Marcin_Pik
@anonim 17.05.2010 21:47

Może żle trafiles po prostu? Od 2011r. pracuje w Skoku i ogolnie jest fajnie. Premie są uzależnione od wynikow - to chyba jasne. A kto teraz zwraca pracownikom za dojazdy? Ja polecam, możliwości rozwoju są duże.

nigdy więcej

Trudno się nie zgodzić z poprzednią opinią. Za najniższą krajową trzeba być kasjerem i dysponentem jeżdżącym po całej okolicy. Dzisiaj pracuję tu, jutro tam, po jutrze jeszcze gdzieś indziej - a za dojazd nie płacą. Żenada!!!

**********

Beznadziejna płaca i system motywowania. Porażka !!

Zostaw opinię o SKOK - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK