Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Gravis Legal Group Widera Sułkowski sp.j. w Bytom

counter
4 7 6 5 1
Anatol Nowy wpis

Zaglądają tu czasem pracownicy? Ktoś może się wypowiedzieć jaka panuje atmosfera w kancelarii? Stosunki między pracownikami można uznać jako poprawne?

Dawid s. Nowy wpis

Wysoki poziom obsugi. Wszystkie zlecone sprawy załatwione bardzo skrypulantnie i dokładnie.

xxannahxx Nowy wpis

Miałam przyjemność współpracować z Kancelarią. Świetna obsługa i bardzo sympatyczni ludzie. Polecam każemu.

Nameless Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona. Korzystam ze stałej obsługi kancelarii. Zadania zawsze wykonywane na czas. Dobry kontakt z pracownikami. Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

grzesbol

Jakość oraz terminowość świadczonych przez Kancelarię usług oceniamy znacząco wysoko. W dotychczasowej współpracy Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do prowadzonych tematów oraz wysokim zaangażowaniem w jakość i czas realizacji świadczonych usług prawnych. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Kancelarię jako partnera rzetelnego i godnego polecenia innym podmiotom.

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Gravis Legal Group Widera Sułkowski sp.j. w mieście Bytom? Czekamy cały czas na nowe info od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Gravis Legal Group Widera Sułkowski sp.j. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad