Gimnazjum nr 5

Ruda Śląska

Opinie o Gimnazjum nr 5

Mich
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, jeśli chodzi o kontakty z dyrekcją to wszystko jest na poziomie i nie ma apropos tego jakichś wielkich problemów, albo nadużyć, jest tak jak trzeba

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Gimnazjum nr 5 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili. Od jakiej stawki można negocjować pensję? miałam bezpłatne praktyki Najbardziej podobało mi się w Gimnazjum nr 5: miła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Gimnazjum nr 5: niektórzy nauczyciele

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gimnazjum nr 5 - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 5