Szpakmed Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Szpakmed Sp. z o.o.

Aktualność
Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą firmą. Firma Szpakmed Sp. z o.o. postanowiła zaznaczyć swoją obecność w serwisie Go Work.pl.

Bardzo cenimy konstruktywną krytykę i merytoryczne opinie o naszej firmie.Jednak nie możemy biernie przyglądać się nieprawdziwym informacjom na temat naszych pracowników  i firmy. Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.  Swoboda wypowiedzi nie oznacza jednak wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania zasad poufności firmy. Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające firmę oraz jej pracowników lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste Szpakmed Sp. z o.o., powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Jesteśmy nastawieni na merytoryczne i życzliwe dyskusje, a dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem biuro@szpakmed.pl.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
Krystyna Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy jest tu może aktualnie zatrudniona Pielęgniarka, która mogłaby wyrazić opinie z pracy? Na stronie widzialń krótką ofertę na pełny etat. Wskazane zostały w niej ukończone kursy, które byłyby mile widziane. Jak znacząco wpłyną na stawkę godzinową?

Jadzia Nowy wpis

Dzień dobry, jak teraz niedawno była dostępna oferta pracy dla specjalisty ds. marketingu to było tam w niej napisane, że można podpisać umowę o pracę lub kontrakt. wspomniany wcześniej okres próbny na jakiej będzie umowie? tak samo o prace jak ktoś napisał?

Jaka umowa obowiązuje w Szpakmed Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

marta Nowy wpis

Umowa o pracę na okres próbny zazwyczaj 3 miesiące

Mopsik

Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć, że w każdej pracy zdarzają się gorsze i lepsze dni, w szczególności przy pracy z pacjentem. Ale z czystym sumieniem muszę przyznać, że zawsze mogę liczyć na moje koleżanki i kolegów z pracy jak i na szefostwo.

@Mopsik

Szefostwo dba o pracownika,jest kawa,herbata,jest pokój socjalny do zjedzenia śniadania.Jest kontakt bardzo pozytywny

Grażyna

Ile czasu w trakcie godzin pracy ludzie mają szansę posiedzieć w tym pokoju? Skoro jest kawa i herbata, to jest czajnik, tak? a jakieś inne urządzenia? odgrzeje sobie w mikrofali kanapkę? Albo schowam ryż do lodówki?

Pomocnik
@Grażyna

Jest lodówka, czajnik, ekspres, mikrofalówka, ale w tej pracy nie ma czasu na jedzenie ani picie :) Jak nie odbierasz telefonów bo masz masę innych obowiązki to już się każdy upomina przez jaki czas nie odbierasz

Czy kandydat na stanowisko Optometrysta w firmie Szpakmed Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jestem pracownikiem jednej z placówek Szpakmedu od początku jej powstania. Doceniam profesjonalizm, nastawienie do pacjenta, życzliwość i otwartość na zmiany. Każdy, kto kreatywnie podchodzi do swojej pracy, jest w niej doceniony i może liczyć na odpowiednią gratyfikację. Szanuję za podejście do problemów, chęć do rozmowy i konsultacji. W mojej ocenie pracy powinno towarzyszyć motto: miło jest być ważnym, ale jeszcze ważniejsze jest to, aby być miłym i stoję na stanowisku, że grupa Szpakmed również je praktykuje. Zapraszam do współpracy z nami.

Aktualność

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Z zewnątrz wygląda fajnie. Jednak wewnętrznie panuje dość toksyczna atmosfera. Często można odczuć brak poszanowania do pracownika. Wypłaty też nie są jakieś wysokie, płacą tylko tyle ile musza- najniższa linia oporu. Nie polecam

Helena

"Ile muszą", to brzmi, jak minimalna krajowa. Zgadłam?...

Jakub

Rozumiem że jesteś rozczarowany kasą ale napisałbyś jeszcze jakie są umowy na których tu zatrudniają. Można dostać coś stabilnego? Np. umowę na czas nieokreślony?

Wieloletni pracownik
@Jakub

Tylko umowy o pracę, najpierw na pół roku, potem na czas nieokreślony. Jeśli chodzi o rejestratorki to na start około 4000zł brutto. A jeśli chodzi o toksyczną atmosferę to ja się nie zgodzę, wydaje mi się że napisała to osoba która została przez szefostwo zwolniona właśnie za manipulacje i tworzenie toksycznej atmosfery z czym wszyscy się zgadzamy :)

@Wieloletni pracownik

Czyli tylko jeden taki rodzynek się tu w firmie trafił? Długo z wami pracowała? Nie wiem czemu ale jakoś czuję, że to była dziewczyna... Trafiłam? ;)

Pozytywna
@Wieloletni pracownik

Nikt nigdy nie dostał umowy po pół roku na czas nieokreślony. Co roku jest przedłużana na rok. Nawet osoby pracujące 3 lata nie posiadają umowy na czas nieokreślony.

Bardziej pozytywna
@Pozytywna

"Nikt nigdy" skąd takie przecieki kadrowe? Bo ja dostałam :) takie są przepisy..

Pozytywna
@Bardziej pozytywna

Sama tam pracowałam i wiem jak wygląda sytuacja od środka :) po prawie 3 latach pracy jakoś nie widziałam tej umowy na czas nieokreślony ani u nikogo innego kto tam pracował z rejestratorek czy infolinii ( na infolinii są teraz tylko umowy zlecenie )

@Pozytywna

ale jednak mimo wszystko były tamte na uop? i tak to możliwe, że jej nie przyznali ostatecznie po przekroczeniu tego dopuszczalnego miesięcznego okresu? jak to zostało przez nich rozwiązane, że wszystko zgodnie z prawem wyszło?

Co wchodzi w socjal Szpakmed Sp. z o.o.?

Pani pomocna ;)

Nic :)

Kazimierz
@Pani pomocna ;)

To co goła pensja jest tylko? Może na koniec roku jakaś premia roczna albo nagroda za dobre wyniki?

Pani pomocna ;)
@Kazimierz

Dla ”zasłużonych” na pewno coś się znajdzie

@Pani pomocna ;)

Bo nie ma socjalu

Tadeusz Malecki

I znowu fajna P..dr Weronika Sokol mlla serdeczna dokladna.Szpakmed ma szczescie do lekarzy.polecam Pania doktor

Pielęgniarka

Pracuje w Szpakmedzie juz dłuższy okres i bardzo polecam. Cenie sobie dobra atmosferę, a przez ludzi tutaj pracujących aż chce sie chodzić do pracy.

@Pielęgniarka

Brzmi dobrze, a opowiesz jak właściwie wygląda tutaj standardowy dzień Twojej pracy? ;)

Pielęgniarka
@Grażyna

Generalnie, jak każdy dzień z życia pielęgniarki :) pracowałam wcześniej w szpitalu, w przychodni wiadomo jest spokojniej i jeżeli chodzi o Szpakmed - mili pacjenci.

@Pielęgniarka

No ja właśnie nad tymi pacjentami się zastanawiałam i ich rodzinami, bo jak wiadomo czasami problematyczne sytuacje powstają. Padło na forum pytanie o warunki socjalne, ale nikt nie odpowiedział. Może Ty coś powiesz o tym? ;)

Teresa
@Pielęgniarka

Dłuższy okres, to ile już? :) I w takim razie można liczyć na stabilną umowę? :)

Tadeusz Małecki

Pani Ado ! No cóz ma Pani wspanialego "nosa"" do mlodych lekarzy.Dwie wspaniale lekarki.dr.Karas,dr Sokół..Jako stary pacjent gratuluje.P Jak zawssze polecam wszystkim przychodnie.Tak trzymmac !!!

dorotka

Ja tu pracuje już od 5 lat i super jest, atmosfera, współpracownicy, wszyscy sobie wzajemnie pomagamy. Fajnie jest! Zapraszamy

Irena
@dorotka

To super! A z zarobków też jesteś zadowolona?

dorotka
@Irena

Jak najbardziej, nie mam na co narzekać :)

@dorotka

Super, a jak system podwyżkowy tutaj wygląda przy takim stażu jaki już masz? ;)

Tadeusz Malecki

Wspaniala profesjonalna obsluga.mila serdeczna.zawsze dostepna.P.Madzia i jej kolezanki-nisko sie klaniam.wspaniali sympatyczni lekarze.az milo isc do tej przychodni.aby wszedzie byli tacy lekarze i obsluga.dzieki uklony

opinia

01.02.2021r. Profesjonalna obsługa,życzliwa pani Agata.Polecam usługi w Poradni Szpakmed Sp.zo.o.

Tadeusz Małecki

Przychodnia Bykowina Wspaniali o wysokich kwalifikacjach lekarze.Wspaniałe podejście do pacjeta.Wspaniała sympatyczna obsługa.Wspaniała zyczliwa Pani Madzia.Bardzo polecam

Olg355

Fajna atmosfera, dobre warunki pracy i najlepsi współpracownicy na świecie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Szpakmed Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Szpakmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpakmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpakmed Sp. z o.o.?

Szpakmed Sp. z o.o.