Opinie o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hygienika Dystrybucja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hygienika Dystrybucja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hygienika Dystrybucja w Lubliniec

operator

droga Pani proszę się nie ośmieszać, wszyscy wiemy jak tam jest, szkoda na was czasu

nick

cała ta HYGIENIKA to jeden wielki kabaret, odradzam wszystkim same półgł............ki

worker

Fajna firma, mili i sympatyczni ludzie, polecam

Krack
@worker

To już THE END

dream

teraz to już tylko może być lepiej, ,,not fulfilled dream,,

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. e-commerce w firmie Hygienika Dystrybucja odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Piach 72

Były uzdrowiciel to chyba zatrudnił sie w Lublinieckiej przychodni bo ciągle tam przyłazi. W końcu "uzdrowiciel"

Piach 72

sprawdźcie sobie kto z naszych byłych ,orłów,, został nowym dyr. operacyjnym w Jeronimo Martins Polska HEBE, (usunięte przez administratora)

młody
@Piach 72

cześć Piach 72 to kto został tym całym dyrektorem operacyjnym? Podaj jakiś link. Mniemam, że były uzdrowiciel

Gebels

Jest różnica między rządzeniem a zarządzaniem haha, widocznie ktoś nie potrafił ani jednego ani drugiego. Aż w końcu ścisnęły schabiki :)

swiety mikolaj

Chcecie wiedziec co w Hygienice? co tu naświetlać, zrobiło się czyściej, leni wywalili, przywrocili starych pracownikow, tchorze uciekli na taktyczne l4. Ci starzy zrobią wszystko by wzrosła wydajność i jakość, tą samą robotę wykonuje teraz tyle Ludzi ile potrzeba. czy będzie lepiej to się okaże, za krótko by to teraz oceniać

dayli opinia

poczytajcie sobie jak jest w jego drugiej firmie dayli,masakra co ten gosc wyprawia

PI-SE

fakt gość ma paskudny charakter, ludzi ma za nic, najlepiej jakby wszyscy pracowali za darmo!

liz

Jestem rozczarowana sytuacją w tej firmie. Zatrudniani są tam coraz gorsi ludzie tak jak ten kolejny dyrektorek który myśli że jak podliże się Prezesowi zwalniając ludzi i traktując ich jak śmiecie to popracuje dłużej niż rok. W tej firmie zamiast doceniać ludzi którzy pracują już jakiś czas i mają o niej pojęcie, to ściąga się ludzi za gruba kasę. Prawda jest taka że gdyby te pieniądze zainwestowano w poprawę firmy, na zakup sprzętu potrzebnego do pracy wiele spraw uległoby poprawie. Ale po co lepiej szukać winy w "szeregowcach".

rysiek

Wszyscy wiemy kto pisze te komentarze o leniach itd. Nie wstyd Ci? Dorosły człowiek a siedzi na portaliku i pisze komentarze. Gdzie klasa? gdzie jakiś autorytet? Prezentujesz żałosny poziom, przegadujesz się z ludźmi w internecie i to jest twoja droga do polepszenia sytuacji w firmie. Dno i wodorosty, niżej się nie da !!!!

Mig21

co tu naświetlać, zrobiło się czyściej, leni wywalili, postawili na nowych ludzi, Ci nowi robią wszystko by wzrosła wydajność i jakość, tą samą robotę wykonuje teraz dużo mniej Ludzi, czy będzie lepiej to się okaże, za krótko by to teraz oceniać

mag21

A czy ktoś może coś więcej napisać o tym nowym gościu, co to za typ i skąd się wziął i czym się zajmuje

tom

ludzie co wy za bzdury wypisujecie, nic się nie działo było źle teraz coś zaczyna się ruszać to nadal jest żle, to takie typowe ze strony Polaków wiecznie musimy narzekać a nic dać od siebie.. Te obrzydliwe wpisy to chyba wykonują te osoby, który nas ostatnio ,,same,, opóściły. Do pracy nie chodzi się po to aby być , tylko po to aby pracować, a jeżeli komuś ta oczywistość się nie podoba to droga wolna...............

młody
@tom

tom to ciekawe kim Ty tam jesteś, że tak piszesz? Wszystkim zmienili stanowiska, obowiązki ale wypłaty takie same, a tylko wymagają Bóg wie czego. Jak chcą wprowadzać swoje porządki to muszą ludzi zmotywować a nie zastraszać i wymuszać.

tak zmienia sie to ze ludzie sami odchodza z firmy

kajot

kasa nadal marna, ale chyba coś się wreście zmienia

lizupaj

krzwy ryj przy gościu, który od wrzesnia zaczął wprowadzać nowe porzadki to jest drobiazg, ten dopero nas zajedzie.Jjak sam mówi demokracja kończy się na nim ,to nic dobrego dla zwykłch szaraków nie wróży, nawet nie ma co liczyć na to, że pensje pujdą do góry, Jedna dobra rzecz, ze wreście biurowiec też lata juŻ po ścianach.

HALO12

Ludzie nie przesadzajcie!!! W całej okolicy są zwolnienia! Hygienika ma przejściowe problemy i tyle. Nie wiem co jest gorsze zostać zwolnionym i wiedzieć na czym się stoi, czy siedzieć w domu na bezpłatnym?

do next workera - 2012-06-24 12:48:04 może sam zadbaj o własną higienę i dbaj o nią na zakładzie pracy to bedzie czysto. a jak idziesz do kibla i nie potrafisz nawet po sobie spłukać toalety nie mówiąc o myciu rąk przed śniadaniem to sie nie dziwię że tak piszesz. pozdrawiamHygienika jest wielce taka dobra a zwolniła 23 ludzi... I dalej będzie zwalniac ta praca jest daremna. Brak Słów. Najmądrzejsza jest góra ci co najwięcej robią i rządzic nie potrafią. Jednym Słowem HYGIENIKA UPADA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hygienika Dystrybucja - Lubliniec

• Jak się pracuje w Hygienika Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Hygienika Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hygienika Dystrybucja?

Hygienika Dystrybucja
2.1/5 Na podstawie 313 ocen.

Hygienika Dystrybucja