Opinie o Tobacco Press w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tobacco Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tobacco Press na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobacco Press w Szczecin

YYY

Polecam indywidualne, "gorące" forum regionalnej Marty.. : http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,868433 Pa..:(

Xxxxxx

Atmosfera - poniżaja cie,zero szacunku do człowieka. Umowa-ciężko dostać i jak już dostajesz to sieciowa. Zarobki- poniżej najniższe krajowej plus okradają cie jak się da.zaje..bista firma

pełna obaw

mogłabym coś napisać o tej firmie ale szkoda sobie psuć nerwy :( MASAKRA !!!

swidn

sama widziałam jak notoryczne ludzie pracowali bez umów i bali się upomnieć, OCZYWIŚCIE AJENTKA NIE DOSTARCZAŁA UMÓW, ciagle mowiła jutro,jutro nie wspomne o robieniu z ludzi złodziei, czy ktos kradnie czy nie to i tak zostanie na koniec zlodziejem

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tobacco Press? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
xxxx

Jeśli już ktoś zatrudnia na czarno to zatrudniają Ajenci saloników a nie samo Tobacco Press. Poza tym nie słyszałam by ktoś pracował tam bez umowy.

xxxx

xxxccc

Pchaj sie tam pchaj........to co tu pisza to prawda....nic dodac nic ujac.....klamcy, zlodzieje, oszusci...........ktos kto.po przeczytaniu tych wpisow dalej sie tam pcha jest poprostu.glupi.i szuka sobie klopotow. Bo tobacco press nic innego nie daje !!!!!!!!!!! Krotko.: otrzasnijcie sie i nie pchajcie tam...no chyba ze macie ochote zostac tymi najgorszymi (usunięte przez administratora) z was zrobiom, wyrzuca, i potem tylko klopoty bo to sie bedzie ciagnelo takze. brawo dla tych co sobie odpuszczom prace tam a krzyz na droge dla tych co jednak podpiszom , o ile sie doczekajom, umowy

xxx

i zatrudniają ludzi na czarno w punktach żeby nie płacić zusu i podatków...to się nazywa uczciwa firma

anonimka

wszyscy ktorzy stoja murem za ta firma sa chorzy. najwidoczniej musza miec jakies konszachty z centrala bonie mozna tego inaczej nazwac. firma oszukuje i bedzie oszukiwac, a jak ktos chce niech se idzie do pracy do tej firmy, ktora z tego co sie dowiadywalam upada zycze powodzenia dla wszystkich naiwnych

taki ktoś

pracowałam w firmie 4 lata odeszłam z przyczyn osobistych. Nigdy nikt mnie nie oszukał, to co tu czytam, że ktoś kogoś szantażuje to ręce opadają! Znam osobiście wszystkie osoby z centrali i zaręczam, że jak się chce uczciwie pracować to się uczciwie będzie zarabiać. Praca sympatyczna niby u siebie ale za nic się nie płaci - nie ma opłaty wstępnej, nie ma opłaty miesięcznej, za lokal płaci Firma a to jakich ajent zatrudni pracowników to nie wina firmy... życzę wszystkim samodzielności w podejmowaniu decyzji a nie sugerowanie się opiniami ludzi, którzy nie mogą być wzorem do naśladowania.

tak tam pracowników oszukują ze w pale się nie mieści . kontrol to z pewnością im by się przydała.

klik

Jako były pracownik słyszałem że w dziwnych okolicznościach musiała odejść Pani Personalna z biura, czyżby kolejny szantaż... A ludzie są tam tak zastraszeni że szok. Oj potrafią zniszczyć człowieka potrafią. Chyba potrzebna im jakaś kontrola z wszystkich urzędów.

Ja się zatrudniłam w tej firmie i wiem jak jest. i nik mi nie powie ze ci ludzie co tu piszą to piszą nie prawdę. prawda jest tak jaka piszą. nic nie jest zmyślone. jak ktoś chcę to droga wolna . ja też zatrudniając się w niej nie wieżyłam co tu piszą i sama osobiście się przekonalam , a pracowalam doś długo.

zatoherbatadobra

to jest jedna wielka paranoja !!!!! caly czas mysle o tym jak tak mozna traktowac ludzi...i to nie koniec. a Pani roksana zgrywa wielkiego kierownika a sloma z butow jej wystaje !!! nie potrafi sie zachowac, nie ma za grosza kultury,slownictwo? dzieci w przedszkolu lepiej sie wypowiadaja. zreszta pani roksana moglaby sie duuuuuzo od takich dzieci nauczyc ,np co to jest szacunek, kultura i jej brak !!!!!! nie ma slow na ta firme i paniom chrabine roksane....jesli jest ktos kto zostal bezczelnie i karygodnie potraktowany przez ta "firme" oto moj email. manhatan1912@gmail.com RAZEM MOZEMY DAC IM NAUCZKE

nie tylko ciebie tak załatwili . wszystkich w tej firmie tak zalatwiaja.a pani roksana to zachowuje sie jak by wszystkie rozumy pozjadała jest beszczelna, i zamiast naprawiac firme niszczy ją. a w manko cię jeszcze nie wrobiła , oni tylko umieją zwalac wszystke nie powodzenia na pracowników i długi tez.

byłyajent

Nigdy więcej do czynienia z tą firmą. Zarządzający ta firmą to duże dzieci, którzy pozbywają się pracowników ( z dnia na dzień) jak dziecko nie chcianej zabawki, np. wypowiedzenie wręczają w ... aucie.Poza tym to banda nie profesjonalnych ludzi, którzy myślą że jak zaliczą parę szkoleń to są nie wiadomo kim.

oszukan@

poczekaj......zobaczysz co ta firma potrafi zrobic z czlowiekiem......to banda oszustow...

TO MASZ DUZE . SZANSE NIM ZOSTAĆ. JESZCZE TROSZKĘ. SAMA SIĘ PRZEKONASZ.

zatoherbatadobra

kobieto !!! nie pchaj sie tam !!! ajenctwo to najgorsze co mozna zrobuc wchidzac w ta firme !!! zrobiom Z Ciebie zlodzieja na parenascie tysiecy zlotych, non stop problemy z komputerem i towarem, caly czas go brakuje !potem Cie obciazajom za braki !! o wyplate musisz sie prosic, mowie Ci, nie jestem sama . jest jeszcze wiele osob ktore oszukali i oskarzyli. jesli chcesz to napisz : manhatan1912@gmail.com

hej KOBIETKO GDZIE TY SIĘ PCHASZ. CZYTAŁAŚ TO WSZYSTKO CO TU PISZA. CHYBA ZE CHCSZ ZOSTAĆ ZŁODZIEJEM BO TAK KOŃCZY KAZDY W TOBASSCO PRESS.

kora

Ja długo pracowałam w Tobacco Press jako pracownik i jako ajent i nikt nie zrobił ze mnie złodzieja w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tobacco Press - Szczecin

Tobacco Press