ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.

Wieliczka

ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.

Opinie o ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Małgorzata

@anonymous, mnie nie interesuje praca w firmie ANTONIAK AUTO. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i moim zadaniem jest (między innymi) zachęcenie osób znających firmę do aktywności na forum. Dlatego zachęcam użytkowników do zamieszczania wpisów i dzielenia się swoim doświadczeniem z pracą w firmie związanym.

Małgorzata

@Anna, Twoja wypowiedź nie jest konkretna. Może chciałabyś ją rozwinąć? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy pracujesz w firmie? Czy ANTONIAK AUTO dba o rozwój swoich pracowników? Czy istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

anonymous
@Małgorzata 21.06.2018 17:27

@Małgorzato zapraszam do kontaktu z działem personalnym Antoniak Auto w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Anna

Tak jest ok. Pracownicy pracują od kilku do kilkunastu lat.

Paweł

Czy jest tak dobrze i dlatego nie ma chętnych do pisania?

Daros

Pracuję od trzech miesięcy . Umowa , pensja ok. Sympatyczny zespół.

Małgorzata

@pracownik, po nicku wnoszę że aktualnie pracujesz w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia oferowane przez tego pracodawcę? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ANTONIAK AUTO o przekazanie najświeższych informacji z tej firmy. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Remik

Nic prostszego tylko można swoją firmę założyć i dogadzać pracownikom!!!

Agnieszka

Widzę, ze standardowe zachowanie podczas rozmowy o pracę. Najpierw sie przesiąść, potem drętwa rozmowa na koniec brak odpowiedzi. (usunięte przez administratora)Nie wiem po co kogos zapraszać na taką rozmowę. Tylko strata czasu. (usunięte przez administratora)

BUDMAX JASŁO

Bardzo dobra firma dobry serwis auta dobre profesjonalna obsługa części zamiennie szybko wymienione i profesjonalnie polecamy serwis.

Peugeot
@były pracownik 07.02.2018 09:11

Robiłem tam busa byłem zadowolony bardzo dobra i profesjonalna obsługa oraz części zamienne znam tam serwisantów oraz właściciela salonu polecam !!!

NIE

I JEŹDZI PORSHE cayenne ZAMIAST PŁACIĆ W TERMINIE.

anonymous

Klient został poinformowany o wszystkim o co zapytał a że nie dostał rabatu w wysokości kilku tysiecy ........ to teraz taki post :((

Józef Bobula

Mało mnie interesuję temat pracy ale serwis na wysokim poziomie itd polecam :)

walczi

myślę, że każdy będzie miał w tym temacie subiektywną ocenę, jednak faktycznie taka osoba powinna bardziej zwracać uwagę, bo to bardzo wizerunkowo wpływa na całą firmę, jak dla mnie ogólnie mają dobrą renomę

Zostaw opinię o ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.