Opinie o Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Pko Leasing Finanse Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. w Warszawa

ANNN Nowy wpis
Kandydat

Rekrutacja w tej firmie to jedna wielka farsa. Pytania mało merytoryczne, w trakcie spotkania okazało się że pomylono stanowisko.na które kandydowałam. Zero odpowiedzi mimo zapewnień ,brak odpowiedzi na telefony i maile. Rozumiem że nie każda rekrutacja kończy się zatrudnieniem, ale jeśli już się z kimś rozmawia to wypada i należy udzielić merytorycznej odpowiedzi .Osoby z HR może i mają to gdzieś ale one nie są firmą tylko ją jedynie reprezentują a nie sądzę żeby PKO chciała być postrzegana jako nieprofesjonalna.

zawiedziony Nowy wpis
Kandydat

Niestety muszę potwierdzić słowa innych tutaj - rekrutacja to strata czasu. PKO Leasing praca opinie zatrudnia nie po kompetencjach, tylko po własnych osobistych subiektywnych odczuciach z rozmów rekrutacyjnych. Zatem nie ma sensu prowadzić z nimi rozmów, tylko od razu pytać czy chcą ciebie zatrudnić. Jeżeli nie, to niech spadają na bambus. Jeżeli do przyjęcia do pracy w pierwszej kolejności sugerują się własnymi subiektywnymi odczuciami, to nigdy nie będzie dobrze w tym grajdole.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Ciekawski Nowy wpis
Klient
 Pytanie

Jak atmosfera w centrali?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca ds. Leasingu.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Alex

Nie polecam nikomu, bo to jak traktują klientów to masakra. Z działem szkód całkowitych przez tydzień nie było żadnego kontaktu (dostałem z głównej infolinii 3 numery telefonów, obiecali mi że oddzwonią, odpiszą - nic z tego) Od miesiąca borykam się z ich biurokracją, żeby odzyskać odszkodowanie na remont samochodu, które musi przez nich przejść. Z tego odszkodowania chcą ode mnie otrzymać VAT który już został spłacony przy zakupie samochodu na samym początku. Likwidatorzy nie mają zielonego pojęcia o tym jak załatwić sprawę mówiąc cały czas "przepraszam, ale to nie ode mnie zależy" Tydzień czeka się na odpowiedź od głównej księgowej, "która jest jedna na całe biuro". Z takim poziomem nie profejonalizmu jeszcze nigdy się nie spotkałem. Spędziłem ponad 100 godzin na infolinii rozmawiając z młodszymi specjalistami, ktorzy z niczym nie mogą pomóc. Szczerze wszystkim odradzam tam aplikować bo widać że w organizacji jest totalny chaos, brak procesów i niski poziom obsługi.

????

Fajna firma ????

Kandydat

Nie polecam nawet podchodzić do rekrutacji, zmarnowany czas. Odbyłam dwa spotkania na to samo stanowisko, z różnymi osobami w odstępie 4 miesięcy. Ani razu nie otrzymałam odpowiedzi, chociaż za drugim razem byłam o tym zapewniana. Na @ brak odpowiedzi 6, telefon odebrany po kilku próbach, najpierw zbywanie, przesuwanie terminu zakończenia rekrutacji a na koniec zawieszenie rekrutacji. Niepoważne podejście do kandydata, brak szacunku do czasu drugiej osoby. Nijak się to ma to opisanego na stronie www procesu rekrutacji.

Krejg
@Kandydat

I... 2020, nie zmieniło się nic :) Po uzyskaniu informacji, że 1 etap rekrutacji będzie trwał jeszcze... miesiąc zezygnowałem sam ;) Strata czasu, opis stanowiska mętny, sami nie wiedzą za bardzo o czym mówią, mylą pojęcia, jak w typowej budżetówce.

Piotr
@Krejg

Każda firma rządzi się własnymi prawami jeśli chodzi o proces rekrutacji i jeśli jest on tak długi to faktycznie niedogodność. Czy podczas pierwszego etapu dowiedziałaś się jakie warunki pracy proponują lub sprawdzano Twoje kwalifikacje branżowe?

Zoe

Praca ciężka, ciągły stres. Aby coś zrobić albo trzeba mieć już kontakty z dostawcami albo znać delera. Potrafią podnieść niemały plan sprzedażowy w ciągu roku, dajac śmieciowa podwyżkę a wymagania wzrastają. Większość samochodów ma gpsy, trzeba za nie miesięcznie płacić w ryczałcie w zależności od pojemności silnika. Ryzyko i procedury są tak elastyczne jak pręt metalowy. Ubezpieczenia to żenada. Dyrektorzy regionalni - to bogowie , jesteś dla nich częścią wolumenu. Woza się najnowszymi BMW 3 a ty jeździsz Fabia. Nawet jak masz zrobiony plan ( na którym obecnie mało zarobisz z prowizji) pytają się co jeszcze co jeszcze. Przepływ informacji zerowy - dowiadujesz się o czymś jak to już weszło.

Administrator

Jak wygląda teraz praca w firmie Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Martini
@Administrator

Przy rozmowie o pracę fajne podejście do ludzi ze strony dyrektora sprzedaży, startowałem na handlowca. Miejsce i osobę polecił mi znajomy z przeszłością w Getinie. Widać i słychać, że gość zna się na leasingu i sprzedaży. Co do reszty to jakiś dramat jak to w państwowych spółkach... Nie są dostosowani do rynku, mało płacą. Z tego co mówią, ludzie ze świeżym spojrzeniem mogą zostać zajechani i wypchnięci poza układ.

Spostrzegawczy

O proszę, widać że komentarze znikają.

Pierwszy dzień w pracy

Pierwszy dzień w pracy i już pierwsza wtopa firmy. Sprzęt do pracy nie niepogotowany na czas. Ale kawa szkolenie i kawa świetna :)

Rukola

Interesuje mnie praca w dziale windykacji w Warszawie.Czy ktoś powie jak wrażenia.

Alibaba

Nie ma jak dawny Raiffeisen Leasing

Ankie

Dobre możliwości zarobków, pomoc ze strony Dyrektora (a to rzadkość) … ale może dlatego że pracuję w Warszawie. Ja nie narzekam 

1
Mirion

Duże zamiany w firmie i to na PLUS

Zostaw merytoryczną opinię o Pko Leasing Finanse Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Chłodna 52
  00-872 Warszawa
 • NIP: 7582303072 REGON: 142009519 KRS: 0000337054
Pko Leasing Finanse Sp. z o.o.