Espol Andrzej Kurczewski

Opinie o Espol Andrzej Kurczewski

Marek L

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Byłem ich klientem na początku roku. Firma naraziła mnie na podwójne koszty związane z wykonaniem instalacji.

ak
@Marek L 09.11.2014, 16:52

Jest to wpis pana lewandowskiego zrobiony na prośbę pana Rogoża z firmy Budomat na złożoną w budomat reklamację i zamieszczenie opinii o Budomat że jest nierzetelna. Sprawę o pomówienie przez pana marka lewandowskiego wraz zdresem IP przekazałem do organów ścigania .

Zostaw opinię o Espol Andrzej Kurczewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Espol Andrzej Kurczewski