Opinie o Sevros Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sevros Security Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sevros Security Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sevros Security Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Urszula

Oczekuję na zapłatę za m-c czerwiec i słyszę od sekretarki ,że zapłata nastąpi za kilka dni (kolejny raz). W przyszłym tygodniu rozpocznę drogę prawną. OMIJAJCIE fireme sevros , wszystko co napisali poprzednicy to prawda.

Marek W.

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie mogę się zgodzić z tymi negatywnymi opiniami. Praca jest ok, warunki dobre a wypłatę mam w terminie. Może dlatego, że nie mam na swoim koncie po kilku komorników i nie muszę kombinować. Z Prezesem idzie się dogadać. A żeby było ciekawiej to wiem swoje i te bzdury co tu wygadują to obecna konkurencja a nawet mój były pracodawca bo mu tematy uciekają. Nie tędy droga człowieku. Weź się do roboty a nie oczerniaj innych. W Sevros jest dobrze.

Tomek

Nie wiem skąd tak chamskie komentarze, wypłaty są na czas. Pracownicy są traktowani z szacunkiem, miła atmosfera w pracy. A zazdrośni ludzie niech sami się postarają i założą firmę. Pozdrawiam

Sevros

Szanowny Panie Zgodnie z umowa która Pan podpisał ma Pan obowiązek do 5 każdego miesiąca o przedstawienie rozliczenia godzin za dany miesiąc. Zbiorcze rozliczenie nie stanowi podstawy do wypłaty wynagrodzenia A epitety wygłaszane na forum świadczą o Pana poziomie wychowania.

Andrzej Nowy wpis

Panie i Panowie po 9 miesiącach męczarni odzyskałem pieniądze.Pozdrawiam wszystkich.

Były Nowy wpis

Gratuluję ????

Andrzej Nowy wpis

Proponuję firmom, które chcą ich wynająć o zastanowienie się ponieważ w pewnym momencie pracownicy ochrony mogą zejść z obiektu i zostaniecie bez ochrony

Andrzej Nowy wpis

Witam. Panie prezesie czekam od listopada, jest sierpień. Jeszcze się z takim czymś nie spotkałem... Totalna olewka.

Andrzej

Za tydzień będę walił po 2 negatywy i co tydzień plus 1.teraz mają 1,9 ocenę. Zaniże do 0

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY oferowane przez firmę Sevros Security Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant lokali komercyjnych - złota rączka
Disegna Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Andrzej

Ja przy każdym poście negatywa stawiam. Firmy szukające ochrony często sprawdzają opinie i rezygnują że współpracy z nimi. Róbcie tak samo. Co dzień jeden negatyw. Zejdą poniżej 1 pkt to może zmądrzeją. Będę nawalał co dziennie aż wypłacą. Nawet jak zadzwoni do was to nie wieżcie bo do mnie prezes zadzwonił na początku lipca i powiedział że przelew jest w trakcie realizacji. Do dziś nie ma... Przestanę negatywy wystawiać jak na konto wpłynie kasa. Już nie będę telefonu od niego odbierał. Interesuje mnie przelew

Andrzej

Witam. Panowie ja czekam za końcówkę października i listopad 2022.szef się do mnie odezwał w lipcu. I zapomniał...... I dalej czekam

Adam

Witamy pana prezesa i resztę ban...dy. A kiedy my, całą brygada z budowy w Nowej Wsi Wrocławskiej dostaniemy wypłaty za grudzień, styczeń i luty???. Już nawet nie liczymy na to. Sprawa poszła do sądu jako pozew zbiorowy. Dostaną państwo zawiadomienie. Ludzie, nie pracujcie dla nich. Omijać szerokim łukiem jak gów..o. Nie płacą, oszukują, kłamią.

Popieram
Klient
@Adam

Kłamią kłamią. Takich kłamczuchów i krętaczy powinno się zamknac w więzieniu albo jakimś ośrodku psychiatrycznym bo normalny człowiek nie krzywdzi innych i nie czerpie z tego przyjemności jak te dwa osobniki.

Ta forma już tydzień po otwarciu nie powinna istnieć. Banda (usunięte przez administratora) i nie płacą ludziom za wykonywanie zleceń.

Robert

Takich osób co prowadzą te firmę oby jak najmniej. Niszczyć ludzkie życie to jedno, ale te osoby nic sobie z tego nie robią i są jeszcze dumni z siebie, bezwstydni ludzie którzy nikogo nie szanują.

@Robert

Taka jest prawda. Do mnie szef odezwał się po 9 miesiącach, na obiecywał i znowu cisza

Andrzej

Witam. Panie prezesie czekam na wypłatę za listopad 2021 r.

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam. Panie Prezesie co z wypłatą za listopad?? Już sierpień...

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Witam. Panie prezesie co z wypłatą za listopad???

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam.Panie Prezesie jakiś wypłatę za listopad??

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Panie Prezesie jak moja wypłata? Odezwał się Pan kilka razy, na obiecywał i co, cisza??

Andrzej

Witam. Panie Prezesie 3 tygodnie temu powiedział mi Pan, że przelew jest w realizacji. Do dziś nie ma przelewu. Dziwne.....

Andrzej

Panie Prezesie jak moja sprawa???prosił Pan o przypomnienie I co dalej??

Kasia
Kandydat
@Andrzej

I co udało się odzyskać należność ? Wstyd dla tych osób co prowadzą te firmę. Najgorszy typ człowieka.

@Kasia

Jeszcze nie....

Kasia
Klient
@Andrzej

Szkoda mi Ciebie, oby tylko nie odbiło Ci się to na zdrowiu i nerwach… (usunięte przez administratora) i krętacze…. Jak to się mówiło „Je*** ich pies”.

Małgorzata
@Kasia

A co się takiego dzieje? Nie wypłacają pensji?

@Małgorzata

Tak, nie wypłacają i wmówią Ci że to z Twojej winy nie otrzymasz wynagrodzenia. Brak słów…

Marek W.

Stefan
@Marek W.

Chcesz kogoś obrazić, pisząc o komornikach. Chyba jakiś żart. Co ma piernik do wiatraka? Pracowałem 5 miesięcy i co miesiąc ta sam historia. Wypłaty z ogromnym opóźnieniem, nie odbieranie w okresie wypłat ciągle obiecanki że przelew będzie jutro. Więc nie kłam człowieku. Chyba że pracujesz w biurze to może masz inaczej.

Zawiedziony
@Marek W.

To ciesz się z obecnego stanu. U mnie sytuacja wyglądała podobnie dopóki nie skończyło się zlecenie. Aktualnie firma zalega mi z wypłatą już 16 dni, i z tego co wiem nie spieszy im się do wypłacenia mi należnego wynagrodzenia. Miejmy nadzieję, że stosowne instytucje szybko dobiorą się im do skróty

@Stefan

„Pracowałem 5 miesięcy” jak było tak źle to po co Pan pracował? Ja pracuje wypłaty są ok, tez wszystko dostaje super na konto.

Stefan
@Pracownik

Bo co miesiąc daliśmy się wodzić za nos.

gość
@Zawiedziony

i jak się sprawa potoczyła?

any

to jesteś fenomenem

@Marek W.

Chyba pracujemy w innych serwisach bo w moim jest dziadostwo i kpina z ludzi

@Marek W.

Tak ci płacą na czas ja czekam pół roku na pieniądze

Marek
@Marek W.

Nie zgadzam sie bo to wierutne bzdury... Te laurki od Marka W , a raczej których z Marciniaków to pisze ha ha ha ha ... konkurencja .... ??? juz nie wiesz pan czego się chwytać, aby bronic swojej podejrzanej firmy

Pracodawca

@Marek

Szanowni Państwo Jak już tykacie po nazwisku to odpowiem. Panie Marku wyłączenie kamer albo odwracanie żeby tylko nie obejmowały terenu, fałszowanie wpisu w ksiązkach służby, to nie jest najlepszy sposób na zarobienie większej ilości pieniędzy, Pracownicy którzy pracują w Sevros otrzymują wynagrodzenia regularnie, zdarzają sie opóźnienia z naszej winy ale także z winy pracowników lub tez w tych trudnych czasach z winy braku terminowych płatności faktur, lecz staramy sie w pierwszej kolejności płacić wynagrodzenia. Szanowny Panie jeżeli jest jakiś problem proszę zgłosić się do Prawnika chociaż korespondencja pomiędzy naszymi prawnikami już jest prowadzona. Zawsze są telefony można dzwonić weryfikujemy czy rzeczywiście połączenia są nie odbierane gdy Państwo dzwonicie. Szanujmy się i nie obrażajmy ponieważ poziom wypowiedzi świadczy o człowieku a obiektywizm jest żaden.

Sylwia
@Sevros Security Sp. z o.o.

Jak tak można oczerniać u mnie pracował chłop który został złapany po pijaku powinien dostać karę ale co powiedział szef ze nie będzie karał dzieci j żony wywalił go z roboty a pieniądze rodzina dostała

@Pracownik

Co się dzieje szanowny pracodawco napisałem negatywną opinię już jej nie ma tak szybko działacie

nnn
@Marek W.

wyobraź sobie że nie wszyscy mają komorników na sobie i chcą pracować i uczciwie siedzą na obiektach a kasy z tamtego roku jak nie było tak nie ma i nie oskarżaj ludzi o nieróbstwo

@Marek

Ja idę do sądu pracy do wyczekiwania i proszenia się o pieniądze minęło pół roku i nikt nie myśli zapłacić ostatniego wynagrodzenia najpierw nikt nie odbierał telefonu teraz kłamią że zapłacą może w lipcu już nie mam zdrowia na to

Pracodawca

@Pracownik

Jeżeli czuje się Pan w jakikolwiek sposób pokrzywdzony to ma Pan prawo iść do Sądu dochodzić swoich praw.

Emilia
@any

No a Ty co możesz powiedzieć o firmie bo rozumiem że się z tą opinią nie zgadzasz?

Bo to prawda

Pit
@Marek W.

Zobaczymy jak długo. Jak się kontrakt skończy będziesz inaczej śpiewał. Albo już śpiewasz

Ochrona
@Sylwia

To szkoda że ja się nie nawaliłem. To rodzina by dostała. Brawo dla Pana, który wiedział co zrobić, żeby dostać pensje.

@Zawiedziony

Mi 6 miesięcy.Jedno słowo mi tylko się nasuwa ,ale nie będę pisał bo prezes się obrazi.....

Ar

Do czasu zakończenia zlecenia.powodzenia

Ar
@Sylwia

Mogłem też się schlać,to może rodzina by dostała wypłatę.bo ja od pół roku ni widzę

@Pracownik

No właśnie.nie na rękę im.

@Emilia

Jest dobrze I przyjacielskie rozmowy do przedostatniej wypłaty.jak zdadzą obiekt to zapomnij o ostatniej.moja propozycja to zwolnić się miesiąc przed końcem zlecenia wtedy nie będzie trzeba prosić o pieniądze,których I tak nie dostaniesz

Nici
@Marek W.

Komorników to powinien mieć pracodawca. Nie rób z ludzi pośmiewisko. Nawet jak ktoś ma komornika to pracuje aby go spłacić a nie dotabiać zło... i....

@Marek W.

Tak czytam te wpisy od dłuższego czasu z ciekawości czy coś się poprawiło z ta dzia**ska firma. My nasz problem rozwiązaliśmy tak. Jak jeszcze pracowaliśmy zgłosiliśmy problem do wykonawcy farmy, który nic nie wiedział ze są problemy z płatnością za ochronę. Jako ze takie sygnały dochodziły z 3 innych budów. To wykonawca rozwiązał umowę z Sevros. Na 4 budowach Sevros stracili robotę czyli zlecenie, a nas ludzi przejęła inna firma ochroniarska, która zawsze na czas po 10 tym danego miesiąca robiła wyplata, jak w zegarku. Wiec może od tej strony trzeba. Oczywiście nie zaszkodzi pismo do MSWiA opisujecie praktyki z wnioskiem o cofniecie licencji oraz pismo do PIP. Wszytki pisma do wiadomości dla prezesików. My takie pisma mieliśmy przygotowane, ale na szczęścia wcześniej przejęła nas inna firma ochroniarska. Oczywiście ostania wypłatę dostaliśmy z 2 tygodniowym poślizgiem ale dostaliśmy.

@Marek W.

Ile Ci płacą za pisanie takich kłamstw??????

@Sylwia

Niesamowite, ale fantazja, Tak naiwnego tekstu to dawno nie czytałem.

Andrzej

Panie Prezesie mimo tyłu wpisów z prośbą o zapłatę Pan milczy. Co mogę napisać o Panu. Nie przejmuje się Pan o wizerunek firmy... Wstyd

Andrzej

Panie Prezesie,doczekam się odpowiedzi na pismo kancelarii adwokackiej?????.

Małgorzata
@Andrzej

A długo już czekasz w ogóle?

@Małgorzata

Za ko;cówkę października ponieważ księgowa się pomyliła w obliczeniach. Powiedzieli, że wyrównają z listopadem. A za listopad zero przelewu. Chcieli pismo to dostali, 0 odpowiedzi. Zablokowali mój telefon. Zero kontaktu. Jedyna odpowiedź na forum to, że niby mam konto zablokowane przez komornika lub inne instytucje państwowe co jest bzdurą mającą na celu wybielenie się tak aby ludzie przeczytali, iżeby była moja wina. I to jest emeryt wojskowy, to go wojsko wyszkoliło..... Co miał ludziom pomagać.....

Współczuje
Kandydat
@Andrzej

Tak go wojsko wyszkoliło…. Ładnie napisane, te szkolenie to typowo (usunięte przez administratora) było bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Tyle osób (usunięte przez administratora) i mieć to gdzieś…. Na obiekt wjeżdża nowym samochodem, uśmiechnięty, i gdzieś ma normalnych ludzi którzy zarabiają pieniądze których i tak nie dostaną bądź skromną ich część. Wstyd dla naszego Wojska Polskiego że mają takiego emeryta, właśnie takie osoby tworzą obraz naszego wojska, (usunięte przez administratora) kłamstwa imprezy alkoholowe i pogarda normalnym człowiekiem.

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam. Panie Prezesie gdzie moja listopadową wypłata?????

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam.Panie Prezesie czekam od 8 miesięcy na wypłatę. Co Pan na to?w celu wyjaśnienia sprawy chcieliście Pismo.dostaliście Pismo od adwokata,I co dalej???

Zostaw merytoryczną opinię o Sevros Security Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sevros Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sevros Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sevros Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sevros Security Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sevros Security Sp. z o.o.