Wywiady z Sevros Security Warszawa
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GRZYBOWSKA 87 00-844 Warszawa
+48 573 911 591
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Wywiadu udzielił/amarikab
24.08.2023 15:10
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chcę podzielić się moją historią długiego oczekiwania na zarobione pieniądze w firmie Sevros Security.
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?
Pracowałem na stanowisku pracownika ochrony na placu budowy.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?
Powodem zakończenia współpracy były opóźnienia w wypłatach, do teraz nie otrzymałem wynagrodzenia za miesiące maj i czerwiec oraz za godziny pracy z trzech dni w lipcu. Współpracowałem z tą firmą od końca listopada 2022 roku, byłem zatrudniony na umowę zlecenie, aneksowaną co trzy miesiące. Niestety od początku pracy zdarzały się opóźnienia w wypłatach, obecna sytuacja jednak jest już nie do przyjęcia, nie mogę pozwolić sobie na pracę za darmo, stąd rozwiązałem umowę za zgodą menadżera i porozumieniem stron.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Na tym stanowisku zarabia się pensję według stawki minimalnej krajowej.
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
Pracowałem w tej firmie siedem miesięcy i trzy dni.
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź
Nie miałbym sumienia polecać komuś tego miejsca pracy. W tej branży warunki socjalne są najczęściej spartańskie, u nas w firmie to pracownicy załatwili na przykład krzesło do siedzenia podczas zmiany. Praca jest ciężka, wymaga wielu godzin stania, chodzenia w różnych warunkach atmosferycznych. Jednak zgodziłem się na takie coś, potrzebowałem dorobić sobie do niskiej emerytury. Niestety problemy z wypłatami były od początku, a skończyły się na tym, że nie otrzymałem pod koniec sierpnia nadal wypłaty za maj i czerwiec.
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Nie było żadnych możliwości rozwoju.
Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?
Szkolenie odbyło się pierwszego dnia, polegało na pokazaniu miejsca pracy i opisu wykonywanych na stanowisku czynności, nie są one skomplikowane.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?
Na miejscu pracy atmosfera pomiędzy pracownikami była wzorowa, było miło i bezkonfliktowo. Początkowo z menadżerem/lokalnym dyrektorem stosunki również były nienajgorsze, były to głównie kontakty telefoniczne. Niestety odkąd pojawiły się trudności z wypłaceniem wynagrodzenia, menadżer i dyrektor unikają ze mną kontaktu. Na początku jeszcze otrzymywałem sporadycznie sms'a z informacją, że dyrektor skontaktuję się ze mną. Obecnie odrzuca połączenia, blokuje je. Menadżer po rozwiązaniu umowy przestał odbierać zupełnie moje telefony, nie odpowiada na nagrania na sekretarce i unika kontaktu.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Jeśli zatrudnia się pracowników, to należy im zapłacić wynagrodzenie za przepracowane godziny.