Opinie o Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o. w Warszawa

elvis

ta agencja to permanentne oszustwo.Gdzie sa służby które powinny kierownictwo tej firmy postawić przed wymiarem sprawiedliwości?

O jakie pranie pieniędzy chodziło? Przez moment myślałem, że piszecie o dodatkach które przysługują wobec odzieży roboczej… czyli jednak nic nie ma w takiej ofercie? Co w ogóle z pracownikami się teraz dzieje? Jak czytam te komentarze to nie wiem czy ktoś w ogóle pracuje czy nie?

Elwarro Nowy wpis

Wlasnie zlozylismy pozew do sadu o grudniowa wyplate.Troche to potrwa ale kanalie zaplaca z odsetkami i koszty sadowe.Myslimy tez o podpieprzeniu ich do US za prace na czarno

Beata Nowy wpis
@Elwarro

Jeśli z ta praca bez umowy to prawda to na jakiej zasadzie niektórzy maja się domagać jakichkolwiek należności? Są inne dowody na to, że jednak podejmowali się zatrudnienia?

Orientujecie się czy firma wypłaca wynagrodzenia z tytułu umów o pracę?

@Marek

Też jestem ciekawy, zwłaszcza po przeczytaniu opinii. Sporo tutaj było o opóźnieniach w wypłatach. Wiadomo czy coś się zmieniło w tej kwestii? Na bieżąco teraz wypłacają? W ogole to każdy nowy pracownik może liczyć na UOP?

kolos Nowy wpis
@Marek

czlowieku-ta firmato banda (usunięte przez administratora)-mafia.wyplaty w transzach-nigdy na czas-zanizaja stawki.

Pola

Czy w ostatnim komentarzu została wymieniona cala struktura firmy? Prezes, Zarząd, Księgowa oraz Kierownik? Nie ma więcej osób w biurze? ja takiej pracy właśnie szukam a mieszkam niedaleko Krakowiaków, czy tam prowadzone jest biuro?

W sumie to zapytanie zaciekawiło, dostęp do forum ma każdy poza tym pisali tu o zgłoszeniach. Tylko czy wiadomo czy to wszystko jeśli już może być w toku czy może cos się rozwiązało?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Skąd można otrzymać jakieś sprawdzone informacje o obsługiwanych obiektach? Dopiero co tu wszedłem za pracą się rozejrzeć a ktoś napisał o jakimś ich traceniu. Wole jednak poznać szczegóły. Jakie są przyczyny i o jakiej ilości mowa? co to za lokalizacje?

Aneta
@elvis

Dlaczego, uważasz że Aromig to (usunięte przez administratora) I czemu kierownictwo miałoby być, Twoim zdaniem, postawione przed wymiarem sprawiedliwości? Uzasadnij proszę.

yourgo
@Aneta

pRACA NA CZARNO-OD LAT NIETERMINOWA WYPLATA.wYSTARCZY?

Jaro

Problem z wyplatami.

Wanda
@Jaro

Skoro jest problem z wypłatami i jak poprzednik pisze z pracą na czarno to mam dwa pytania. Dlaczego ludzie godzą się na pracę na czarno oraz dlaczego firma normalnie funkcjonuje? Wydaje mi się, że gdyby to była faktycznie prawda to ponieśliby z tego tytuły jakieś konsekwencje. Czyż nie?

Bo (usunięte przez administratora)ludzi, nie płacą w terminie ,

@elvis

Jestem zatrudniona w tej firmie od 1 lipca 2022. Do tej pory nie dostałam ani grosza wypłaty za lipiec

@Marzena

Jeśli zapłacą to dopiero 28 sierpnia.

@B

Skąd ta pewność? Nie żeby coś ale jutro jest niedziela

@Justyna

28 było w poprzednim miesiącu. Pewnie w poniedziałek będą.

@Wanda

Wszyscy sie boją

elvis

Ludzie uciekajcie z tej agencji poki jeszcze nie naciagneli was bardziej.Nie placa w terminie,oszukuja na stawce,oszukuja zus,urzad skarbowy.Ignorancja brak szacunku.Rychlo upadna i wszyscy zostana bez pieniedzy.

@elvis

Właśnie o tych nieterminowych płatnościach czytałem. Ale finalnie kasa zawsze jest wypłacana, tyle że z opóźnieniem, tak? A co z tym zusem? Składki nie są odprowadzane czy coś innego?

Jak dużo osób pracuje w Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o.?

Dałoby radę prosić o bardziej merytoryczną opinię? Niczego nie da się zrozumieć a zastanawiało mnie wcześniej tamto zainteresowanie pracą sprzed dwóch tygodni. Ja ofert jako takich na necie nie widziałem, chyba że chodzi o te poglądowe ze strony? Są w ogóle jakieś rotacje?

Witam, z pół roku minęło od ostatnich opinii na temat pracy w agencji i ciekawi mnie czy cokolwiek mogło się zmienić przez ten czas skoro nikt niczego nie pisał? Mam na myśli w tym momencie zatrudnienie dla osoby posiadającej licencje II stopnia, jest o tym mowa na stronie firmowej. Miałoby ono nastąpić pewne od nowego roku i stąd pytanie, czy są jakieś jeszcze planowane zmiany od tego okresu?

firma jest do niczego

Nie polecam. nie płacą w terminie.

@firma jest do niczego

Właśnie widzę, że to się od miesięcy tutaj ciągnie niestety. Ale widzę, że chyba aktualnie zatrudniony tu jesteś, więc jednak chyba ten brak terminowości aż tak Ci nie wadzi, skoro wciąż tego miejsca się trzymasz?

@Justyna

To wszystko prawda. Na sobie tego doświadczam

Hanna
@B

To długo potrafią nie wypłacać pensji?

@Hanna

Za maj jeszcze nie zapłacili

@B

Serio? Nie żeby coś ale lipiec zaraz. A mówili kiedy mniej więcej mają zamiar?

@Justyna

Zapłacili juz za maj. Tak więc płacą tylko trzeba długo czekać.

@B

Aha. Czyli teraz też się opóźnią i dla ludzi tutaj to standard? A wiadomo czemu tak się dzieje?

@Justyna

Tak mówią że pod koniec następnego miesiąca.

@firma jest do niczego

Mam ten sam problem

@B

Za sierpień pieniądze byly 5 pazdziernika. Poza tym (usunięte przez administratora), zastraszanie pracownika. Taka opinia. Taka firma

@D

A na październik kiedy? jak oni to komentują tak właściwie, chyba że to od miesięcy już jest ugadane, że wypłaty będą przesunięte. Jak wygląda wtedy sytuacja osoby nowozatrudnionej?

@Justyna

Nic nie jest ugadane. Tak nas traktuja. Koniec listopada za pazdziernik. Nie ma znaczenia czy nowa osoba cxy juz dluzej pracuje.

@D

Mimo Wszystko sporo czasu już minęło, przy czym zastanawiam się czy jakieś zmiany tutaj zaszły odnośnie nowego roku? Czy te wypłaty zdążyły się jakoś uregulować? Jaka ostatecznie wyszła tego przyczyna?

@Justyna

Wszystko co najgorsze o tej firmie. Zastraszanie zwolnieniem z pracy ( w końcu zwolnił) kumoterstwo i znajomości. Kierownik 81 lat, oderwany od rzeczywistości, ceni tylko tych co podlizują się tzw. dupowłazów. A nie ludzi którzy sumiennie pracują. Nie ma znaczenia że osoby pracujące w ochranianym obiekcie są bardzo zadowolone i chcą współpracować a o tych co liża (usunięte przez administratora) kierownikowi mają negatywne zdanie bo nie spełniają obowiązków a nawet kłócą się x nimi.

@D

Poważnie nie spełniają obowiązków? Skoro się podobno z nimi kłócą to o jakie przykłady sytuacji teraz tutaj tak naprawdę chodzi?

@Justyna

Wykładowcy i studenci byli zadowoleni z tych co musieli odejść. Zmuszeni sytuacją. Jednocześnie wykladowcy mówili że jedna z nowych osób które zatrudnił ( 81 latek - kierownik ) po znajomości która właziła tam… kłóciła się , krzyczała do kilku z nich. Nie dość że wprowadzała swoje rządy to krzyczała do wykładowców! To kto tu jest dla kogo? Osoba z ochrony miała tupet krzyczeć, zmieniać wszystko po swojemu , kłamać. Mimo że pracowała niewiele ponad miesiąc a my pracowaliśmy 6 miesięcy. Kłamała stale od początku a potem coraz więcej. Miała tupet schować grzejnik i radio (prawdopodobnie do swojej szatni) przekazane do używania wszystkim pracownikom Ochrony. Nastawiała kierownika przeciwko innym pracownikom. Tak że półtora miesiąca nie przychodził pracowników z drugiej zmiany. Tak że nir było szansy sprostować kłamstw czy cos powiedzieć. Mam nadzieję że przeczyta to wszystko ck napisałam

Firma jeszcze nigdy nie wypłaciła pensji na czas i w całości, wypłacają w dwóch ratach z tygodniowym do dwóch tygodni opóźnieniem. Pomijam fakt, że pierwszą pensję wypłacają po prze pracowaniu dwóch miesięcy!!!! Dwie umowy mimo, że obiekt który monitorujemy podpisał umowę z jedną. Na prośbę o ubezpieczenie chorobowe zwlekają z jej realizacją 3 miesiąc. Kontakt z biurem żadny, albo nie odbierają telefonów albo nie ma osoby kompetentnej. Pracuję bo każdy chce utrzymać rodzinę, ale przychodzą mi do głowy już makabryczne pomysły. Nie żeby sobie coś zrobić ale takim,,januszom bisnesu,, takich nie powinno być na rynku pracy. Dziwi też fakt że państwowa firma podpisuje umowy z takimi kontrahentami????? (usunięte przez administratora)

Witam. Dziś właśnie(usunięte przez administratora)pracę w firmie Aromiponieważ nie wypłacili mi pensji na czerwiec i za a lipiec . Zacząłem pracę 1 sierpnia wykonałem podstawowe czynnosci pracownicze Nie polecam tej firmy Aromig i córek spółki bo jest banda (usunięte przez administratora)

to złodzieja brak wypłat pół roku lub rok czekać za 1 wypłatą (usunięte przez administratora)

Iwona

była kadrowa tej firmy odradzam pracę u tych złodziei , właściciele to nie ludzie ciężko ich ludzmi nazwać to tylko (usunięte przez administratora)

@Iwona

Bardzo to smutne.

@Bik

Ale pytanie czy uzasadnione? Bo powoli to się zaczyna zmieniać w falę hejtu zamiast konstruktywnego wyrażenia własnej opinii

@Justyna

Napisane w odpowiedzi na komentarze Iwony.

@Justyna

Jeśli to prawda to chyba smutne.. nie?

@Justyna

Pieniędzy za czerwiec jeszcze nie ma

@Justyna

Jaka fala hejtu? Nie wiem kim Pani jest ale czy widzi Pani chociaz jedną dobrą opinię o tej firmie? Bo ja nie. To ciekawe. Z perspektywy kilku miesięcy obserwowania widzę że kolejne opinie potwierdzają prawdę o firmie Aromig

@Bik

Ale to co w takim razie od tylu miesięcy się tutaj dzieje?

B

Atmosfera ważna. To prawda. Według mnie nie jest dobra. Moze to tylko moja opinia

Andrzej Mazur

Witam. Dziś właśnie pierdolnalem pracę w firmie Aromig na Skorupki 4 ponieważ nie wypłacili mi pensji na czerwiec i za a lipiec . Zacząłem pracę 1 sierpnia wykonałem podstawowe czynnosci pracownicze umożliwiające pracę innych pracowników BFG czyli sprzątaczek itp i opuściłem miejsce pracy informując dyrektora Pana Okrutnika dobrze pewnie Wam znanemu (nazwisko zobowiązuje :)) że wychodzę ze względu na brak wynagrodzenia za ostatnie 2 miesiące pracy. Nie polecam tej firmy Aromig bo jest banda złodziei Co o tym sądzicie czy dobrze zrobiłem ? Mój telefon 503 455 313 Andrzej Mazur

@Andrzej Mazur

Jeśli nie płacą to dobrze! Za darmo pracować? Niech Pan walczy o wynagrodzenie, odszkodowanie i odsetki za każdy dzień zwłoki

Andrzej Mazur
@Andrzej Mazur

Proszę o usunięcie formy nazwiska okrutnik że względu na Rodo

@Andrzej Mazur

A zgłosiłeś to do PIPU? Podali powód, dlaczego ci nie wypłacili wynagrodzenia?

Grześ
@Andrzej Mazur

I jak, wypłacili Ci zaległą kasę?

Jaka umowa obowiązuje w Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ba

Umowa zlecenie niestety. Na próbnym i nie tylko

pracowik

tylko umowy śmieciowe nie wiedzą co to umowa o pracę

@pracowik

Wiedzą, wiedzą tylko nie chcą. Bo po co? Nie masz prawa zachorować. Ani do urlopu. W obu tych przypadkach trzeba szukać zastępstwa. Żadnych praw pracownik nie ma.

Likwor

Cale szczescie znalazlem prace w innej firmie.To banda oszustow karno-skarbowych.Powinnii zostac zatrzymani iosadzeni za ludzka krzywde i (usunięte przez administratora) w stosunku do ludzi i Panstwa polskiego

Wino
@Likwor

Cieszę się że znalazł Pan nową pracę. Oby ułożyło się lepiej

Iwona

powinna ta firma stracić koncesje , a właścicieli miejsce to więzienie aby nikogo więcej (usunięte przez administratora)nie krzywdzili

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Mienia Aromig Sp. z o.o.