Aromig Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia

Opinie o Aromig Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia

Gu

Cz ktoś może mi powiedzieć czfirma ma zaległości w zusie

były pracownik

Witam, Oszuści i złodzieje, nie wypłacają w terminie oraz zawsze za mało !!!!! Kompletny brak szacunku dla swoich kontrahentów !!!!! Trzeba powiadomić PIP i ZUS.

PAms

Jak na razie to ta firma nie dotrzymuje swoich zobowiązań tak jak ktoś zauważył wyplata 70% a reszta nie wiadomo kiedy

MASA

Stare ubecki kierownictwo inspektorzy to tylko i wyłącznie stare trepy dziady po 70 lat co nic nie potrafią załatwić nie dbają o ludzi brak umundurowania dają stare łachy.Jedno jest pewne w tej firmie że wypłata nigdy nie wpłynie na czas a na święta wypłacą 70%tego co się zarobiło. Nigdy nie ma pełnej obsady aż dziw że ta firma wogóle istnieje jeszcze na rynku.Trzeba być na skraju załamania żeby w niej pracować.

to fakt [usunięte przez moderatora] wogole nie szanuje ludzi i wiecznie mu ich brakuje

zygmunt III

"Bida z nędzą", ciągłe szukanie oszczędności oczywiście nie tam gdzie powinni. Liczy się tylko własny zysk. Stawki nędzne, wyzysk, płacą do 30 dni nędzne grosze. Firma powoli upada z powodu kolesiostwa, złego kierowania i nastawienia się na maksymalne wydojenie kasy. Powinni zatrudnić geriatrę i jeszcze paru starych druchów.

to popracuj z [usunięte przez moderatora] na obiekcie supersam on woli zwolnic wszystkich pracowników prócz [usunięte przez moderatora] który w zboczony sposób rozmawia z kobietami.[usunięte przez moderatora] nie liczy się z nikim oprócz jednego goscia.Nie widzi wcale że jest źle gdyby wysłac pismo do biura z opisem tego co się tam działo to by się za głowy złapali.Niech rządzi dalej ciekawe do czego to doprowadzi...

olo56

(usunięte przez administratora) nie dotrzymują słowa względem wypłat

Zostaw opinię o Aromig Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aromig Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia