Opinie o Polmotor Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmotor Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmotor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmotor Sp. z o.o. w Szczecin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Obecny pracownik

A ja myślę, że te komentarze negatywne pisze konkurencja!!!

Tobiasz Mróz
Kandydat

Ponad rok temu brałem udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko elektromechanika. 4 gości, żaden z nich nie raczył się przedstawić. Najbardziej gadatliwy okazał się największym prostakiem jakiego kiedykolwiek poznałem. Jakaś masakra. Nie polecam absolutnie nikomu.

ofert pracy Nowy wpis

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy: (usunięte przez administratora)

Dorota Nowy wpis
@ofert pracy

Niestety oferta ukryta. Można jakoś inaczej zobaczyć?

Tobiasz Mróz

Paweł
@Tobiasz Mróz

Dobrą masz pamięć że po pół roku wpadłeś tu napisać o rozmowie :D A jak z wymaganiami? Sporo trzeba było umieć, czy brali też ludzi bez doświadczenia?

Benio
@Paweł

No jakieś musisz mieć.

Stinger Nowy wpis
@Paweł

Wiem o kim pisze i uwierz mi, że rozmowę, lub rozmowy akurat z tym człowiekiem będziesz pamiętał naprawdę długo... Specyficzny człowiek, nawet człowieka lodu potrafi zagotować.

Joanna Nowy wpis
@Stinger

To w sumie niefajna atmosfera już od samego początku... Można się chociaż na tej rekrutacji dowiedzieć czegoś o warunkach umowy i zarobkach?

Czy urlop w Polmotor Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Obecny pracownik

A ja myślę, że te komentarze negatywne pisze konkurencja!!!

@Obecny pracownik

Jaka konkurencja? Z tego co się orientuję jest to jedyny salon Renault i Dacia w Szczecinie ;)

Ktoś
@Obecny pracownik

A pozytywne dział marketingu !

Wolf
Klient
@Były pracownik

Jakieś nieporozumienie. Dzwonię cały dzień do daci nikt nie odbiera telefonu. Zamierzałem kupić dustera ale skoro nie można się dodzwonić (za co ci ludzie biorą pieniądze skoro tam nikt nie pracuje) to na pewno nie kupię i przestrzegam innych. Brak szacunku dla klientów to najgorsze świadectwo. Prezes firmy powinien zwolnić wszystkich i zatrudnić nowych

Michał
@Wolf

Uwaga!! Klient po Dacie przyszedł

Xxx
Klient
@Wolf

Nie pomyślałeś ze Ci ludzie pracują ciężko po 8 godzin dziennie, czasami robią nawet nadgodziny… Obsługują mnóstwo klientów i może dlatego nie mają czasu podnieść telefonu? Przez salon przechodzi co najmniej 100 klientów dziennie, telefonów też jest coś koło tego pewnie. Janusz chciał kupić Dustera w papciach w domu. Rusz się do salonu i zamów samochód. Na telefon nikt Ci nie sprzeda.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Doradca ds. blacharsko - lakierniczych w firmie Polmotor Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystentka medyczna w rejestracji w CM Sedimed
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Stachowiak
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny
Szczecin
Schuco International Polska Sp. z o.o.
(18 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Rekrutacji
Szczecin
Sprint Logistyka Polska S.A.
(110 opinii)
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
radio

jest jakis socjal w firmie np multisport lub medicover

XYZ
@radio

Jest

@radio

Pracodawca partycypuje w kosztach do karty Multisport oraz posiada bardzo dobry pakiet ubezpieczenia na życie.

zyx
@Xyz

pakiet za który i tak płaci pracownik

Na stronie internetowej Praca.gov.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Mechanik Samochodowy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

AG

Jeśli ktoś chce naprawdę pracować to znajdzie w Firmie możliwość zarówno samorozwoju jaki dobrego wynagrodzenia. Natomiast jeśli ktoś szuka "przelotnego" zahaczenia się na chwilę to niech nie oczekuje cudów ...

Xyz

Polecam pracę w firmie Polmotor. Rzetelna i stabilna na rynku firma z perspektywa rozwoju. Zapewnia bezpiecznie warunki pracy i płacy.

Alicja
@Xyz

Przez bezpieczne masz na myśli stabilne? W tym sensie, że np. jest umowa na czas nieokreślony?

@Alicja

Zatrudnienie w Firmie jest na podstawie umowy o pracę. Natomiast pierwsze umowy, dają Pracodawcy możliwość sprawdzenia Pracownika, co w dalszej perspektywie skutkuje przekształcenie jej na umowę na czas nieokreślony.

Ile jest zmian w Polmotor Sp. z o.o.?

Bartek

Firma stabilna, z długim stażem a przy tym dobry pracodawca więc tylko podjąć pracę.

Montag
@Bartek

Bartek może napiszesz coś więcej.

Montag
Kandydat

Czy ktoś mógłby coś napisać jaka jest atmosfera. Jak się pracuje jako mechanik. No może coś o zarobkach? Jest ogłoszenie i nie wiem czy warto. Dzięki.

Tedy

@Pracownik Chyba pomyliłeś forum, możesz wyjaśnić dlaczego tu zostawiłeś taki wpis?

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Art

Straszna jest ich strona internetowa-ciągle wyskakujące okienka a brak zakładki kariera/praca.Chciałbym złożyć swoje cv ale nie wiem czy potrzebują ludzi - chyba trzeba wertować największe portale o pracy.....

Juliusz Cezar
@Art

Na stronie internetowej nie ma zakładki kariera, bo nie jest potrzebna. Jeżeli chcesz złożyć CV poszukaj ofert pracy lub po prostu przynieś do salonu. Chyba żeś leniwy, to może lepiej nie składaj ;)

Marek

Bardzo dobra firma to i na forum nie ma marudzenia!!

piston

Jakie zarobki mechanika ????

Michał K.

Jedni z najlepszych na rynku! Moje sugestie dla Polmotor Sp. z o.o.: Rzetelni, można dobrze zarobić o ile jest się zaangaowanym Lubię atmosferę w Polmotor Sp. z o.o. za: Jakość warunków pracy, możliwość dodatkowego zarobku

Gabriela
@Michał K.

Czy podpowiesz nam, czy ilość obowiązków w firmie jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy? Czy dla najefektywniejszych pracowników przewidziane są premie uznaniowe? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Gabriela

@Pedro, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na żadnym z wiodących serwisów pracy. Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? @Były pracownik, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Pedro

Słyszałem sporo dobrego o firmie, potrzebują ludzi?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Polmotor Sp. z o.o.. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotor Sp. z o.o. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polmotor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polmotor Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Andrzeja Struga 73
    70-784 Szczecin
  • NIP: 9552264345 KRS: 0000331869

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polmotor Sp. z o.o.