counter
2 85 68 5 1
Obecny pracownik

A ja myślę, że te komentarze negatywne pisze konkurencja!!!

Bartek

Firma stabilna, z długim stażem a przy tym dobry pracodawca więc tylko podjąć pracę.

radio

jest jakis socjal w firmie np multisport lub medicover

XYZ
@radio

Jest

Aleksandra Nowy wpis
@XYZ

Ooo to super, a mógłbyś napisać na co dokładnie można liczyć jeśli chodzi o takie benefity w Polmotorze? Czy np. prywatną opieką medyczną można objąć również członków swojej rodziny?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Polmotor Sp. z o.o.?

Obecny pracownik

A ja myślę, że te komentarze negatywne pisze konkurencja!!!

@Obecny pracownik

Jaka konkurencja? Z tego co się orientuję jest to jedyny salon Renault i Dacia w Szczecinie ;)

Ktoś
@Obecny pracownik

A pozytywne dział marketingu !

Wolf Nowy wpis
Klient
@Były pracownik

Jakieś nieporozumienie. Dzwonię cały dzień do daci nikt nie odbiera telefonu. Zamierzałem kupić dustera ale skoro nie można się dodzwonić (za co ci ludzie biorą pieniądze skoro tam nikt nie pracuje) to na pewno nie kupię i przestrzegam innych. Brak szacunku dla klientów to najgorsze świadectwo. Prezes firmy powinien zwolnić wszystkich i zatrudnić nowych

Michał Nowy wpis
@Wolf

Uwaga!! Klient po Dacie przyszedł

Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polmotor Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bartek

Montag
Kandydat
@Bartek

Bartek może napiszesz coś więcej.

Montag
Użytkownicy czekają na odpowiedź 288 dni.
Kandydat

Czy ktoś mógłby coś napisać jaka jest atmosfera. Jak się pracuje jako mechanik. No może coś o zarobkach? Jest ogłoszenie i nie wiem czy warto. Dzięki.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 293 dni.

Jaka jest kultura pracy w Polmotor Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Tedy

@Pracownik Chyba pomyliłeś forum, możesz wyjaśnić dlaczego tu zostawiłeś taki wpis?

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 495 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polmotor Sp. z o.o.?

Art

Straszna jest ich strona internetowa-ciągle wyskakujące okienka a brak zakładki kariera/praca.Chciałbym złożyć swoje cv ale nie wiem czy potrzebują ludzi - chyba trzeba wertować największe portale o pracy.....

Juliusz Cezar
@Art

Na stronie internetowej nie ma zakładki kariera, bo nie jest potrzebna. Jeżeli chcesz złożyć CV poszukaj ofert pracy lub po prostu przynieś do salonu. Chyba żeś leniwy, to może lepiej nie składaj ;)

Marek

Bardzo dobra firma to i na forum nie ma marudzenia!!

piston

Jakie zarobki mechanika ????

Michał K.

Jedni z najlepszych na rynku! Moje sugestie dla Polmotor Sp. z o.o.: Rzetelni, można dobrze zarobić o ile jest się zaangaowanym Lubię atmosferę w Polmotor Sp. z o.o. za: Jakość warunków pracy, możliwość dodatkowego zarobku

Gabriela
@Michał K.

Czy podpowiesz nam, czy ilość obowiązków w firmie jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy? Czy dla najefektywniejszych pracowników przewidziane są premie uznaniowe? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Gabriela

@Pedro, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na żadnym z wiodących serwisów pracy. Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? @Były pracownik, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Pedro

Słyszałem sporo dobrego o firmie, potrzebują ludzi?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Polmotor Sp. z o.o.. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Norbert

Może przesadzamy z naszymi radami? Nie zawsze władze firmy chcą zmieniać w sytuacji kiedy firma dobrze sobie radzi.

Wojtek

Jaki jest powód, że tak rzadko zaglądacie na to forum?

Nie jestem robotem
@Wojtek

Taki ze połowa prawdziwych komentarzy została usunieta.... czyli ktoś tu weższy...! ogólnie nic sie nie zmieniło do kwesti sobót oraz relacji załoga-firma . Mozna proponowac błagac, prosic grozic ale nikt Cie nie słucha nawet jak chcesz żeby było lepiej . "no nie przeskoczysz" "Cały czas źle i mało"

aaaaaa
@Nie jestem robotem

Myślę, że gdyby były prawdziwe to zapewne Administrator by ich nie usunął.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotor Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Polmotor Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Andrzeja Struga 73