Opinie o Euro-Saw Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro-Saw Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Euro-Saw Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Saw Sp. z o.o. w Olsztyn

Fachowiec Nowy wpis
Klient

Nie polecam tego komisu facet ściąga szroty z Niemiec gdzie po dwuch tygodniach auto się rozkracza

klientka Nowy wpis
Klient
@Fachowiec

Nieprawda. Kupowałam tam auto w 2014 r. Jeździ do dziś, nie psuje się wcale, nie rdzewieje. Bardzo dobry zakup i pomocna obsługa.

Magda Nowy wpis

Co sądzicie o kadrze kierowniczej firmy ?

Tomek Nowy wpis

Ale przecież to jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci tu zostawiają swoje uwagi?

MaTT

Kupiłem tam Renault Espace. Jestem bardzo zadowolony, jeżdżę już trzeci rok i żadne wady ukryte nie wyszły. Wszystko zgodne z książki serwisowej z danymi w ASO. Kolejny też tam kupię jeśli będzie w ofercie coś interesującego. Polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uwaga

Uwaga (usunięte przez administratora) nie kupujcie od niego aut są albo uszkodzone albo bite

Tomasz
@Uwaga

To kolejna opinia napisana w tym tonie, czy naprawdę tak ciężko znaleźć dobre auto w Euro-Saw? Jak sprzedawca reagował na Twoje obiekcje wobec stanu samochodu? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

klimson

(usunięte przez administratora)stoji tam chyba jzu 2 mies pewnie tez bita i byla na poacztku za 27,800 wystawiona a teraz 25 tys mialem jechac ale zrezygnowalem bo bo to komis wole od prywatnej os.

Krystian

nie polecam, mialem jechac ogladac/kupowac auto ford transit connect 64k przebiegu 2016 rocznik, sprzedawca twierdzil ze niebity, wszystko oryginalne nawet nie lakierowane - autobaza wyrzucila raport z kolizji - szkoda na 30-50 tyś pln, bite wszystko co się da :) albo przeszczep VIN albo składany od nowa

Krystian

Chciałem kupić od Pana auto dostawcze - ford transit connect. Pan zapewniał, że auto nie miało żadnej historii kolizji. cyt."nic nie było wymieniane, nic nie było lakierowane, może Pan z miernikiem przyjeżdżać" w rzeczywistości na autobazie wysypało z raportu historie kolizji auta na szkodę od 30 do 50 tyś pln. Robione dosłownie wszystko. Do tego Pan twierdził, że sprzedaje jako osoba prywatna, że auto używane tylko przez osobę prywatną (przez niego) może i owszem aczkolwiek prowadzi autokomis.

Co słychać w firmie Euro-Saw Sp. z o.o. w mieście Olsztyn? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Euro-Saw Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Saw Sp. z o.o. - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro-Saw Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.