Opinie o media-press.tv S.A. w Kraków

Firma Media Press z Krakowa jest jednym z głównych dostawców programu telewizyjnego dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Grupa Media Press obecna jest bezpośrednio w 12 krajach europejskich a w pozostałych działa poprzez sieć partnerską. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w Europie. Grupa obsługuje blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i internetowe, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa Media Press dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o media-press.tv S.A. w Kraków

Arystydes

Fascynujące są te pochlebne opinie. To chyba zarząd wypisuje :D Generalnie pobyt tutaj był dla mnie stratą czasu. Nieistniejące "premie" i te "zlecenia dla klienta wewnętrznego ($)" o których nikt nie słyszał, a którymi próbują mydlić oczy naiwniakom. Kasa zawsze niższa niż u konkurencji o ładnych parę kafli... Do tego jak już przełkniecie powyższe to firma i tak nigdy nie pójdzie Wam na rękę :/ odradzam, chyba, że ktoś chce po 180 dni na L4 siedzieć ;D

Tymon

Chyba jest dobrze w firmie ponieważ nikt od miesięcy nie pisze.

Aneta

Firma Media-press.tv Spółka Akcyjna poszukuje obecnie między innymi Specjalisty ds. Klientów Biznesowych oraz Redaktora w Redakcji niemieckojęzycznej. Co myślicie o wymaganiach koniecznych do aplikowania? Wiesz jak wygląda praca na tych stanowiskach? Podziel się informacjami, na pewno pomogą one kandydatom!

Letmeme

No wiadomo, że to wtedy trzeba świetnie władać takim językiem, głównie w piśmie @habemus. Z oferty na to stanowisko widzę, że dają umowę o pracę i jest możliwość rozwoju zawodowego.

Brałeś udział w rekrutacji do media-press.tv S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
habemus

Faktycznie te 20 zł za godzinę to jest dobra sumka na redaktora w redakcji niemieckojęzycznej, ale trzeba się liczyć z tym, że wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

ewa

wow @loppi jeśli to prawda to jak na nasze polskie warunki to bardzo dużo! w ogłoszeniu nie piszą oczywiście dokładnej stawki ale samo to, że jest umowa o pracę to już duży plus

loppi

no dobra, rozumiem, ze nie każdy ma dobra opinie na ich temat, ale wydaje mi się, ze jako Redaktor w Redakcji niemieckojęzycznej, to stawka min to 20 zł na godzine.

Faktycznie @gf bez języka niemieckiego się na tym stanowisku nie obejdzie. I to jest właściwie taki najważniejszy wymóg jak patrzyłem na tą ofertę. Za to dają umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną i kartę multisport po okresie próbnym. Ciekawe ile trwa taki okres, pewnie ze 3 miesiące.

niołname

@kuter co jest nie tak z pracą jako specjalista ds. marketingu internetowego b2b??

gf

@kuter poszukiwany jest rowniez redatktor w redakcji niemieckojezycznej na przyklad w Krakowie..no ale wiaodmo ze tutaj trzeba znac jezyk niemiecki :)

kuter

ks, najlepiej spróbować i przekonać się na własnej skórze. Teraz dla przykładu poszukiwany jest tutaj specjalista ds. marketingu internetowego b2b. Wymagają dobrej znajomości języka angielskiego i min. 2 letniego doświadczenia w obszarze marketingu internetowego.

ks

poszukuję jaiejś oracy ze stabilnymi warunkami, słyszałem, że spokojnie media press do tej roli się nadaje, ale czy anabelka chociaż jakaś podpowiedź jak z podstawami?

anabelka

oo! dzięki @misiek za podpowiedź, mnie też interesowało ale po wpisaniu tych danych na google wyskakuje po prostu już media press tv. ja też jestem zainteresowana, tylko że ofertą w redakcji hiszpańskojęzycznej i ciekawa jestem jak to wygląda, poszukują chyba sporo ludzi, tylko że mieszkałam parę lat w hiszpani nie mam potwierdzonej znajomości języka jakimś papierkiem

misiek

to jest dawne A plus C, poszukaj pod tą nazwą

pff

Mam prośbę. Czy jest tu ktoś, kto miał do czynienia z media-press i mógłby napisać, na czym dokładnie polega praca na stanowisku redaktora u nich. Bo jednak co wydawnictwo, to inne realia. Znam dobrze język francuski i mam doświadczenie jako redaktor, z tym, że w polskim wydawnictwie. Może ktoś pomoże.

pff

Zostaw merytoryczną opinię o media-press.tv S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w media-press.tv S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy media-press.tv S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w media-press.tv S.A.?

media-press.tv S.A.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.

media-press.tv S.A.