Opinie o AGROMET PILMET Sp. z o.o. w Brzeg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AGROMET PILMET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AGROMET PILMET Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGROMET PILMET Sp. z o.o. w Brzeg

piotruś

z tego co wiem, to pierwszej zmianie chyba idzie najlepiej, nie wiem czy prowadicie tu jakies rankingi wydajności czy ogłoszenia na pracownika roku, bo wtedy na pewno ktoś od nich wygrałby z tego co słyszałem. A to prawda, że gór zawsze powinna szanowac pracowników i cenić, bo to oni tak naprawde na nich zarabiają

wiadomo

Góra powinna pamiętać, że nie istnieje bez swych podstaw.

WOLF

POZDROWIENIA DLA PIERWSZEJ ZMIANY.

freelancer

Panie Janku, Bardzo ładny tekst wizerunkowy, jednakże nie oddaje on specyfiki pracy w firmie.

janek

Jakby nie patrzeć, to według różnych statystyk są największym, polskim producentem maszyn rolniczych. Wytwarzają ich rocznie blisko 25 000, z czego ponad 10 000 trafia na eksport do 60 odbiorców na całym świecie. Tak pokazują dane i one raczej nie kłamią... a co do kierownictwa to mam nadzieję, że uda się rozwiązać wszystkie problemy, bo jednak relacje w pracy zawsze przekładają się na efektywność pracowników i na ostateczne efekty tej pracy. Jeżeli firma ma cztery fabryki grupy kapitałowej i mają pod dachem łącznie 12 ha powierzchni produkcyjnej i pracuje w nich blisko 1 350 osób to przecież to o czymś świadczy, naprawdę zastanówcie się zanim napiszecie coś negatywnego, bo ja jestem obiektywny, nie łączy mnie nic z firmą, wystarczy zrobić dobry research i ma się już kilka danych o firmie na tacy podanych, internet to naprawdę mega kopalnia wiedzy, więc jeśli chodzi o komentarze, to fajnie jeśli byłyby obiektywne

nie wiadomo. mówią, że jest na urlopie.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGROMET PILMET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AGROMET PILMET Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGROMET PILMET Sp. z o.o.