SDK Spółka z o.o.

Ostróda

Opinie o SDK Spółka z o.o.

Pracownica SDK.

Panie Waldemarze, rozumiem Pana rozżalenie. W końcu firma, w której nie ma możliwości na "zbijanie bąków", to nie Pana bajka. Chciałam tylko zapytać, kogo nazywa Pan "starą", bo żadne krowy w firmie nie pracują. Może ma Pan na myśli Panią prezes, która na każde święta wręcza pracownikom nagrody uznaniowe i karpia na kolacje wigilijną? Faktycznie... szczęście, że nie pracuje Pan już w tej okropnej firmie. Pozdrawiam, Pracownica SDK

Waldek

Omijać ta firma szerokim łukiem . Stara przyszła pozadki zrobiła zarabialo się 2 tyś teraz 1700zł . Po godzinach pracujesz trzeba o swoje się kłócić w biurze .Ludzi trKtuja jak śmieci zero szacunku.Ludzie się zwalniają na okrągło jak przyjdzie 3 to dwuch po godzinie idzie do domu. NAPRAWDE NIE POLECAM TEJ FIRMY.

lukasz

Czemu tak uważasz ?

bob

Banda naciągaczy i złodziejii .Nie polecam tam pracy nikomu

lukasz
@bob 23.05.2015 10:29
Banda naciągaczy i złodziejii .Nie polecam tam pracy nikomu

Czemu tak uważasz ? Bo moje zdanie jest inne !

Zostaw opinię o SDK Spółka z o.o. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SDK Spółka z o.o.