Opinie o Sdk Sp. z o.o. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sdk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sdk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sdk Sp. z o.o. w Ostróda

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy w Sdk Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Podwykonawca Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Hej...czy firma SDK dopuszcza wejscie podwykonawczej firmy zewnetrznej ?

Janko Nowy wpis
Inne

Bardzo dobry pracodawca i nie każdy może tu pracować gdyż nie poradzi sobie!

Paweł
Inne

Firma SDK zajmuje się wytwarzaniem sprzętu i urządzeń do hodowli rybactwa stawowego, transportu i przetwórstwa ryb. Oferują też usługę wycinania wodą oraz frezowanie modeli CNC. Czy osoby zatrudnione w firmie mogłyby dodać informacje na temat wynagrodzenia i dodatków? Pracownik może liczyć na premie i umowy długoterminowe? Stabilny kontrakt to jeden z ważniejszych elementów przy podejmowaniu zatrudnienia.

Dobry kolega Nowy wpis
@Paweł

Stabilny kontrakt to ważny element? Chyba w latach 80 i w trudno rozwijających się umysłach. Jeżeli jesteś dobrym majstrem nie przejmujesz się długością umowy lecz dobrymi pieniędzmi... Co dobrego w tym żeby mieć umowę na 3 lata a orac za 2 tys.... A i uprzedzam nie robić w tej firmie nadgodzin bo są liczone tak jakby to był wolontariat

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sdk Sp. z o.o..
logo firmy OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE
Łódź
Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Halina
Inne

@Dobry kolega, jeśli nie jesteś pracownikiem w Sdk to co skłoniło Cię do wypowiedzi na tym wątku? Przypominam Ci, że na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie konkretnych osób. Jest to niezgodne z regulaminem tego forum: https://www.gowork.pl/regulamin Opiszcie proszę jakie warunki są proponowane przez pracodawcę oraz jaka jest atmosfera pracy w Sdk. Pomocne będą również informacje dotyczące dodatków do podstawowego wynagrodzenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dobry kolega
@Halina

Gdzie tu jest obraza konkretnej osoby...? Ktoś ma problem z rozumowaniem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dobry kolega

Propo waszej dobrze rozwijającej się firmy znowu szukacie ludzi? Ludzi którzy się tam zatrudnia ostrzegam żebyście uważali na pewne osoby które rzygaja pod siebie w pracy... Jaka płaca taka praca tzn. taki "pracownik"

Lotus

Witam. Jestem pracownikiem tej firmy i gorąco polecam zatrudnienie się tutaj. Firma dynamicznie się rozwija, a atmosfera i komfort pracy jest super! Czytając wasze opinie za głowę się łapię ... co to za bzdury wypisujecie!!! Jak można oczerniać osoby zatrudniające w taki beszczelny sposób!!! Jeżeli mi nie pasuje atmosfera w pracy to szukam sobie innego zajęcia i tyle. Znając poszczególne osoby i ich podejście oraz umiejętności, wcale się nie dziwię że tu już nie pracują. Kto chce to zarobi sobie dobte pieniądze, tylko musi pracować a nie bąki zbijać i liczyć na to że za opierdzielanie się i jaranie fajek zostanie doceniony! Natomiast oczernianie pracodawcę to już godności swojej nie macie! Jak kogoś boli że pracodawca siedzi w biurze, to niech zakłada sobie firmę i pracuje za takich głąbów co tu negatywne opinie wypisują!

Hahaha dobry kolega
@Lotus

Nie wstyd wam samemu sobie opinii pisać.. Znam ludzi z tej firmy i tak rozwiniętej wypowiedzi stylowo nikt by nie napisał także wstyd.. Jak ktoś płaci jak dla zula to palenie fajek to najlepsze co można dla firmy robić. Walenie tam lipy jest na porządku dziennym.. Nwm skąd wy macie tych klientów ale tez muszą być nieźle je. Bni3ci.. Nie pozdrawiam i życzę większych porażek bo ludzie od was uciekają i niech tak się dzieje dalej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik SDK
@Hahaha dobry kolega

Panie @dobry kolego trochę szacunku do ludzi. Po Pana wypowiedziach widzę że jest Pan bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Bardzo szybko wydaje Pan negatywne i krzywdzące opinie o kolegach z pracy co świadczy o Pańskim charakterze.Nie życzę sobie obelg z Pana strony. Życzę wielu sukcesów w innych firmach.Pozdrawiam pracownik SDK.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monika
@Pracownik SDK

Wyrazy współczucia, że mieliście takiego pracownika w swoim zespole jak Hahaha dobry kolega.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Uczony
@Hahaha dobry kolega

Panie Kolego, rozumiem, że mierzysz swoją miarą... bo w twoim wydaniu, to rzeczywiście rozwinięta stylowo wypowiedź, i taka rzeczowa. Skoro znasz ludzi tam pracujących, a sam nie pracujesz w tej firmie, to chyba nie Tobie to oceniać, a tym bardziej obrażać kogokolwiek z uczciwie pracujących tam ludzi. Zapraszam do dyskusji na wyższym poziomie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Halina
Inne

@Łukasz, pisanie stawki godzinowej w ogłoszeniu nie jest wymagane. Takie informacje są zazwyczaj podawane już na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy masz zamiar aplikować do Sdk? A może byłeś już na rozmowie? @lENA, Twój komentarz nie odnosi się do pracy w Sdk. Jeśli posiadasz informacje o pracy w tej firmie to podziel się nimi z innymi pracownikami. @Henio, mógłbyś powiedzieć jaka jest atmosfera pracy w Sdk? Jakie warunki są proponowane przez pracodawcę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldek

Omijać ta firma szerokim łukiem . Stara przyszła pozadki zrobiła zarabialo się 2 tyś teraz 1700zł . Po godzinach pracujesz trzeba o swoje się kłócić w biurze .Ludzi trKtuja jak śmieci zero szacunku.Ludzie się zwalniają na okrągło jak przyjdzie 3 to dwuch po godzinie idzie do domu. NAPRAWDE NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Pracownik SDK
@Waldek

Panie Waldku to czemu Pan tam nadal pracuje jak Panu tak jest źle? Z tego co wiem to już w tej miejscowości w której Pan mieszka znają Pana pracodawcy. Czemu tak ciężko Panu tam znaleźć prace? Pozdrawiam kolega z pracy :-)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lENA
@Waldek

Panie Waldku, może popracowałby Pan nad ortografią...wtedy być może zarobiłby Pan nawet 3 tysiące...hmmm...:)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Henio

Nie dlugo stara ze starym i synuś wezma sie za robotę na produkcji a nie tylko siedza i pierdza w stołki.......A ludzi jak nie ma tak nie ma do pracy. Dziwne ze nawet Ukraińcy nie chcą tam robić.

Łukasz

Wystawiając ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika to wypada napisać stawkę a nie rozbić z tego tajemnicy ;) chyba że wam wstyd wpisać 13 brutto

Halina
Inne

@Dobry kolega, na pewno wiele osób czytających Twój wpis żałuje, że nie ma on ciągu dalszego. Gdybyś zechciał dodać jeszcze kilka słów uzasadniających tę negatywną ocenę, to spośród osób, które zamierzają aplikować do tej firmy, co najmniej kilka rozważy te aspekty, o których napiszesz i być może one przesądzą o rodzaju podjętej decyzji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dobry kolega
@Halina

To że spawacz dostaje ledwo 2 tys jest wystarczającym argumentem. Kobieta w Lidlu czy biedronce w zawodzie mało technicznym ma więcej ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol

Jaka stawkę dostaje spawacz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dobry kolega
@Karol

Zarobisz 2 tys (usunięte przez administratora) i patrząc jak inni "spawacze" maja tyle co ty ;) nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

kiedy trzeba przelać pieniądze żeby były na kącie pracownika po piętnastej w piątek przed dziesiątym za prawidłową odpowiedz nagroda

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownica SDK.

Panie Waldemarze, rozumiem Pana rozżalenie. W końcu firma, w której nie ma możliwości na "zbijanie bąków", to nie Pana bajka. Chciałam tylko zapytać, kogo nazywa Pan "starą", bo żadne krowy w firmie nie pracują. Może ma Pan na myśli Panią prezes, która na każde święta wręcza pracownikom nagrody uznaniowe i karpia na kolacje wigilijną? Faktycznie... szczęście, że nie pracuje Pan już w tej okropnej firmie. Pozdrawiam, Pracownica SDK

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lukasz

Czemu tak uważasz ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bob

Banda naciągaczy i złodziejii .Nie polecam tam pracy nikomu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lukasz
@bob

Czemu tak uważasz ? Bo moje zdanie jest inne !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Sdk Sp. z o.o. - Ostróda

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sdk Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Sdk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sdk Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 15 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Składowa 5
  14-100 Ostróda
 • NIP: 7411002174 KRS: 0000121434
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Sdk Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii