Opinie o Tur inter tech (Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski) w Zambrów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski o rekrutacji.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski w Zambrów

Rolnik
Inne

O, dodałem 2 opnie i jedna jak i druga skasowana. To chyba o czymś świadczy.

1
anonim
Inne
@Areczek

To nowi są skazani tylko na siebie, przełożeni nie są chętni do pomocy? A co w wypadku gdy nowa osoba czegoś nie wie i popełni wtedy błąd? Kto ponosi konsekwencje? W jakim obszarze najbardziej jest brak komunikacji?

Taki Jeden

Nie wiem jakie warunki pracy, ale odejścia, o których wiem, i to że notorycznie się mocno ślizga z kasą, a od prawie roku w ogóle (usunięte przez administratora) swoim kontrahentom chyba o czymś mówi.

Kornelia
Inne
@jaro

Co obiecują podczas rekrutacji? A gdzie najlepiej trafić żeby na początek mieć jednak tą minimalną pomoc? Co to znaczy 'zleją'?

Edzia Nowy wpis
Inne

No no widzę że pisaliście że jak jest problem do szefostwo działa i sa jakieś rozwiązania. Dla mnie to nowość takie dbanie o atmosferę. Szukam miejsca na dłużej więc dajcie jeszcze znać czy kończy się to czasami zwolnieniem? No wiecie jak jest ktoś wyjątkowo problematyczny to co tylko upomnienia, ale nie zwolnienie?

marcin
Pracownik

firma dba o atmosferę pracy i warunki socjalne. pozdrawiam

anonim
Inne
@marcin

A napiszesz bardziej szczegółowo? Co wchodzi w skład socjalu, bo dla mnie akurat to istotny temat? Płacą wczasy pod gruszą czy jest tego więcej? No i jak firma dba o atmosferę; szefostwo rozwiązuje konflikty , jeśli powstają między ludźmi?

Adam
Inne
@anonim

Szefostwo jeśli wie o problemu to stara się go natychmiast rozwiązać . Ale często między sobą rozwiązujemy , bynajmniej ja. Czasem nie rozumiem po co wszyscy co odchodzą zwolnieni lub sami się zwalniają zazwyczaj pisza bzdury. A nawet jak coś to przecież mogli to z imienia nazwisko powiedzieć komuś . Strasznie tp dziwne .

Róża
Inne
@Adam

A jakie są wtedy podejmowane kroki, rozmowa czy coś innego? Wtedy tacy pracownicy są zmuszani do pogodzenia się? Jestem ciekawa jakiego typu konflikty powstają między współpracownikami, jeśli już do nich dochodzi? Często dotyczy to podziału obowiązków?

pawell Nowy wpis
Pracownik
@Róża

jest proces naprawczy. rozmowa upomnienie, no i zazwyczaj czas. głónie konflikty sami sobie tworzą a szefostwo jak szefostwo chce dobrze dla każdego i czasem bezsilnosć ich ogarnia jak widzą że problrm to nie problem . raczej pozytywnie sie wypowiadam. pracuej tu 8 lat i nadal chce pracować . pozdro

Andrzej Nowy wpis
Pracownik

Polecam. Normalni ludzie. Zatrudniają ludzi którzy chcą dobrze dla firmy a nie tylko sobie. Pozdrawiam

paweł Nowy wpis
Pracownik
@Andrzej

popieram. w końcu ktoś nazwał to po imieniu. w czwartek mielismy pączki z resztą jak co roku. szkoda ze nie można wstawić zdjęcia jaką mamy stołówkę terzzz...wytapetowana , nowoczesna

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski?

bolo
Inne
@Pytanie

Niestety brak współpracy i niemiła atmosfera wśród starszych pracowników wywołuje poczucie zdenerwowania i napięcia co negatywnie przekłada sie na dobre wyniki w Firmie. W Intertech panuje zamęt presja i liczne kłotnie. Odradzam zatrudnienie w Firmie Intertech.Na szczęście zmieniłem pracodawce

anonim
Inne

Wdrożeniem pracowników zajmuje się Pan osobiście? Jest na to czas, i jak w szczególe wygląda takie przeszkolenie?

Emontaz
Pracownik
@bolo

Jest fajna atmosfera. Wymagają dużo ale tez można się nauczyć . Zarobki w miarę Ok Napisz imię i nazwisko żebyśmy mogli zobaczyć co jest nie tak Pozdro

anonim
Inne
@Emontaz

Hmmm no właśnie widzę dwugłos co do atmosfery w firmie. A może jest ta słaba atmosfera i kłótnie są w jakimś konkretnym dziale czy na konkretnym poziomie? Jest tu tak, ze wszyscy pracownicy, obojętnie od poziomu stanowiska, się razem integrują? Czy jest podział na to, że dobre relacje mają managerowie między soba, juniorzy między sobą? Jakieś wspólne wyjścia, imprezy dla wszystkich są tu organizowane?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Menedżer Sprzedaży – EU - Maszyny Rolnicze.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Taki Jeden

Nie wiem jakie warunki pracy, ale odejścia, o których wiem, i to że notorycznie się mocno ślizga z kasą, a od prawie roku w ogóle (usunięte przez administratora) swoim kontrahentom chyba o czymś mówi.

Intertech b+r
Pracownik
@Taki Jeden

Tak od 2019 firma zainwestowała ponad 15 mln w obiekty , zakup gruntów i park maszynowy . Kontrahenci dobijają się drzwiami i oknami po to żeby za darmo sprzedać towar . Fajnie byłoby poznać ich osobiście

Kajtek
Inne

Co, zaraz po zatrudnieniu zamiast wdrożenia jest "radź sobie sam"? Dosłownie, czy coś tam pokazują co i jak robić? Ale najważniejsze, to napisz mi, czemu ludzie z pracy tu odchodzą?

Bleblol
Pracownik
@Intertech b+r

A ja pracuje i widzę jak firma ciagle wysyła ba szkolenia . Jak ktoś zgłosi ze nie umie czegoś tomozna zrobić kurs. Dla chcącego nic trudnego . Raz jest lepiej raz gorzej

jaro
Inne
@Kajtek

zależy gdzie jeszcze trafisz ale od pomocy we wdrążeniu umywąją ręce rozmowa rekrutacyjna wow wszystko super obiecanki ...a poźniej zleją cię i radź sobie sam patosy nie ludzie zajmijcie się organizacją firmy i zatrudnijcie osoby na wykwalifikowanych stanowiskach a wasza firma będzie porządnie prosperowała a nie multum burczących ludzi którzy boją się podzielić wiedzą LEŻYCIE Z ZARZĄDZANIA !

Pracownik intertech
Pracownik
@jaro

Miłe widziany manager z zarządzania systemowego i zasobami ludzkimi . Firma chetnie nauczy się od profesjonalistów

Kornelia
Inne
@jaro

Co obiecują podczas rekrutacji? A gdzie najlepiej trafić żeby na początek mieć jednak tą minimalną pomoc? Co to znaczy 'zleją'?

Rolnik
Inne

O, dodałem 2 opnie i jedna jak i druga skasowana. To chyba o czymś świadczy.

1
Pozytywny
Pracownik

Negatywne komentarze pisza negatywni ludzie. Pewnie ktos komu kierownik nie pasował . kierownicy teraz mocno pilnują bo przeginają z paleniem papierosów . Za często chodzą na przerwy. I strasznie pilnują porządku . Ogólnie spoczko.

cichy
Kandydat
 Pytanie

@denis dlaczego nie polecasz? pracujesz tam i nie polecasz ?

niki tiki
Pracownik
 Pytanie

a co ma do tego ze firma się rozwija i komu (usunięte przez administratora) boli z tego powodu? raczej chodzi o warunki i poszanowanie pracownika

Oluś
Inne
@niki tiki

Dlaczego masz zastrzeżenia do poszanowania pracownika? Z jakimi sytuacjami, czy zachowaniami masz tu do czynienia, że tak to odbierasz?

torba do sakwy
Pracownik
@Oluś

co dopatrzyli się ze nić nie robiłeś, właśnie przez takich jak ty powstaje kołomyja oby jak najmniej leni i obiboków w tej firmie ps. kasa mi się zgadza i heja

anonim
Inne
@torba do sakwy

Kasa kasą, ale zwykły szacunek do drugiego pracownika to chyba podstawa. Nie wiem, jak wygląda ta agresja, o której mowa wcześniej, ale jeśli było blisko bójki to chyba nie najlepiej to świadczy o poziomie współpracy. I czy to pojedynczy przypadek, czy częściej ludzie są wobec siebie negatywnie nastawieni?

Romek uczciwie
Były pracownik
@Rolnik

Nie polecam firmy nie ma szkoleń na rozmowie inna gadka poźniej radz sobie sam Nieodpowiedni kierownicy o bardzo małych kompetencjach kasują firma kasuje negatywne opinie od byłych pracowników Jeśli się szanujesz nie podejmuj wyzwania w tej firmie bo szkoda czasu

Areczek
Pracownik
@Rolnik

Hej wszystkim Nie polecam firmy Intertech mimo swoich starań skopali mi (usunięte przez administratora) Ludzie nieżyczliwi atmo do (usunięte przez administratora)brak komunikacji ze strony pracownikow i checia udzielenia pomocy nowo zatrudnionym Odradzam

anonim
Inne
@Areczek

To nowi są skazani tylko na siebie, przełożeni nie są chętni do pomocy? A co w wypadku gdy nowa osoba czegoś nie wie i popełni wtedy błąd? Kto ponosi konsekwencje? W jakim obszarze najbardziej jest brak komunikacji?

Agnieszka
Inne

To czyszczenie mieszkań, do którego szukają do pracy, to jakieś specjalistyczne czy raczej typowo? Pytam, bo raz mi się trafiła już taka oferta z innej firmy, niby zwyczajnie, a okazało się że chodzi o sprzątanie po zmarłych, to był koszmar dla mnie. No i do tej dniówki 50 brutto jeszcze coś dochodzi ?

polecam uczciwie
Pracownik

jak administrator nie skasuje tej opinii to szczerze polecam firmę . nawet czekolady i bonusy dają

dooperatora
Inne
 Pytanie

przestańcie podjudzać i negatywnie opiniować . dlaczego nie promujecie pozytywnych komentarzy że pracownicy za super wkład miesiąca od kierowników dostają czekolady i gadżety firmowe ??? to takie trudne napisać miłe słowo . (usunięte przez administratora)

ukr
Były pracownik

fachowcy mogą zarobić na prawdę duże pieniądze wszytko zależy od twojego zaangażowania polecam pracę w firmie InterTech były pracownik, po powrocie do Polski na pewno chętnie wrócę

Administrator

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski poszukuje pracownika na stanowisko Asystent księgowości. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Teresa
Inne

Chciałabym złożyć ofertę pracy jako przedstawiciel handlowy, ale czy zawsze dają odpowiedź czy kandydat został wybrany lub nie? Chciałabym wiedzieć na czym stoję i wolę wiedzieć, a nie czekać. Ile przedstawiciel może wyjść na miesiąc bez premii tylko sama podstawa? W ogłoszeniu jest wspomniana praca za granicą, ale czy to jest praca głównie poza krajem czy zdarzają się wyjazdy? Jak wtedy są one rozliczane?

INTER TECH
Pracodawca
@Teresa

Zapraszamy Panią na rozmowę kwalifikacyjną.

Adriano53
Kandydat
 Pytanie

Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy w Inter-Tech. Na jaką stawkę można liczyć zaczynając pracę, jak wyglądają godziny pracy oraz jak wygląda atmosfera w pracy?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

A.Jankowska
Pracownik

Dzień dobry . Zapraszam serdecznie do przedstawienia swojej opinii bezpośrednio . Chętnie zapoznam się bliżej z tematem. Proszę o kontakt pod nr tel 532 77 77 70 celem umówienia spotkania lub e-mail bezpośrednio a.jankowska@intertech-agro.pl Z wyrazami szacunku Anna Jankowska

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Izabela
Inne

Fajnie, że masz dobre zdanie na ten temat. Twoja opinia jest z pozycji klienta czy pracownika? Czy ktoś z osób pracujących mógłby powiedzieć jakie firma ma podejście do tematu szkoleń i rozwoju pracownika? Czy pracownicy są wysyłani na szkolenia na których uczą się obsługi klienta?

IT grupa pracownicy
Pracownik
@Izabela

Szkolenia są cały czas. Firma stale podnosi kwalifikacje i kompetencje. Wiele można się nauczyć . Nieustanny rozwój

Maja
Inne
@IT grupa pracownicy

Czy wraz z rozwojem zawodowym podnoszą wam pensje? Albo może na jakieś awanse można liczyć? Są tu jakoś określane ścieżki rozwoju?

Agnieszka
Inne

Zauważyłam, że zamieszczacie same pozytywne opinie, szczerze Wam zazdroszczę, bo sama szukam takiego pracodawcy. Czy często zdarza się, że firma zatrudnia nową osobę? Nie chcę wypaść niegrzecznie, ale chciałam też podpytać, jaka jest średnia wieku pracowników? Skoro pracuje tu tyle osób z długoletnim stażem, obawiam się, czy osoba 30+ odnalazłaby się w zespole.

Karol
Pracownik
@Agnieszka

W każdym wieku są przyjmowani pracownicy . Często spotykam nawet tych po 60 ;) a są i 18 letni młodzi ludzie

Paulina
Inne
@Karol

ciekawe skad sie to bierze, przyjmuja po prostu kazdego chetnego ?

Pracownik
Pracownik
@Agnieszka

Z całym szacunkiem ,Jeżeli ma Pani obawy to nie jest Pani pewna swoich kompetencji. Proszę tego nie traktować negatywnie , najpierw warto zrobić analizę pracodawcy i siebie . Internet jest anonimowy a firma jest prywatna. Szefostwo decyduje kogo zatrudnia a kogo zwalnia . Pracownik decyduje czy chce pracować czy nie .dzisiaj panuje demokracja To nie jest (usunięte przez administratora) i zmuszanie . Rynek pracy jest duży i sami decydujemy gdzie i z kim chcemy pracowac

Pawel
Pracownik
@Agnieszka

Najlepiej sama podejmij rękawice i przyjdź na rozmowę o prace

Arcziiiii
Pracownik
@Pawel

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz

Zambrów
Pracownik

W pracy jest dobra atmosfera i czuć chęć do pracy. Z pensji też jestem zadowolony.

zambrowiak
Pracownik

Pracuję tutaj już od 2 lat. Jest mi tu dobrze. W moim dziale jest OK, wiadomo pracować trzeba, ale pensja też w porządku.

Kamila
Inne
@zambrowiak

No jeśli faktycznie ok to dobrze a zdradzisz tylko jaki to dział?

Zambrowiak
Pracownik
@Kamila

Jasne.zaopatrzenie

Kamila
Inne
@Zambrowiak

jeśli chodzi o pensję to zwiększyły się może tu na zaopatrzeniu stawki od nowego roku? i ogólnie pisałeś o tych dwóch latach, na jaki rozwój już po takim czasie można tu liczyć. Szkolenia jakieś są?

Zambrowiak
Pracownik
@Kamila

Tak ostatnio mieliśmy szkolenie z trenerem i czekamy na kolejne za dwa tyg. Piza tym dostawcy nam oferuje . Aktualnie szkolimy się z nowego programu r

Pawel
Pracownik

Polecam firma bardzo rozwojowa to prawda dużo inwestuje może nawet za szybko się rozwija i za dużo inwestuje Moj poprzedni pracodawca jak kupił jedna maszynę na 10 lat i to było wielkie wydarzenie a w INTERTECH inwestycje nie maja końca już kolejna hale projektują. Nie lubią jak ktoś nadużywa L4

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Doradca Klienta, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak. Pracujemy właśnie nad nowym systemem premiowym . Jest tez wiele konkursów na fun page fb dla pracowników i kontrahentów . Wiele nagród pieniężnych do zdobycia . Zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski - Zambrów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski
4/5 Na podstawie 8 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Wojska Polskiego 100
  18-300 Zambrów
 • NIP: 7231394497 REGON: 200133746
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inter-Tech Piotr Jankowski
Przejdź do nowych opinii