Opinie o Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek w Izdebki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek o rekrutacji.


Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek w Izdebki

anonim Nowy wpis
Inne

Najgoręcej jak to możliwe odradzam korzystanie z tej firemki. Niesłowni kanciarze. Zwodzą miesiącami zapewniając,że towar już będzie na 100 % za miesiąc,że jestem zapisany i na pewno dostanę po czym jeszcze dwa tygodnie, już jest w Hamburgu i go rozładowują, jeszcze miesiąc bo są opóżnienia itp draństwa, a na koniec że mogę zamówić w innej firmie. (usunięte przez administratora) jakich mało. (usunięte przez administratora) z takimi z rynku

Jacek.N Nowy wpis
Inne

Polecam wszystkim tą firmę spędziłem tam dużo czasu mimo iż nie byłem pracownikiem a jedynie gościem i widziałem osobiście jak każda maszyna jest dopieszczana. Maszyny może i są toporne ale za to trwałe i niezawodne. Jak ktoś nie ma pojęcia o obsłudze maszyn i nie stosuję się do zaleceń instrukcji to wszystko zniszczy i nikt reklamacji ani zwrotu nie przyjmie

Monika Nowy wpis
Inne
@Jacek.N

No takie to trochę naciągane... bo co może wiedzieć gość który zagląda do firmy sporadycznie? Najlepsze opinie wydają jednak pracownicy, bo wiedzą co się dzieje na co dzień.

Bartosz Nowy wpis
Inne

Zauważyłem, że jakiś czas temu firma zaczęła zwalniać pracowników oraz groziła jej upadłość. Jak to się skończyło? Czy przedsiębiorstwo wyszło na prostą? Czy przestali zwalniać pracowników?

Administrator

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek w mieście Izdebki, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Kamikaze
Inne
@Administrator

Nie polecam, firma upada już. Są zwolnienia lub samozatrudnienie pracowników.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
jacek

TOTALNA CHIŃSZCZYZNA CENY JAK Z KOSMOSU OBSŁUGA SUPER JAK KUPUJESZ ALE JAK ZŁOM CHCESZ ODDAĆ TO JUŻ NIE JEST SUPER .(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek - Izdebki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • 609
    36-203 Izdebki
  • NIP: 6861019240 REGON: 370387021
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek
Przejdź do nowych opinii