Opinie o Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek w Izdebki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek w Izdebki

Najgoręcej jak to możliwe odradzam korzystanie z tej firemki. Niesłowni kanciarze. Zwodzą miesiącami zapewniając,że towar już będzie na 100 % za miesiąc,że jestem zapisany i na pewno dostanę po czym jeszcze dwa tygodnie, już jest w Hamburgu i go rozładowują, jeszcze miesiąc bo są opóżnienia itp draństwa, a na koniec że mogę zamówić w innej firmie. (usunięte przez administratora) jakich mało. (usunięte przez administratora) z takimi z rynku

Jacek.N Nowy wpis

Polecam wszystkim tą firmę spędziłem tam dużo czasu mimo iż nie byłem pracownikiem a jedynie gościem i widziałem osobiście jak każda maszyna jest dopieszczana. Maszyny może i są toporne ale za to trwałe i niezawodne. Jak ktoś nie ma pojęcia o obsłudze maszyn i nie stosuję się do zaleceń instrukcji to wszystko zniszczy i nikt reklamacji ani zwrotu nie przyjmie

Monika Nowy wpis
@Jacek.N

No takie to trochę naciągane... bo co może wiedzieć gość który zagląda do firmy sporadycznie? Najlepsze opinie wydają jednak pracownicy, bo wiedzą co się dzieje na co dzień.

Bartosz Nowy wpis

Zauważyłem, że jakiś czas temu firma zaczęła zwalniać pracowników oraz groziła jej upadłość. Jak to się skończyło? Czy przedsiębiorstwo wyszło na prostą? Czy przestali zwalniać pracowników?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek w mieście Izdebki, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Kamikaze

Nie polecam, firma upada już. Są zwolnienia lub samozatrudnienie pracowników.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
jacek

TOTALNA CHIŃSZCZYZNA CENY JAK Z KOSMOSU OBSŁUGA SUPER JAK KUPUJESZ ALE JAK ZŁOM CHCESZ ODDAĆ TO JUŻ NIE JEST SUPER .(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek - Izdebki

Polexim Produkcja Usługi Handel Import-Export Poland Jan Czopek
  • 609