Kredyt Bank

Lublin

Opinie o Kredyt Bank

gas

Witam. Przedstawie Wam sposób jak wygrać duże pieniądze w 5 min. Ja już wygrałem 240zł. W piątek doszły mi pieniądze tak więc stwierdzam że to nie jest żadne FAKE! Gra polega na graniu w puzzle z innymi użytkownikmi ;-) Kto wygra zgarnia pieniądze. Aby je wypłacić należy się zarejestrować :] Jest tylko jedno ale aktywacja konta kosztuje 2.44 lecz to mało z tym co wygrywamy :) wiem, ponieważ sam już tego doświadczyłem :D Prosiłbym o rejestracje z mojego linku,wtedy dostane ptk które są potrzebne do wypłaty pieniędzy :] Strona z moim linkiem [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Kredyt Bank - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyt Bank