Opinie o Znój Mariusz Handrysz F.H.U w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Znój Mariusz Handrysz F.H.U, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Znój Mariusz Handrysz F.H.U na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Znój Mariusz Handrysz F.H.U w Lublin

Kasia Nowy wpis

Wymagają statusu studenta ?

niko Nowy wpis

Wojtuś zmień dilera skoro piszesz jak tam dobrze

niko Nowy wpis

ja pisałem prawdę jak inni ja mam prace lepszą i szacunek szefa i nikt go nie k......... jak jego kierowcy ps. i dalej pomykam 4osiko aż miło

Wojtek Nowy wpis

Jak już straciło się pracę w firmie to teraz jest oczernianie? Mając dobrą pracę trzeba ją szanować.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

niko

ja też pracowałem u Mariuszka i niestety wszystkie wypowiedzi są na miejscu konfident Tadek to nie ale BIBER t ooooo pudełko wazeliny zawsze ma przy sobie

Czesław

@Krzysztof, jesteś pewien że pracownicy pracują bez umowy? Łamanie prawa pracy to poważny zarzut który zamieszczasz na forum publicznym. Przed rozpoczęciem pracy zapewne były ustalenia co do warunków pracy, czy nie pokrywają się one z tym co faktycznie pracodawca oferował? Na jakiej podstawie jesteście zatrudnieni w firmie Handrysz F.H.U?

Krzysztof

Ale to wszystko co pisali koledzy wcześniej to prawda. Brak umowy, płaci za godzinę - nie ma pracy nie ma kasy. Urlop to fikcja, jesteś chory - nie masz kasy bo nie jeździsz. Podsumować można 1 zdaniem: Prawo pracy nie istnieje. Szerokości.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Handrysz F.H.U. mgr Mariusz Znój w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

kierowca

Pracowałem miesiąc. Wypłata bez problemów. Zarobki od 10 do 14zł. ja miałem 12. Nie mogłem doprosic się umowy bo Mariusz stwierdził że za wolno jeżdżę :) w końcu sam zrezygnowałem. Strasznie nerwowy człowiek.

Lublin

Pracowałem 3 dni. Stawka owszem 12pln/h tylko po 3 ch przepracowanych dniach dostałem polecenie oczekiwania na nstp. ofertę. Upłynęło 3,5 roku i ani oferty ani kasy za w/w dni (pomimo monitów !!!) nie otrzymałem. Szerokości..............

Lublin
@Lublin

Bo tam pracują same chomonty z Milejowa

?
@Lublin

kto to jest "chomonty z Milejowa"?

plabik

Witam kolegow po fachu jeżeli zamierzacie zatrudniać się tam zatrudniać jako kierowca to zastanowcie się dobrze bo kierowca to jest się tam zaraz po mechaniku i innych jeszcze stanowiskach.Fakt jest taki ze płaci -płacze i płaci hehe ale w końcu żadna laska jak się ma umowę ps.uwaga na konfidenta- "Tadka"

Zostaw merytoryczną opinię o Znój Mariusz Handrysz F.H.U - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Znój Mariusz Handrysz F.H.U
0/5 Na podstawie 0 ocen.