Handrysz F.H.U. mgr Mariusz Znój

Opinie o Handrysz F.H.U. mgr Mariusz Znój

kierowca

Pracowałem miesiąc. Wypłata bez problemów. Zarobki od 10 do 14zł. ja miałem 12. Nie mogłem doprosic się umowy bo Mariusz stwierdził że za wolno jeżdżę :) w końcu sam zrezygnowałem. Strasznie nerwowy człowiek.

Lublin

Pracowałem 3 dni. Stawka owszem 12pln/h tylko po 3 ch przepracowanych dniach dostałem polecenie oczekiwania na nstp. ofertę. Upłynęło 3,5 roku i ani oferty ani kasy za w/w dni (pomimo monitów !!!) nie otrzymałem. Szerokości..............

@Lublin 22.01.2015 16:14

Bo tam pracują same chomonty z Milejowa

?
@Lublin 26.12.2015 20:41
Bo tam pracują same chomonty z Milejowa

kto to jest "chomonty z Milejowa"?

plabik

Witam kolegow po fachu jeżeli zamierzacie zatrudniać się tam zatrudniać jako kierowca to zastanowcie się dobrze bo kierowca to jest się tam zaraz po mechaniku i innych jeszcze stanowiskach.Fakt jest taki ze płaci -płacze i płaci hehe ale w końcu żadna laska jak się ma umowę ps.uwaga na konfidenta- "Tadka"

Zostaw opinię o Handrysz F.H.U. mgr Mariusz Znój - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handrysz F.H.U. mgr Mariusz Znój