Opinie o Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w Lublin

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz można pracować na pół etatu?

lokator

Spółdzielnia Kolejarz w Lublinie to jedna wielka porażka towarzystwo wzajemnej adoracji. Mieszkańcy tej spółdzielni płacą na wasze pensje kolosalne pieniądze a szanowne państwo siedzi pierdzi w stołki i świetnie się bawi . Banda nierobów potraficie tylko kłamać i podwyższać ludziom czynsze .Administracja na Łąkowej jedna wielka porażka lepiej aby ich tutaj nie było nerwów by chociaż nie psuli swoim widokiem spacerują tylko jak łanie na wybiegu od czasu do czasu kilka gałązek pokruszą a pensyjkę ludziska i tak zapłacą.

MIESZKANKA OSIEDLA POGODNA.
Pracownik
@lokator

W 100% TO JEST PRAWDA I TAK WYGLĄDA PRACA W ADMINISTRACJACH I W ADMINISTRACJI POGODNA CZAS TYPOWO PRL.CZAS NA ZMIANY BO KIEROWNICTWO SIĘ TU ZASIEDZIAŁO.BRAK JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI INNOWACJI .MOŻE TRZEBA BY TĄ ADMINISTRACJĄ ZARZĄDZALI LUDZIE MŁODZI MYŚLĄCY KATEGORIAMI XXI WIEKU A NIE STARA GWARDIA SIEDZĄCA NA CIEPŁYCH STOŁKACH I Z WYPASIONĄ PENSYJKĄ.POTRZEBA NAM MIESZKAŃCOM LUDZI Z CHARYZMĄ Z CHĘCIĄ DO PRACY DO WSPÓŁPRACY Z MIESZKAŃCAMI BO ZA TO PŁACIMY I TEGO OCZEKUJEMY.

Lokatorka Nowy wpis
Inne
@lokator

Zgadzam się z Pańska opinią w 100%. Najbardziej z opinią, że są to kłamcy

kaska baska Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@MIESZKANKA OSIEDLA POGODNA.

a jaka ta pensyjka wypasiona? najniższa krajowa dla pracowników gospodarczych i o 300 zł wyższa pensja w biurze, to są te wypasione pensyjki pracowników spółdzielni?

Lejla Nowy wpis
Pracownik

Miła, rodzinna atmosfera w pracy.Zadowalające zarobki i dobre uposażenie socjalne Polecam

Administrator

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w miejscowości Lublin? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Leila
Pracownik
@Administrator

Pracuję ponad rok.Praca mnie w pełni satysfakcjonuje, gdyż spełniła moje wszystkie oczekiwania.Wynagrodzenie mieści się w standardach krajowych, przełożeni są w zupełności kompetentni dbając o pracowników,wymagając zarazem od nich sumienniej pracy i doceniają ich zaangażowanie.Panuje wspaniała,rodzinna atmosfera na którą składa się również wieloletnie zatrudnienie,a co za tym idzie doświadczenie przełożonych.Aż chce się pracować!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz na stanowisko GOSPODARZ REJONU? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Wyślij CV
logo firmy Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów
Gdańsk
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
(90 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Izka
Inne

Jak dostać się do pracy w administracji spółdzielni?

Andrzej Koba
Pracownik

Praca dozorcy. Spacerowy wózek dla dziecka wyciągnięty ze śmietnika ( niestety to nie żart choć można się pośmiać lecz niedługo) i w tym osadzony dziurawy kubeł ,którymi to dziurami wylatują zmiatane przy pomocy sfatygowanej miotły śmieci. Liście grubą warstwą zalegające duże trawniki ,które najpierw należy zgrabić i załadować do kontenera na śmieci po czym ciężki pełny kontener dopchać na miejsce gdzie znowu trzeba zawartość wywalić na ziemie żeby ponownie załadować do kolejnego kontenera.. Robota której końca nie widać z powodu dużych obszarów do posprzątania i wciąż spadających liści z drzew takich jak brzoza czy wierzba płacząca gubiących liście do grudnia.W ciągu 10dni zebrałem załadowałem wyładowałem i znów załadowałem ok 20 kontenerów i rezultat tej pracy był ledwo dostrzegalny.Mimo wszystko pretensje o to,że nie posprzątałem do ostatniego listka.. Nóż sie w kieszeni otwiera.Szkoda słów.. Pakamera ze starą brudną wanną i obsranym w zeszłym stuleciu kiblem Wymagania kompletnie nierealne do zrealizowania dla jednego pracownika-zwyczajnie zbyt ciężkie i zbyt wiele do zrobienia -na dodatek za śmiesznie małe pieniądze Wyjaśnienie : bo takie są realia..jak powiada pani kierowniczka tego całego przedsięwzięcia Rozumiem że na te tzw realia składają się lokatorzy spółdzielni płacący rosnące czynsze.To oni fundują frędzlowate miotły dziurawe kubły rozpadające się widły itd Tu widać wyraźnie jak prl-owskie skanseny zapewniają ciepłe posadki.. Nikt przy odrobinie szacunku dla siebie nie będzie w tych warunkach chciał pracować.Odradzam serdecznie.Szkoda czasu i energii.Robię w tej branży od 2004 roku i w jednej firmie przepracowałem prawie 10lat bez żadnych większych konfliktów i problemów a tu przetrwałem 10dni i wyrzucono mnie ponieważ nie pozwoliłem zajechać się na śmierć Trochę szacunku do cholery.Omijajcie tą spółdzielnie Ja wiem że składnia i umiejętności językowe autora tej opinii nie pasują do dozorcy ale wierzcie mi -robiłem to..

Iza
Inne

Czy współdzielnia ma już pełny skład?

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz?

  Zobacz opinie na temat firmy Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nadbystrzycka 11
  20-618 Lublin
 • NIP: 7120102681 REGON: 486528 KRS: 0000172017
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
Przejdź do nowych opinii