Opinie o Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w Lublin

baner wywiady
Lejla Nowy wpis
Pracownik

Miła, rodzinna atmosfera w pracy.Zadowalające zarobki i dobre uposażenie socjalne Polecam

lokator

Spółdzielnia Kolejarz w Lublinie to jedna wielka porażka towarzystwo wzajemnej adoracji. Mieszkańcy tej spółdzielni płacą na wasze pensje kolosalne pieniądze a szanowne państwo siedzi pierdzi w stołki i świetnie się bawi . Banda nierobów potraficie tylko kłamać i podwyższać ludziom czynsze .Administracja na Łąkowej jedna wielka porażka lepiej aby ich tutaj nie było nerwów by chociaż nie psuli swoim widokiem spacerują tylko jak łanie na wybiegu od czasu do czasu kilka gałązek pokruszą a pensyjkę ludziska i tak zapłacą.

MIESZKANKA OSIEDLA POGODNA.
Pracownik
@lokator

W 100% TO JEST PRAWDA I TAK WYGLĄDA PRACA W ADMINISTRACJACH I W ADMINISTRACJI POGODNA CZAS TYPOWO PRL.CZAS NA ZMIANY BO KIEROWNICTWO SIĘ TU ZASIEDZIAŁO.BRAK JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI INNOWACJI .MOŻE TRZEBA BY TĄ ADMINISTRACJĄ ZARZĄDZALI LUDZIE MŁODZI MYŚLĄCY KATEGORIAMI XXI WIEKU A NIE STARA GWARDIA SIEDZĄCA NA CIEPŁYCH STOŁKACH I Z WYPASIONĄ PENSYJKĄ.POTRZEBA NAM MIESZKAŃCOM LUDZI Z CHARYZMĄ Z CHĘCIĄ DO PRACY DO WSPÓŁPRACY Z MIESZKAŃCAMI BO ZA TO PŁACIMY I TEGO OCZEKUJEMY.

Lokatorka Nowy wpis
Klient
@lokator

Zgadzam się z Pańska opinią w 100%. Najbardziej z opinią, że są to kłamcy

Administrator

Wiecie coś o pracy w przedsiębiorstwie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w miejscowości Lublin? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Leila Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Pracuję ponad rok.Praca mnie w pełni satysfakcjonuje, gdyż spełniła moje wszystkie oczekiwania.Wynagrodzenie mieści się w standardach krajowych, przełożeni są w zupełności kompetentni dbając o pracowników,wymagając zarazem od nich sumienniej pracy i doceniają ich zaangażowanie.Panuje wspaniała,rodzinna atmosfera na którą składa się również wieloletnie zatrudnienie,a co za tym idzie doświadczenie przełożonych.Aż chce się pracować!

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz? Można dołączyć rodzinę?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz na stanowisko SPECJALISTA DS. SANITARNYCH? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Izka

Jak dostać się do pracy w administracji spółdzielni?

Andrzej Koba
Pracownik

Praca dozorcy. Spacerowy wózek dla dziecka wyciągnięty ze śmietnika ( niestety to nie żart choć można się pośmiać lecz niedługo) i w tym osadzony dziurawy kubeł ,którymi to dziurami wylatują zmiatane przy pomocy sfatygowanej miotły śmieci. Liście grubą warstwą zalegające duże trawniki ,które najpierw należy zgrabić i załadować do kontenera na śmieci po czym ciężki pełny kontener dopchać na miejsce gdzie znowu trzeba zawartość wywalić na ziemie żeby ponownie załadować do kolejnego kontenera.. Robota której końca nie widać z powodu dużych obszarów do posprzątania i wciąż spadających liści z drzew takich jak brzoza czy wierzba płacząca gubiących liście do grudnia.W ciągu 10dni zebrałem załadowałem wyładowałem i znów załadowałem ok 20 kontenerów i rezultat tej pracy był ledwo dostrzegalny.Mimo wszystko pretensje o to,że nie posprzątałem do ostatniego listka.. Nóż sie w kieszeni otwiera.Szkoda słów.. Pakamera ze starą brudną wanną i obsranym w zeszłym stuleciu kiblem Wymagania kompletnie nierealne do zrealizowania dla jednego pracownika-zwyczajnie zbyt ciężkie i zbyt wiele do zrobienia -na dodatek za śmiesznie małe pieniądze Wyjaśnienie : bo takie są realia..jak powiada pani kierowniczka tego całego przedsięwzięcia Rozumiem że na te tzw realia składają się lokatorzy spółdzielni płacący rosnące czynsze.To oni fundują frędzlowate miotły dziurawe kubły rozpadające się widły itd Tu widać wyraźnie jak prl-owskie skanseny zapewniają ciepłe posadki.. Nikt przy odrobinie szacunku dla siebie nie będzie w tych warunkach chciał pracować.Odradzam serdecznie.Szkoda czasu i energii.Robię w tej branży od 2004 roku i w jednej firmie przepracowałem prawie 10lat bez żadnych większych konfliktów i problemów a tu przetrwałem 10dni i wyrzucono mnie ponieważ nie pozwoliłem zajechać się na śmierć Trochę szacunku do cholery.Omijajcie tą spółdzielnie Ja wiem że składnia i umiejętności językowe autora tej opinii nie pasują do dozorcy ale wierzcie mi -robiłem to..

Iza

Czy współdzielnia ma już pełny skład?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz?

  Zobacz opinie na temat firmy Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nadbystrzycka 11
  20-618 Lublin
 • NIP: 7120102681 REGON: 486528 KRS: 0000172017
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
Przejdź do nowych opinii