Opinie o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tim Kałużny sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Kałużny sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Wanda

Ta firma wszystkich (usunięte przez administratora) i tych co pracują stacjonarnie w firmie i tych co wykonują zlecenia w domu. Bardzo podkręcone normy na wykonywane prace, a płacą tragedia to chińczyk więcej zarobi pracując u siebie za godzinę. Wszystkim zainteresowanym odradzam, a także informujcie znajomych i innych co szukają pracy lub widzieli ogłoszenie tej firmy. Nie opłacalne i strata czasu.

Sprężynka.

Totalna pomyłka. Ludzie w większości fałszywi, szczególnie babki na montażu. Najgorsze jest to kiedy chodzą uśmiechają się do ciebie a za plecami cię Jebi* na czym świat stoi. Szczególnie Polki są niestety zawistne. Zostałam zwolniona przez list, w którym poza informacja rozwiązania umowy i daty nic interesującego nie było. Nie polecam.

Domówka

To była próba i przez chwilę na tak zwanej domówce czyli chałupnictwo stwierdzam po tym doświadczeniu że to totalny wyzysk. Jeśli uda się zarobić za dzień 20 zł z czas 9 h to cód więc stanowczo odradzam.

Y

Uwaga! Tu nie zarobisz tylko się narobisz. Nie polecam

Czy po rozmowie w Tim Kałużny sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Jocker

2 PLN za 1 h tyle może uda się zarobić jak będziecie dobrze zapier

Normalny obywatel

Nie ładujcie się tzn. ani praca na w firmie ani jako współpracując jako chałupnik, Zarobki szkoda gadać do tego obietnice bez pokrycia i ściema.

Doświadczony

Nie polecam (usunięte przez administratora) ludzi obietnicami w ogłoszeniach płacą bardzo słabo i mało można powiedzieć łamią zasady nawet najniższej stawki. Zastanówcie się czy warto ryzykować swoim czasem.

Agnieszka43

Kto pracuje w tej firmie chałupniczo , na czym polega praca chałupnicza ile płacą i od kiedy by były ewentualne przyjecia . Czekam na informację . Z góry dziekuję .

Xxx
@Agnieszka43

Wyzysk nie opłaca się siedzisz w domu przy robieniu elementów przez 8 godzin i masz na czysto 20zl porażka.Daj sobie spokój szkoda twojego czasu jeszcze musisz robić dobrze szybko i dużo masakra.

Tim

Uwaga dla nowych chałupnikow fajne obietnice a (usunięte przez administratora) w zarobku pracyjeszesz przy tym codzienni. Przez no TYDZIEŃ I MASZ OD 40 DO 130 max zł za cały tydzień pracując po kilkanaście godzin dziennie to ile masz za dzień za godzinę to wyzysk badający się do zainteresowania instytucji Państwowych i ukruceniu tego procederu uważajcie i też piszcie i mówię wszędzie

nieznanyniemilewidziany

Cyrk istny, firma potrzebuje „ludzi robotów” którzy będą siedzieć cicho i robić po kilka (naście) tysięcy elementów każdego dnia, normy na dane produkty nie są do przeskoczenia a wszystko tylko by nie dostawać podwyżki, praca chałupnicza zupełnie nie opłacalna, marne grosze, a mydlenie oczu cudownymi cyferkami od 800 do 1500zł to chyba roczny zarobek

Janek

Wyzysk wyzysk i tyle średnio za 1 h cennego czasu u nich wychodzi 2-3 zł tak to wygląda po przeliczeniu ilości godzin na czas jaki tam stracisz

Człowiek Pracy

Napiszę tak żadna praca nie jest dla mnie jakimś dziwnym zjawiskiem ale są zasady, które również powinny być przestrzegane. Najniższa krajowa za pracę może i tak ale za 160 h w miesiącu, Ta firma na maxa wykożystuje nie świadomych ludzi. W ogłoszeniach opis piękny ale zaponieli dodać że stosujemy wyzysk na na pełnej pidzie. Osobiście zgłoszę to gdzie trzeba by obnażyć to co robią nie zgodnie z zasadami przestrzegania praw pracowniczych z czasem i płacą. Nie nie nie uważajcie w co się pakujecie. Lepiej zbierać PUSZKI i komuś pomoc na posesji PO sprzątać TRAWĘ przyciąć i inne takie niż tracić czas dla Tim. Jest tam ciągła rotacja pracowników Tylko pupilki są ciągle bo ktoś musi ściemę walić dla nowych że jest super..Pewnie jeszcze za każdego nowego jelenia mają cukierki od szefa co tylko się cieszy że na chwilkę ma jelenia lub jeleni nowych. LIPA LIPA Czytają ich reklamy czy oferty pracy przypomnicie sobie by wpisać w Google słowa kluczowe opinie o pracy i płaty w Tim Lębork ????

Nowa

Błyskawiczna rekrutacja. Rozmowa i szybki test umiejętności manualnych i decyzja po kilku godzinach a następnego dnia juz byłam na 06:00 rano i rozpoczęłam szkolenie w zakładzie

Kowal
@Nowa

Normy podkęcone na maxa płaca grosze to jak za miskę ryżu prawie, tak samo u chałupników a nawet i gorzej przykład 2500 sztuk elementu musisz pokręcić np. 15-20 h i dostanisz za to 78 zł nie polecam !!!!!!!!!!!!!

KTOŚ

Praca sama w sobie nie jest zła. Spokojna, siedzącą i lekka. Ludzie są w porządku, zawsze służą pomocą, nikt nigdy nie mówi, że nie ma czasu aby podejść i pomóc. Życzliwość bardzo duża. Problem natomiast jest w właścicielu. Pan P. nie potrafi docenić dobrych pracowników, ludzie pracują cały czas za najniższą krajową i w głównej mierze na zleceniu. Są osoby, które pracują kilka lat, a nie dostały żadnej podwyżki. Ludzi z magazynu traktuje się lepiej niż tych z hali.... Pod względem kierownictwa, dramat.

Jin

5/5

AJ

Firma dotrzymuje słowa

Mag

Firma w porządku jest i można liczyć na premie lub nagrody różne w ciągu roku

Stefan

Witam, Co właściwie produkuje firma TIM? Pozdrawiam

OKA

Firma spoko ale widać dalej tzw. Lęborskiego stawki w tych czasach 2500 to śmiech na sali . Pozdrawiam

Jolka2018

Czy w Tim poszukują jeszcze osób do pracy chalupniczej?

Abc
@Jolka2018

Podejdź/przedzwoń i zapytaj

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Kałużny sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tim Kałużny sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tim Kałużny sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim Kałużny sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tim Kałużny sp.k.
4.5/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Pionierów 15
    84-300 Warszawa