Opinie o POL-MOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POL-MOT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w POL-MOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-MOT w Warszawa

Sławomir

Dzisiaj zdecydowałem się na kupno nowej skody citigo. w salonie Pol-Mot na Połczyńskiej w Warszawie. Rozmawiałem z panem Łukaszem zajmującym się sprzedażą, (który jest bardzo miły i kompetentny) chciałem w dziale serwisu zapytać o koszty i o nadkola, które ten model nie miał. Pan [usunięte przez admina]w bardzo arogancki i niemiły sposób odpowiedział mi "może pan samochodu nie kupować". Zatkało mnie. Połączyłem się jak w PRLu Odpowiedziałem, że mam ochotę wyjść i nie kupować tutaj samochodu. Raczej nie kupię po takim zachowaniu tam samochodu. Nie wiem czy chce być obsługiwany przez taką osobę i nie będę polecał znajomym.

Hitrus

Zakładam, że na sprzedaży kasa jest uzależniona od ilości sprzedanych pojazdów, ale ile konkretnie można wyciągnąć miesięcznie osiągając targety?

(usunięte przez administratora). Omijajcie ją z daleka. Klika znajomków którzy noszą głowy w chmurach a zwykły pracownik musi harować na ich wybujałe pensje

Ludzie omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka. Wycisna pracownika jak cytrynę a skórę wyrzucana bruk. Pewnie czuja sie tylko zatrudnieni po znajomości. Układy i układziki. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Mechanik

Pracę proponują o umowę zlecenie. Może trwać od 3 miesięcy do roku. A później umowa o pracę na czas określony. Rok później 3 i czas nie określony. Więc to jakiś żart. Na pytanie o zarobkach nie mogli do końca stwierdzić ile można zarabiać . Gwarantują najniższą pensje czyli 1460 a reszta to premia od wyrobienia godzin . Zapytałem się o nadgodziny, więc odpowiedzieli jak chcesz zostajesz jak nie to nie. Ale nadgodzin i tak nie płacą

wysokość wynagrodzenia. Nadgodziny. Rodzaj umowy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

rekrutacja w tej firmie prowadzona jest cały czas (duża rotacja) dlatego stanowczo nie polecam ! zarobki marne a wymagania nie do zrealizowania w każdym Dziale Firmy (salon, serwis, dział części itp.). Jednym słowem TRAGEDIA !!! Większą kasę obecnie płaci sieć Biedronka a i stres mniejszy :)

Sylwia111

Pracownica Salonu Skody pani[usunięte przez moderatora] to osoba kompetentna i miła zawsze służąca pomocą.Klient obsługiwany przez panią [usunięte przez moderatora] wychodzi uśmiechnięty i zadowolony .Takich pracowników firma powinna doceniac i należycie wynagradzac .To wspaniała i sympatyczna osoba .

cycek

A niby taka solidna firma , miałem tam iść do pracy ...hee

stach

Firma schodzi na psy , zarząd dumny jak paw wdraża swe nowe wizje, jak zawsze zresztą mało trafne i udane np(ZX Grand Taiger ) . Karierę robią przydupasy i tz pieski gończe , lub uzdrowiciele którzy omotają szefostwo ścisną kasę i tyle go widzieli mówiąc na koniec .."przykro nie udało się " . Zastanawiam sie tylko jakim trzeba być naiwnym lub głupim by w takie bajki uwierzyć . Pracownicy czują się zaszczuci ,w każdym widzą oszusta i złodzieja , zero poszanowania dla ludzi tylko kłaniać się w pas i przytakiwać , żenujące . System nagradzania to już odrębny temat zmieniany kilka razy w roku, ułożą jakiś wzór że sam "Pitagoras " by nie rozwiązał . Firma przypominająca CBŚ , tylko czemu to ma służyć.....? Noi czy przynosi oczekiwany efekt ?

Pracownik z pol mot

Pol-Mot Auto to tragedia, ktora powinna zostac zamknieta. Czegos takiego jeszcze nie widzialem...totalny brak zdolnosci racjonalnego myslenia, osoby zazadzajace powinny zmienic branze. Firma \"rodzinna\" w ktorej nie licza sie kwalifikacje tylko znajomosci. Jako pracownik zdecydowanie nie polecam!!!!

m_m

byly - 2012-01-31 16:35:22 W Skodzie pracuja(przynajmniej pracowali) bardzo fajni ludzie. Z kasa bywa roznie- ale to zalezy tylko od wkladu twojego.Jak pracujesz i sie starasz to zarobisz. Przede wszystkim LUDZIE bardzo fajni, dyrektor tez. Tylko kierownik sprzedazy byl troche nie ogarniety. Moze juz nie pracuje.Z ciekawości, podasz inicjały kierownika o którym wspomniałeś? :)

byly

m_m

Zależy o który salon POL- MOT w Kielcach pytasz?

rob

nie polecam tej firmy, zatrudniłem sie jako pomocnik mechanika a moja praca polegała tylko na myciu różnych samochodów, moi poprzednicy mieli tak samo, aroganckie kierownictwo. szkoda czasu i nerwów na taka prace

zawiedziony

Ostrzegam przed szukaniem pracy w tej firmie! (usunięte przez moderatora) Nic sie nie zgadza na umowie o prace którą sie dostaje kilka tygodni po podjęciu pracy!

stronny

"bezstronny" kierowniczek

bezstronny

Nieudacznik zawsze będzie upatrywł winy u wszystkich a nie u siebie.

anonim - 2011-07-07 16:03:45 pol-mot warszawa.peugeot. nie polecam. traktuja pracownika jak śmiecia. niby mówią że trzeba sprzedawać ale potem wszystko co złe to twoja wina, nie ma premii. przełożony a jest ich kilku kulturą osobistą nie grzeszą. Cieżko jest sprzedawać samochody jak się nie ma nawet własnego komputera i pierszeństwo przy zamówieniach nowych samochodów maja kierownicy którzy muszą jak najszybciej mieć służbowa lYmuzyne zeby pokazac się u siebie na wsi

Obserwator

Poprzedni post napisał "handlowiec" który sprzedał 3 samochody przez 4 miesiące swojej tzw pracy

darek

niestety to co tu czytam o szczere prawda, praca to kompletny syf ale juz karygodne jest (usunięte przez moderatora) dotyczace zarobkow, "kierownik" nie rozroznia netto brutto i na rozmowie ustalasz sobie jakas kwote podstawy netto a dostajesz umowe po 3 tygodniach pracy a tam widnieje ta kwota ale brutto, potem jasnie pan oswiadcza ci ze jak sie nie podoba to nie musisz pracowac, szkoda ze na rozmowie byla inna bajka, a kompletny brak szacunku dla podwladnych tych pseudo managierow to temat na oddzielna historie

gall

Firma powinna mieć szyld "PORAŻKA”. Kierownicy w tej firmie nic nie robią ich jedynym zadaniem jest tylko zastanawianiem sie nad tym jak wyzyskać pracownika i jak zabrać mu to co wypracował sobie jako premię wszelkie swoje obowiązki zrzucają na zwykłych pracowników do tego potrafią w bardzo niekulturalny sposób ponizać swoich podwładnych. zarobki do kitu lepiej iść na budowę pracować bo więcej tam się zarobi i bezstresowo. TO NIE JEST FIRMA W KTOREJ SIĘ SZANUJE LUDZI tam sie jest tylko maszynką do napełniania kasa kieszeni kierowników dyrektorów i reszcie która myśli jak tu jeszcze wyzyskać pracownika !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o POL-MOT - Warszawa

• Jak się pracuje w POL-MOT?

Zobacz opinie na temat firmy POL-MOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POL-MOT?

Kandydaci do pracy w POL-MOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POL-MOT