Opinie o Leroy Merlin w Rzeszów

2.1/5
Na podstawie 26 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Rzeszów

Orkin

Rotacja ludzi ogromna. To tylko świadczy o firmie, dyrektorze i kierownikach. Ludzi mają za nic i zmieniają zespół działów jak rękawiczki. A wszystko co oferują na początku zatrudnienia, to jakaś ściema. Coraz to gorzej się robi..

Helena

@PITER, a czy próbowałeś zgłaszać swoje uwagi na miejscu w wybranym oddziale sklepu leroy merlin? Na forum dzielimy się głównie informacjami na temat warunków pracy, rekrutacji czy atmosfery w danym przedsiębiorstwie. Przy czym dyskutujemy na każdy z powyższych aspektów ponieważ wszelkie dodatkowe informacje na temat zatrudnienia mogą być istotne dla osób zainteresowanych pracą w firmie. Jednakże niewiele osób będzie tutaj w stanie rozwiązać opisany przez Ciebie problem.

PITER

Olewają klientów.Jak cos sie zapytasz to nie ma albo trzeba kupic cała płyte.O godzinie 19 ciężko znalez kogoś odpowiedzialnego za dany dział(chodzi mi o docinanie płyt)Poprostu zlewają klienta bo (usunięte przez administratora) za kare tam chyba robią

Robert

Taka cisza na forum od dawna to znak, że dobrze sie teraz pracuje?

Magazynier

pozytywna

pytali mnie o doświadczenie pierw rozmowa z kierownikiem a po 2 lub 3 tygodniach miałem rozmowe z dyrektorem ogólnie było bardzo miło

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Rzeszów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brygadzista monterów tras kablowych
Grupa590 Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
były pracownik :D

Z roku na rok coraz gorzej. Jeśli chodzi o zarobki to podstawa niewiele większe niż najniższa krajowa a jeśli dadzą podwyżkę którą rzekomo można dostawać co roku to cud jeśli będzie 100 zł brutto raz na 2 lata . Obowiązków coraz więcej , obroty rosną cały czas ale przekłada się to tylko i wyłącznie na większy ,,zapiernicz''. Na szczęście trochę zaczęli obciążać doradców handlowych - ale za to współczuje chłopakom z logistyki , bo ta praca spadła dla nich a oni i tak mieli już co robić. Jeśli do tego dodać ich kierownika co dąży tylko awansu, czepia się wszystkiego nawet co nie należy do jego działu i wykorzystuje swoich pracowników do granic maksimum to nie polecam zatrudniac się na stanowisku logistyk sklepu. Jeśli chodzi o inne stanowiska typu doradca klienta zależy na jaki dział się trafi, tak jak wszędzie są lepsze (narzędzia, oświetlenie farby) i gorsze (czytaj cięższe). Ogólnie podsumowując można przezimować tam w okresie zimowo jesiennym ale w ogólnym rozrachunku ta praca nie jest warta tych pieniędzy których płacą . Na szczęście ja mam en okres już za sobą wystarczyło powysyłać przez 3 dni CV :)

nowy pracownik

staram się o prace w Leroy merlin w krasnym koło Rzeszowa proszę o jakieś informacje jak tam wygląda praca

ke

Koordynator ds. Rozwoju Logistyki to w sumie jedno z ciekawszych stanowisk, masz oczywiście rację, tylko nie wiem czy wiesz ale już musisz żeby się do nich dostać mieć dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ale w sumie dużoa odpowiedzialność również

bob

Dobre jest to tylko, że masz pracę i socjal jest dość "bogaty". Poza tym mają Cię gdzieś. Co rok dostaje się podwyżkę obowiązków, wymyślają nowe zadania do zrealizowania na podstawie których oceniają Twoją pracę i oczywiście choć byś wszystko robił jak trzeba o podwyżce nie myśl i nawet o tym nie gadaj. Tzw premia za progresję istnieje tylko w teorii, przez cały kwartał wszyscy się starają żeby premia była i choć wskaźnik premii jest dość wysoki czasem to i tak na koniec kwartału tak policzą, że tej premii weźmiesz może 100. Zamówienia towaru, telefony do przedstawicieli i dostawców, planowanie akcji handlowych, przebudowy, sprzątanie, ... to wszystko mają robić doradcy, obsługa klienta na końcu, bo czasu nie ma. Firma w ogóle nie jest pro pracownicza. Dyrektor ani kierownik w żaden sposób nie potrafią docenić pracy i wysiłku jaki wkładasz codziennie w tą robotę, czasem dyplom i uścisk dłoni. Dyrektor w rozmowie mówi korporacyjnym językiem używając pojęć których nikt nie rozumie. Tzw zmiany logistyczne to też wymysły, dzięki który niby mamy więcej czasu dla klienta. Kiedy nie ma za wiele dostaw każą iść do domu, niby fajnie ale musisz później to odrobić, a to przecież nie Twój wymysł że sobie wcześniej wychodzisz z pracy. Latem temperatura w sklepie sięga 34 stopni. Pocisz się od samego stania nie mówiąc już o wyjściu wyżej na drabinę czy pracę w nocy przy rozkładaniu towaru. Co rok obiecują, że będzie klima za rok, ale to kłamstwa.

@bob

Jak nazywa się dyrektor? sklepu w Krasnem?

r2d2

Oni co chwila szukaja doradcy klienta, rotacje ogromne.

taki sobie

Witam jak tam warunki pracy w Lerła ;) coś się zmieniło ?

znawca lm

chłopie dyrektorzy marketów w lm to przeważnie młodzi figuranci którzy tańczą jak centrala w wawie zagra i srednio co rok wylatują z pracy

Eustachy Motyka

To co sie dzieje w rzeszowskim zenua mizerie to wola o pomste do nieba-klika jakich malo i ucisk doradcow handlowych[usunięte przez moderatora],a przed glownym monitorem siedzi taki co mysli ze wszystkich ma w garsci i nikt mu nie podskoczy-ale bedzie zgola innaczej i pewnego dnia i za niego sie wezma jak i za dyra ktory nie ma szacunku dla ludzi ktorzy kreca mu liczniki [usunięte przez moderatora] jak tylko warszawka nadjedzie i pogrozi palcem a jemu [usunięte przez moderatora] ze az ochronnie czapki z glow spadaja-prawda jest taka jaka miara mierzycie taka wam odmierza i to z dolewka-ALE HORYZONTU 2020 TO NIE DOCZEKACIE-bo nie dojdziecie za marny zasilek

aramis

firma zagraniczna,która zarabia na polskich niewolnikach,a najgorsze ,że nie posiadamy klimatyzacji,latem to jak [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Rzeszów

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.