Opinie o Leroy Merlin w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Rzeszów

@

Przy zakupie ziemi ogrodowej 80lx5 worków każdy klient niezależnie od wieku zmuszony jest poćwiczyć jak na siłowni(71 lat), na placu ćwiczy załadunek na wózek, przy kasie ćwiczy rozładunek i załadunek -pani kasjerka szuka kodu kreskowego. Proponuję : umiejscowić przy każdej kasie kodu kreskowego z nazwą artykułu zorganizować pracownika odpowiedzialnego za załadunek -rozładunek przy braku tych warunków sklep musi zastosować 25%rabatu na zakupiony towar częsty klient Józef Trzciński Do przemyślenia!!!

Pedros
@@

W końcu jest to sklep samoobsługowy, a jak się panu nie podoba dźwiganie, to można sobie zamówić dostawę pod dom i problem dźwigania zniknie

Czy pracownicy w Leroy Merlin dogadują się między sobą?

asd Nowy wpis

Praca na logistyce to jeden wielki dramat, coraz mniej ludzi do pracy coraz więcej obowiązków, kierownik psychopa..

@

On
@@

Serio? To są markety samoobsługowe. W Biedronce czy Lidlu również oczekujesz że ci zapakują towar do wózka, do siateczki i do samochodu? A może jeszcze do domu trzeba z tobą jechać? Nie masz siły na zakupy? Poproś bliskich

npc
@@

Pomnóż sobie Józek takich klientów jak ty x100 na dzień i niech pracownik nosi za nimi worki bo im się nie chce a do tego pracownik ma swoje obowiązki na dziele handlowym. Stanowiska tragarza tutaj nie ma. a przyjdzie taki Józek i żąda żeby jeszcze żeby za takie psie pieniądze za ludźmi worki z zakupami nosić,

Pedros Nowy wpis

Mirek Nowy wpis

W dniu 13.12.23. kupowałem choinkę ciętą i z tego miejsca chciałem podziękować panu Piotrowi za cierpliwość i pomoc w wyborze choinki. Dziękuję.

Magazynier

pozytywna

pytali mnie o doświadczenie pierw rozmowa z kierownikiem a po 2 lub 3 tygodniach miałem rozmowe z dyrektorem ogólnie było bardzo miło

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Krzysztof

Czy Leroy na Witosa w Rzeszowie zatrudnia przez agencję osoby niepełnoletnie do pracy?

Klient Wujek Bartek

Mega(usunięte przez administratora)obsługa w szczególności na dziale elektrycznym w LEROY MERLIN na Witosa.. Pan Bartosz jest po prostu dla mnie Najlepszejszym sprzedawcą Ever.. ???? Pozdrawiam całą obsługę sklepu..

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Leroy Merlin?

Klient

Pozdrawiam Panią ochroniarz ( czarne , króciutkie włosy) .Przesympatyczna i bardzo pomocna aż miło się robi jak widzę" Tą Panią " na sklepie ,a często przyjeżdżamy z żoną na zakupy .Nie jeden pracownik z Leroy Merlin przy ul.Witosa 19 w Rzeszowie powinien brać przykład i być tak uśmiechniętym i życzliwym człowiekiem jakim jest Pani Ochroniarz !!!!!!!

@dział Ceramika Łazienkowa

Wielkie podziękowania za merytorycze poradnictwo i miłą obsługę dla pana Mateusza z działu Ceramiki Łazienkowej wspaniały mądry człowiek z ogromną wiedzą, służący życzliwe pomocą dziękuję

@pracownikKrasne

Jeśli pracownicy logistyki NIEKTÓRZY są w porządku pomocni Tak reszta to banda (usunięte przez administratora) Kierownik stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach, pan kierownik bardzo mądry bo wali ostrymi tekstami tylko na osobności żeby nikt nie mógł się poskarżyć Kierownik JACEK jak ma gorszy dzień bo żona nie da to wyzywa się na każdym pracowniku sklepu Dużo osób jest bardzo miła i pomocna ale kierownictwo to poniżej oceny

Jak się pracuje z ludźmi z Leroy Merlin?

Pro gres

Witam. Zakupiłem szlifierkę do gładzi koło godziny 20:20, następnego dnia została użyta i po 10 minutach odrazu się popsuła głowica. W tym samym dniu pojechałem ze sprzętem o zwrot gotówki gdyż nie mogę czekać miesiąca czasu aż łaskawie naprawią gdyż sprzęt ma służyć i zarabiać. Po jakimś czasie dostałem informację że sprzęt został naprawiony, byłem porozmawiałem i nie odebrałem sprzętu gdyż nie chce tego złoma a przez tą sytuacją musiałem kupić inny model żeby nie być kilka tysięcy stratny na zleceniu. Czas pokaże jak się sytuacja potoczy dalej, nie polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Leroy Merlin?

Małgorzata i Lenka

Wielkie podziękowania za merytorycze poradnictwo i miłą obsługę dla pani Basi z działu narzędzi dla pana Pawła z działu Farb i pana Damiana z działu ogrodowego wspaniali mądrzy ludzie służący życzliwe pomocą dziękuję

Jak ostatecznie z wynagrodzeniem wyjdzie tu Przedstawiciel Handlowy? Pytam, bo widziałam, że szukają od paru dni. Reszta warunków jasno opisana, więc jeszcze chce dopytać o opinię z pracy, jest tu ktoś kto aktualnie pracuje i da znać jak w praktyce współpraca przebiega?

Zadowolony klient

Z dużym uznaniem oceniam prace projektowe pani Alicji Teprag przy opracowaniu kompleksowej realizacji projektu łazienki. Profesjonalny dobór materiałów oraz wizja urzadzania to zalety pani Alicji. Duża wiedza połączona z uwzględnieniem własnych sugestii pozwoliły otrzymać wspaniały projekt. Dziękujemy i polecamy pani projekty. Maria i Stanisław

Jaki jest styl zarządzania w Leroy Merlin?

Stary

Róbta co chceta

@Stary

Nooo... I jaki to efekt w praktyce daje? Ludzie raczej racjonalnie do tematu podchodzą?

Były

W kremlinie na Witosa komuś pato korporacja weszła za mocno xD przy zejściu z szatni do sklepu wisi lustro, a nad nim wielki napis "TAK WIDZI CIĘ KLIENT..." xD w tych łachach z Chin to wstyd w ogóle chodzić, a klienci to pewnie z politowaniem patrzą na takiego robo... przepraszam, "doradcę klienta" xDD

Paulina
@Były

O matko hahaha :D To mieliście tam jakiś specjalny dress code?

Dramat

Praca w Rzeszowie to dramat, kierownik-pracoholik ciągle wypisuje na grupie na whatsappie "Kto na zmianie?" o 6:40 rano, jak nikt nie odpisuje to pisze "Halo...", o 21:05 "Wyślijcie zamówienia" (a gdzie RODO? pracownik wysyła dane osobowe + numery telefonów), ciągle przy każdym zamówieniu bredzi coś "Dlaczego nie sprzedałeś montażu?..." "Jakim cudem do tego zamówienia nie ma montażu?...". Współczuję ludziom, którzy przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną.

Dominika
@Dramat

To firma toleruje takie podejście? I taki chaos, skoro poprzedniego dnia wieczorem nie wie kto przyjdzie na poranną zmianę, to jaka to organizacja tam jest? Ktoś informował centralę, że takie rzeczy robi osoba która pracuje na tym kierowniczym stanowisku?

Dramat
@Dominika

Chyba im wszystkim to pasuje, nie widzą w tym nic patologicznego. Ale mam porobione zdjęcia rozmów na whatsappie, wysyłając to znajomym, gratulowali mi odejścia z tej firmy.

Łucja

piszecie bardzo pozytywnie o obsludze w tym akurat sklepie, ciekawi mnie czy pracownicy sa tez zadowoleni z miejsca pracy i przez to sa tacy pomocni ? mysle prawdłowo ? ktos sie wypowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Rzeszów

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin