Opinie o WALA sp z o.o w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WALA sp z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WALA sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALA sp z o.o w Wilkowice

Bosz

Nie polecam pracy w tej firmie. Ludzia pozycje wyzej np. tej chlopczycy z akwarium lub p.D-aj wydaje sie im co oni to nie sa. Przez takie osoby nie chce sie przychodzic do pracy i atmosfera jest do bani

ololo
@Bosz

Nie chce się też przychodzić do pracy jak się widzi tą całą bandę pseudo kierowników i dyrektora siedzących w akwarium pijących kawę z uśmiechem od ucha do ucha....

Murzynek
@ololo

Bo tylko tyle potrafią A zapomniałem upomnienia jeszcze potrafią dawać

Ksiądz probosz Antek z Tulczyn

Na podstawie tej firmy można nakręcić bardzo dobrą komedię :-) A kierowników to chyba jest więcej niż fizycznych

Edyta

@Pracownik z zobowiązaniami, czy sprawa z Twoim wynagrodzeniem została rozwiązana? Dostałeś pieniądze? Może przelew przyszedł w poniedziałek? Czy pierwszy raz miałeś taką sytuację? @Wujek Władek, @Pracownik, chętnie poznam Waszą opinię na temat pracy w WALA. Napiszcie proszę jak oceniacie pracę w tym miejscu.

Pracownik z zobowiązaniami

Brak wypłaty na koncie a miala być do 10 każdego miesiąca.

Brak wypłaty?
@Pracownik z zobowiązaniami

Przecież niema jeszcze 10

@Brak wypłaty?

A dostajesz przelewy w niedzielę?

Wujek Władek
@Pracownik z zobowiązaniami

Może robiłeś wolontariat

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WALA sp z o.o kandydat na stanowisko Pracownik produkcji - operator CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Edyta

@Wrco bo inaczej się boje:), @Helka, forum Gowork.pl nie jest miejscem na obrażanie siebie nawzajem czy na przepychanki słowne. Jeśli jesteś pracownikiem WALA to proszę o merytoryczną opinię o pracy w tej firmie. @HA HA, Twój komentarz nie mówi nic o pracy w firmie WALA. Jeśli masz jakieś informacje na ten temat to proszę o komentarz.

Anda

Skoro wiesz jak wygląda wieśniak to jesteś z tego samego środowiska.

Wrco
@Anda

Gdybym był z tego samego srodowiska musial bym znizyć się do ich poziomu. Lecz wtedy musial bym polozyc sie na ziemi, a nie bede sie brudzil. Czlowiek ze wsi wyjdzie, wies z czlowieka nigdy. Hej

Twój lekarz firmowy
@Wrco

A to z jakiego ty środowiska jesteś? Czy wiesz że, takie oczernianie innych i wyśmiewanie jest pożywką dla twojego ego? Fakt, że czerpiesz z tego przyjemność świadczy o ogromnym wewnętrznym problemie. Szkoda że twoja mama w odpowiednim momencie tego nie zauważyła .

Pracoelwnik
@Twój lekarz firmowy

Kolego piszesz jak bys nie znal braci koala wysmiewanie i szydzenie z pracownikow to ich chleb powszedni

Wrco bo inaczej się boje:)

Dlaczego podpisujesz się Wrco? Podpisz się "jestem c.i.o.t.a" na to samo wychodzi pisząc takie posty. Powiedz o co Ci dokładnie chodzi a nie obrzucaj innych bo np jesteś zbyt płytki by ich przeskoczyć. W takich firmach selekcja jest na wysokim poziomie więc watpię ze Ci cali bracia koala sobą nic nie reprezentuja bo skoro piastują takie stanowiska tzn ze maja poukładane w głowie. Może kiedyś to zrozumiesz (lecz watpie bo jesteś kozakiem tylko tu będąc pod jakimś tajemniczym nickiem. Jeżeli chcesz mojego szacunku to się przedstaw i wytłumacz o co chodzi w tej firmie.

Helka
@Wrco bo inaczej się boje:)

Cwaniak sie znalazl to Ty sie przedstaw jak taki jestes madry. Pewnie mamy do czynienia z samym bratem koala badz jakims jego cudownym kolega

Wrco bo inaczej się boje:)
@Helka

Niezły bystrzak z Ciebie dwa dni nad tym myślałeś? Nie dziwie się ze jedynie gdzie możesz się wykazać to jest to forum tu, możesz myślec nad odpowiedzią nawet tydzień ha ha ha. gratuluje Ci niezwykłego ilorazu inteligencji i proszę Cię idź do swoich przełożonych poprosić o awans bo takie talenty nie mogą się marnować. Daj znać na forum czy Ci się udało tylko proszę nie przetrzymuj nas z odpowiedzią (poproś kolegę, koleżankę może Ci pomoże i uda się Wam razem cos szybciej poskładać)

Helka
@Wrco bo inaczej się boje:)

Nie siedze 24/7 na forum i czekam na twoje zalosne wpisy. Rozpisales sie, a nie napisales zadnego madrego zdania. Dobranocu

HA HA
@Wrco bo inaczej się boje:)

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA !

Edyta

@Wrco, @Krzysiek, @Pracownik, wasze komentarze mało wnoszą do dyskusji. Forum służy do tego, aby wyrażać opinie o pracy (np. atmosfera pracy, wynagrodzenie lub informacje dotyczące rekrutacji). Jeśli jesteście pracownikami w firmie WALA to proszę was o opinię z konkretami. Przypominam również, że obowiązuje was regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin, który mówi, że na forum nie wolno używać obraźliwych słów i wulgaryzmów.

Bartosz

Jakieś wskazówki przed aplikacja i ewentualną rozmową dostanę od was?

Dobra rada
@Bartosz

Wypij sobie 0.7

Ale bzdury.Zenda????

A co tam u Zbyszka?

Krzysiek

O kurde, teraz to wam Rysiu wam pokaże co to znaczy zadzierac z rodziną.

Edyta

@Dawid, przeglądałam stronę internetową WALA, jednak nie ma tam zamieszczonych żadnych ofert pracy. Podany jest kontakt do firmy i formularz kontaktowy. Najlepiej jest zadzwonić albo zapytać się o aktualną rekrutacje poprzez formularz kontaktowy lub też osobiście podejść do firmy aby zasięgnąć informacji. Jeśli jednak ktoś coś wie na temat ofert pracy w WALA, to zachęcam aby podzielił się na forum takimi informacjami. @Wtryskiwacz, przypominam, że na forum nie podajemy danych osobowych współpracowników, ponieważ są prawnie chronione. Podaję link go regulaminu w celu zapoznania się z jego treścią https://www.gowork.pl/regulamin

Bum

Jeżeli nie czuje się do kogoś sympatii to absolutnie nie można tego okazywać w ten sposób, bo pisanie obelg i robienie komuś za uszami może komuś zaszkodzić...

Beng

Nie wiem kim jestes i mnie to nie interesuje ale raczej Ty cos bierzesz i sobie cos wkrecasz ! Pan K jest strasznie wporzadku chodzi codziennie usmiechniety nie ma z nikim spiny wiec nie mam pojecia czemu bredzisz takie bzdury ! A wszyscy co go znaja go chwalą i złego słowa o nim nie powiedzą !

Przesada

Jest pewna granica miedzy żartami z kolegami w pracy a pisaniem takich obelg upubliczniając czyjeś nazwisko. Uważam to za naruszenie prawa. Zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje!!!!

Janusz

Jeśli ktoś nie zasługuje na awans to nie będzie go miał i tyle w temacie!!

Młody
@Janusz

Na awans trzeba sobie zasłużyć!!!

xxxx
@Młody

Brawo Brawo!!!!

KRIS PH

Witam, Aplikuje na stanowisko Ph proszę więc o konkrety, a nie na zasadzie słyszałem chyba widziałem , ktoś mowił . KASA - podstawa + premia AUTO. - jakie auto , jaki rocznik i model ATMOSFERA - jakie są relacje kierownik - PH . Kierownik pomaga czy raczej wymaga i resztę ma gdzieś PLANY - czy plany są realne do wykonania czy tylko podstawą do ręki i nic wiecej

Kolega

Awansować na dobrą pozycje jest bardzo ciężko. Pracuję tu już troche i o awansie moge tylko pomarzyć. Tak jak wspomniał xxx trzeba być bardzo dobrym i znać się na robocie. Powodzenia

xxx

Jak masz głowę na karku i chęć do pracy do jest możliwość rozwoju.

Koala R.I.P

dochodzą słuchy ze wyrzucili jednego z braci koala ktoś coś?

@Koala R.I.P

Kolego ich nikt nie ruszy. Zajmij się pracą nie plotkami.

gość

mieszkam w pobliżu tej firmy i pragnę zwrócić uwagę na fakt że zakład znajduje się na rogu dwóch dróg z których korzystają mieszkańcy , bądż dojeżdżając od CPN-u badż od urzędu gminy , firma nie uwzględnia tego faktu w swoich działaniach , niejednokrotnie blokując przejazd samochodami dostawczymi z zaopatrzenia lub wykonuje sobie prace powiedzmy remontowe , gdzie wykonawcy nie oznakowują wykonywania swoich czynności czy to w sposób ,,objazd" czy czasowy ,,zakaz ruchu" .Uważam że właściciel na szczeblach swojej PRL-owskiej kariery zatracił poczucie poszanowania współżycia społecznego ,protegowany zapewne przez władze samorządowe jako ,,ten który daje pracę", nie wykonując odpowiednich zatok dla pojazdów zaopatrzeniowych,powinien mieć świadomość że okoliczni mieszkańcy byli tam przed nim , z ojca i dziada i należy się im szacunek przynajmniej w zakresie nie uciążliwości działania firmy .Mieszkańcy skierują pismo , bezpośrednio do firmy , z sugestią zaprzestania utrudniających komunikację działań.

Zostaw merytoryczną opinię o WALA sp z o.o - Wilkowice

• Jak się pracuje w WALA sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALA sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALA sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WALA sp z o.o