Opinie o ELTEM SP. Z.O.O. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ELTEM SP. Z.O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELTEM SP. Z.O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTEM SP. Z.O.O. w Lublin

Były warsztatowiec Karol

Lipa straszna , zero szkoleń, nie rozwiniesz się, a brygadziści ...... tyle... na ich temat.piszę tylko o pracy i brygadzistach że są u...jowi. NAJNIŻSZA STAWKA.... to porażka.....są firmy gdzie lepiej zarabia podstawowy pracownik bez doświadczenia niż brygadzista z warsztatu w firmie Eltem. traktowanie olewanie i takie tam, uciekajcie. po za tym kontrahenci podpisują umowy z innymi firmami , baaaa obok eltemu i też robią wiązki za leprze stawki.

Bylo_minęło

Dla kobiet myślących o zatrudnieniu się w firmie Eltem kilka informacji-UZ na najniższą,często druga również,jeśli wytrzymasz do trzeciej,to gratuluję. Ogromna rotacja pracownikow. Kilka razy do roku rekrutacja,część odchodzi sama,część z dnia na dzień słyszy,że może już nie przychodzić,loteria,bo może akurat podpadniesz "pani" brygadzistce. Najlepiej się nie wyróżniać,nie rzucać w oczy. Praca nie jest ciężka,ale jednak wymaga posiadania choć kilku szarych komórek. Chcąc zrezygnować w trakcie trwania UZ również trzeba napisać wypowiedzenie. Nawet starsze stażem pracownice nie mają pewności,czy dostaną przedłużenie umowy,głośne na zakładzie są historię wymiany na nowszych,tańszych,na zlecenie. Firma współpracująca z naprawdę znaczącymi klientami po prostu "dziaduje",jeśli chodzi o pracowników. Zamiast doceniać doświadczonych,szuka oszczędności na wciąż nowych co skutkuje błędami,a co za tym idzie również stratami,co na dłuższą metę wcale nie jest opłacalne i stawia firmę właśnie w takim świetle jak widać w wielu komentarzach. Dobra na chwilę,na dłużej nie polecam,ani finansowo,ani że względu na podejście do pracowników.

Obecnie pracujący

Cześć, pracuję w Eltemie już 6 lat a znam i takich co pracują od samego początku, nigdzie nie jest idealnie, praca nie jest ciężka ale trzeba myśleć głową co dla niektórych stanowi to problem jak widać. Dostałem podwyżkę i umowę na czas nieokreślony, nie od razu ale widocznie się jednak da :)

Kandydat 2024 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Dzień dobry, jak wygląda sytuacja w firmie ELTEM? Atmosfera, zarobki? Szukam pracy i zależy mi na normalnym miejscu do jej wykonywania.

Uu Nowy wpis

Witam. Czy są przyjęcia? I jak ta praca wygląda ? I jaka jest stawka godzinna I miesięczna jeśli nie skończył 26 roku życia.

Tygrysica Nowy wpis

Szczerze mówiąc nie wiem skąd te komentarze pełne jadu, jakby w innych miejscach było idealnie. Nie wiem jak było kiedyś bo pracuję od roku czasu. Z moich odczuć atmosfera jest w porządku, ludzie zawsze pomocni gdy czegoś nie wiesz, praca nie jest ciężka, lecz wymaga odrobiny zaangażowania. Finansowo mogłoby zawsze lepiej, lecz nie spotkałam się z czymś takim żeby komuś nie przedłużyli umowy, chyba że ktoś się opierdzielał lub zalazł za skórę a teraz pisze bzdury? :) pozdrawiam

Jakie są mocne strony pracodawcy ELTEM SP. Z.O.O.?

Pracownik Produkcji

przyjmą każdego . zero pytan. jak sie podoba to do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Obecnie pracujący

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ELTEM SP. Z.O.O. odbywa się w siedzibie firmy?

Jaka umowa obowiązuje w ELTEM SP. Z.O.O. podczas okresu próbnego?

Było minęło

I w trakcie i po okresie probnym- umowa zlecenie.

Bylo_minęło

Lusia

Pani Brygadzistko z pierwszej hali, proszę tak nie wrzeszczeć i nie przeklinać pracuje Pani z ludźmi . Szanujmy się

Czy ktoś z obecnie tam pracujących może udzielić i merytorycznej odpowiedzi na temat pracy? Chcę tam pracować bo mam bardzo blisko. Jestem starszym operatorem i 5 letnim doświadczeniem. Na jakie zarobki mogę liczyć?

Pracowałem w Indykpolu, obecnie Superdob. Byłem tam operatorem maszyn linii produkcyjnej na dziale dzielenia kurczaka. Fileciarki, wszystkie maszyny do dzielenia kurczaka. Ustawianie parametrów wycinania i kalibrowania elementów.

Były warsztatowiec Karol

Louda

Siema. Pracuje tu od niedawna na montażu wiązek. Ciężko nie jest, jest to spokojna praca. Na początek jest trochę do ogarnięcia ale idzie to jakoś przejść. Stawka najniższa krajowa trudno ponoć o wiecej. Podobno niechetnie dają umowę o pracę oraz często są zwolnienia jak jest przestój. Spora rotacja jeśli chodzi o pracowników. Na plus praca od pon do pt 7-15 i w sumie to tyle

Pracuje tu od niedawna i ktoś wspomniałam że jest tygodniowy przestój w firmie ,ktoś wie mniej więcej w jakim okresie ? Słyszałam że jakoś w lipcu chyba czy w sierpniu to chciałabym się dowiedzieć dokładnie.

Poszedłbym bym tam bo jest 7-15 i wywalongo, tylko pytanie czy sie nadaje. Jestem człowiekiem megaspokojnym uwielbiam schematy i nudną spokojną pracę czy sie nadaje???

w sumie dobrze zrobił wylecieć za czyjeś wały to słaba opcja szczególnie gdy wewnętrznie jest problem z prawdomównością co skutkuje manipulacjami i ponadprzeciętnym fermentem w organizacji

A co powiecie na temat stanowiska montaż wiązek elektrycznych? Ostatnio szukali, chciała bym się dowiedzieć więcej jak wygląda ta praca ,atmosfera itp

Niuska
@Gość

Mozna prosić o informację czy tam ciężko się pracuje?

Nadia
@Gość

Też chciałabym wiedzieć czy ta praca jest ciężka ?? Czy początkująca osoba da radę ??

minz

@Firma Eltem Przeglądałem wasze oferty pracy - Inżynier procesu utrzymania ruchu - to są dwa stanowiska ;) tak dla ścisłości, inżynier procesu i inżynier utrzymania ruchu, tak tylko wspominam :P Miłego oszczędzania

Pani
@minz

Tam utrzymanie ruchu to tylko z nazwy jest. Nasi specjaliści to znają się ale na komputerze i monitorze w swoim pomieszczeniu. Może w końcu znajdą kogoś co to ogarnie.

Wojtek
@Pani

nie, nie znajdą tam nikogo kto by to ogarnął. Po pierwsze to ten zakład rządzi się swoimi własnymi prawami, ludzie nie potrafią ogarnąć prostych tematów czy skoordynować logicznych działań. Tam zatrudnia się tych, którzy nie do końca wiedzą co zrobić a zwalnia ludzi z rzeczywistymi umiejętnościami/doświadczeniem/wiedzą albo wykruszają się z głodu bo warunki finansowe to kwestia kontrowersyjna w tym zakładzie ;]

Jakie narzędzia pracy zapewnia ELTEM SP. Z.O.O.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bylypra

Na nic nie możesz liczyć, a byłoby dobrze jakbyś chciał pracować za darmo. Takich tam lubią, dawaj z siebie wszystko, będą zadowoleni ale nic nie dadzą w zamian tak wygląda tam praca, pamiętaj że będziesz pracował w takim towarzystwie które ciągle narzeka na szefową, na pracę, na zarobki, na premie, na pogodę, na współpracownice, powiem Ci niezłe tam jest koło gospodyń wiejskich brakuje tylko by śpiewały przy tej robocie jak kiedyś kobitki śpiewały przy darciu pierzy na ludowa nutę, narzekają na wszystko a tam pracują i co niektóre to już do emerytury a może już są na emeryturce, więc całe to towarzystwo jest bee. Więc jak jeszcze chcesz tam pracować to musisz to zaakceptować. Co do pracy to spoko szefowa się niczym nie interesuje, kierownik jest bo jest a w rzeczywistości to go nie ma boi się jakiejkolwiek podjąć decyzji taki cicho ciemny i przyjemny nie szanuję pracowników a jak rozmawia to ręce w kieszeni i gra w tego bilarda kurde taki See ale nic dziwnego bo nikt mu nie może zagrozić, brygadzistka no cóż sa bo są nic specjalnego wiedzą nie grzeszą ale nic dziwnego nie chce im się a szefowa skąpi grosza by ich wychować i tak to się tam kręci, jak jeszcze ci mało to złóż papiery a po jakim czasie będziesz takim samym zgorzkniałym bufonem jak reszta. Oczywiście nie zapomnij ze tam to trochę tak jakby czas się zatrzymał, nawt jak się zestarzejesz to będziesz się czuł jak między swoimi bo zamiast balkonika będziesz pchał skrzyneczki oczywiście zależy gdzie trafisz powodzenia.

Rekeuter 13.02.23

Niestety ale te wszystkie opinie się zgadzają na temat tej firmy przyszłym pracownikom którzy tam się wybierają absolutnie odradzam jak ktoś to czyta to serio nawet się nie fatygować.. szukają parobka który będzie jebał na 3zmiany pół darmo ????????????omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem

missclick

ELTEM - definicja(usunięte przez administratora) wypłata (usunięte przez administratora), ludzie niekompetentni, karygodnie traktujący innych, szefowa i zarząd wszystko wiedzą lepiej i nawet jak nie mają racji to mają rację,(usunięte przez administratora) miejsce, unikajcie szerokim łukiem.

Pracownicy
@missclick

Weź sobie człeniu znajdź pracę a nie wylewasz bezsensowne żale. Powinieneś być szczęśliwy, że już nie pracujesz, skoro było Ci tak źle. Żałosny Twój poziom wypowiedzi i tego co piszesz, dobrze, że już jesteś byłym pracownikiem. Trzymaj się tam ciepło, bo zima idzie...

@Pracownicy

ok, a coś merytorycznego? coś, co podważa moją opinię? Czy tylko wylewanie błota? ;) Trzymajcie się tam ciepło w Eltemie bo zima idzie a ogrzewanie drogie :P

Byly
@Pracownicy

Czyżby Pan mechanik ? :)

Joanna
@missclick

Ja to bym w sumie chciała się dowiedzieć czemu uważasz ludzi tutaj za niekompetentnych. I o co chodzi z tym traktowaniem, o którym wspominasz? Jakieś sytuacje masz do przytoczenia?

@Joanna

sytuacje ma, ale nie będę ich tutaj wylewał, myślę, że część z nich kwalifikuje się do wytoczenia procesu ;]

Joanna
@missclick

i na kwalifikacji z Twojej strony to się kończy? ciekawa jestem tylko w jaki sposób to może być z Twojej strony rażące. firm miała już jakieś procesy czy nigdy to się nie zdarzyło?

@Joanna

nie za bardzo rozumiem o co chcesz mnie zapytać. Nie, nie będę przytaczał tutaj sytuacji a już szczególnie teraz jak o nie zapytałaś abyś mogła w jakikolwiek sposób pozbawić mnie anonimowości, rozumiesz mnie chyba. Firma miała kary, kontrole i procesy również, nie wiem czy nie zauważyłaś ale sama się tu szczyci faktem, że umorzono postępowanie :P sam ten fakt już nie świadczy dobrze o tym zakładzie. na szczęście to już przeszłość, doświadczenie i nauczka jakich czerwonych flag nie bagatelizować Podsumuję znanym powiedzeniem - kto w Eltemie pracował ten w cyrku się nie śmieje.

Zostaw merytoryczną opinię o ELTEM SP. Z.O.O. - Lublin

• Jak się pracuje w ELTEM SP. Z.O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ELTEM SP. Z.O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELTEM SP. Z.O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELTEM SP. Z.O.O.?

Kandydaci do pracy w ELTEM SP. Z.O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELTEM SP. Z.O.O.